fbpx

Nieko asmeniško

nieko asmenisko
Agresyvus vairuotojas, kuris pakeliui į darbą kelis kilometrus pypsėdamas, pakimba ant uodegos. Jis tai daro kiekvieną dieną kiekviename kelyje. Toks jo vairavimo stilius.
Pykti ant žmonių už tai, kas jie yra, taip pat beprasmiška, kaip pykti ant kėdės už tai, kad ji yra kėdė. Ji niekuo negali pasikeisti, kaip ir dauguma mūsų pažįstamų. Kai žmogus jus erzina, jūs neprivalote jo mylėti, su juo sutikti ar gerbti. Tiesiog priimkite jį tokį, koks jis yra.
Donas Korleonė, „Krikštatėvio“ veikėjas, sakė: „Nieko asmeniško. Tai tik verslas“. Jis žinojo, kad žmonės gali mus nuvilti arba nesutikti su mumis dėl savo interesų, bet ne todėl, kad norėtų mus įskaudinti. Tai galioja visiems žmonėms, kurie mus nervina arba priveda iki įsiučio ar bejėgiškumo. Jie tai daro todėl, kad jie tokie yra ir sąmoningai ar ne nusprendė, kad tokiais būti jiems geriausia, o ne dėl to, kokie mes esame. Tokie žmonės tik parodo drąsą būti savimi, drąsą būti kitokiais ir mūsų gebėjimą priimti pasaulį, kuris skiriasi nuo mūsiškio.

UŽSISAKYTI NAUJIENLAIŠKĮ