fbpx

KAS YRA TETA GYDYMAS (ThetaHealing)?

Teta gydymas – tai meditacijos praktikos – momentinės transformacijos metodas, kuris remiasi smegenų teta bangomis, jungiančiomis mus su visa būties energija, su gyvenimo ir kūrybos energijos vartojimu.

 

Per šį metodą, mes prisimename kad, esame susiję su šia energija visada, ir kad ji (kaip mes ją bevadintume), savo esme yra besąlyginė meilė.

Čia jūs atrasite:

  1. Kuo man naudingas Teta gydymas (ThetaHealing)?
  2. Kas vyksta per Teta gydymo konsultaciją?
  3. Iš kur tai kilo?
  4. Kaip tai veikia?
  5. Kas yra Teta gydymas (ThetaHealing)?
  6. Kaip aš galiu gauti Teta gydymo (ThetaHealing) konsultaciją?
  7. Kokie yra Teta gydymo (ThetaHealing) seminarai?

KUO MAN NAUDINGAS TETA GYDYMAS (ThetaHealing)?

Fizinė sveikata

Pasiekti aukštesnį sveikatos ir gerbuvio lygį;
Išgydyti fizines būsenas ir ligas.

Emocinė sveikata

Išgydyti traumas ir emocines būsenas;
Išsilaisvinti iš baimių ir fobijų;
Išlaisvinti save nuo įpročių ir priklausomybių.

Gausa ir sėkmė

Sukurti turtą ir gausą;
Atskleisti idealią karjerą jums;
Išlaisvinti jūsų kūrybiškumą.

Vidinis grožis

Padidinti pasitikėjimą ir savivertę;
Sukurti tvirtus ir darnius santykius;
Pasiekti asmeninę laisvę;
Manifestuoti savo svajones.

Santykiai

Pritraukti ir išlaikyti sielos draugę/draugą;
Vystyti savo psichinius ir intuityvus gebėjimus;
Gilinti savo dvasinį ryšį;
Atrakinti Genijaus Potencialą.

Kas vyksta per Teta gydymo (ThetaHealing) konsultaciją?

Teta gydymo (ThetaHealing) konsultacijos metu teta praktikas nustatys, kokie pagrindiniai įsitikinimai laiko pririštą prie jūsų fizinę ar emocinę problemą.

 

Tai bus padaryta intuityviai, taip pat per procesą, vadinamą “kasimu”. Kasimas – tai metodas, naudojamas dirbant su įsitikinimų sluoksniais tam, kad atskleisti giliausią/pagrindinį įsitikinimą. Kai giliausias įsitikinimas yra pakeičiamas, virš jo sukaupti įsitikinimai automatiškai pasikeičia – lyg kortų namelis – išlaisvindami jus iš apribojimų be būtinybės dar kartą išgyventi praeities traumas.

 

Praktikas per raumenų testavimą nustatys, ar jūs turite tam tikrų įsitikinimų. Tai taip pat patvirtins, kad įsitikinimai pasikeitė. Teta konsultacijos trukmė paprastai trunka nuo 30 iki 60 minučių, o reikalingų sesijų skaičius priklauso nuo problemos sudėtingumo. Dauguma problemų gali būti išsprendžiamos per vieną ar du seansus, tačiau kai kurios reikalauja daugiau laiko.

 

Jums nereikia specialaus pasiruošimo sesijai. Iš tiesų jūs galite visiškai abejoti, kad tai veikia. Naudinga išsakyti savo abejones praktikui, nes tai padės jam dirbti šioje srityje su jumis. Daug išgydymų įvyksta spontaniškai, kada praktikas išsprendžia kliento abejones. Taip pat vertėtų gerti daugiau vandens prieš seansą tam, kad jūsų kūnas būtų gerai hidratuotas. Tai padės atliekant raumenų testavimą. Visi pakeitimai atliekami tik su kliento sutikimu – Teta gydymas (ThetaHealing) veikia tik jei klientas išreiškia savo sutikimą. Patvirtinimas “Taip” reiškia jūsų sąmoningą pasirengimą priimti naują realybę.

 

Jūsų praktikas sukurs saugią ir palaikančią erdvę, kurioje galėsite ištirti bet kokią savo gyvenimo sritį, kurioje norėtumėte, kad pokyčiai vyktų. Be to, kad pagerintumėte savo sveikatą ir gerovę, galite dirbti su bet kuo: nuo sielos draugo/draugės suradimo iki kūrybiškumo išlaisvinimo ar verslo auginimo. Galimybės yra begalinės!

 

Iš kur tai kilo?

Teta gydymo (ThetaHealing) įkvėpėja Vianna Stibal, nuostabi moteris iš Idaho Falls Jungtinėse Amerikos Valstijose. Ji išsaugojo įgimtus intuityvus gebėjimus ir stiprų ryšį su Dievu. Ji sėkmingai dirbo naturopatė ir kaip intuityvistė.

1995 m. Viannai buvo diagnozuota limfos vėžys dešiniojo šlaunikaulio kaklelyje. Jai sakė, kad gyvens tik kelis mėnesius. Ji kentėjo neįtikėtiną skausmą ir atrodė, kad niekas nepadės, tačiau giliai savyje tikėjo jau žinanti, kaip išgydyti save. Tuo metu Vianna ir toliau gilinosi į intuityvius skaitymus. Kad pažvelgtų į kūną iš vidaus, ji naudojo vizualizavimo būdą, kurio pagalba per viršugalvio Karūnos čakrą įžengdavo į žmogaus erdvę. Būdama šioje būsenoje ji galėjo bendrauti su Kūrėju ir gauti atsakymus į savo klausimus.

Vieną dieną pas ją atvyko žmogus, kenčiantis nuo didelių nugaros skausmų. Vianna paprašė Kūrėjo pašalinti jo nugaros skausmą.
Skausmas praėjo iškart. Kitą dieną tą pačią procedūrą ji atliko sau. Jos dešinė koja, kuri buvo trimis coliais trumpesnė už jos kairę koją, iškart grįžo į savo įprastą dydį. Skausmas praėjo, o jos koja buvo išgydyta. Šiandien jos kojos yra sveikos, ir ji neturi limfos vėžio.

Nuo to laiko Vianna keliauja po pasaulį mokydama žmones, kaip panaudoti šią galingą techniką savo gyvenimui transformuoti. Ji sukūrė ir ištobulino ThetaHealing metodą, kuri sąlygoja greitą išgijimą nuo MS iki diabeto. Teta gydymas dabar tapo vienu iš greičiausių ir efektyviausių gydymo būdų. Šiuo metu ji yra vienintelė mokanti Teta gydymo (ThetaHealing) mokytojus, gyvena Bigforke, Montanos valstijoje, keliauja po pasaulį, mokydama naujus Mokytojus, dalindamasi su jais šiuo nuostabiu metodu.

Kaip tai veikia?

Žmogaus smegenyse yra penki pagrindiniai dažniai (Gama, Beta, Alfa, Theta ir Delta). Visos bangos yra naudojamos, tačiau, priklausomai nuo situacijos, vienas dažnis visada yra dominuojantis. Užmiegant, hipnozės ar gilios meditacijos metu Teta banga yra vyraujanti smegenų banga.
Mokslininkai nustatė, kad Teta smegenų dažnis sumažina stresą, nerimą, palengvina giluminį atsipalaidavimą, gerina psichinį aiškumą ir kūrybinį mąstymą, mažina skausmą, skatina euforiją ir suteikia galimybę greitam gydymui.
Teta gydymo (ThetaHealing) praktikų metu, smegenys pereina į Teta bangos būseną. Tai būsena, kurioje jūs galite dirbti tiesiogiai su Šaltiniu, Dvasia, Visata, Dievu ar visa ko esama Kūrėju (priklausomai nuo jūsų dvasinių ir religinių įsitikinimų), taip palengvinant išgyjimą. Kiekvienas gali išmokti pasiekti šią būseną per kelias minutes.

Kas yra Teta gydymas (ThetaHealing)?

Teta gydymas (ThetaHealing) yra veiksminga metodika, kuri derindama mokslą ir dvasingumą, siekia nustatyti ir nedelsiant pertvarkyti giluminius blokus, neigiamus įsitikinimus ir traumines patirtis, glūdinčias pasąmonėje.
Dabar vis plačiau pripažįstama, kad mūsų mintys kuria mūsų tikrovę. Tokie Filmai kaip “The Secret” ir “The Bleep We Know”, ištyrė teoriją, teigiančią, kad išorinė realybė kuriama mūsų vidinių patirčių. Naujausi kvantinės fizikos ir DNR tyrimų atradimai patvirtina šią teoriją.

Tokie mokslininkai kaip dr. Bruce Lipton atskleidė, kad genai / DNR nekontroliuoja mūsų biologijos. Vietoj to, DNR yra kontroliuojama išorinių signalų, įskaitant energingus pranešimus, gaunamus iš mūsų teigiamų ir neigiamų minčių. Kitaip tariant, fizinė liga ar nepasitenkinimas pirmiausia yra energingame lygmenyje kaip tiesioginis mūsų įsitikinimų, prisiminimų ir emocinės būsenos rezultatas.

Mūsų pasaulėžiūrą sudaro įsitikinimai: nuomonės ar sprendimai, kuriuos mes priimame kaip tiesą. Mūsų įsitikinimai įtakoja mūsų mintis tiek sąmonės, tiek ir pasąmonės lygmenyse. Jie taip pat veikia mūsų elgesį ir mūsų santykius su kitais žmonėmis ir pasauliu. Kai kurie iš mūsų įsitikinimų ateina iš grupinės sąmonės ar dominuojančios paradigmos, pavyzdžiui, įsitikinimo, kad “žemė yra apvali” (nors anksčiau ji buvo laikoma plokščia) arba kad tam tikra liga yra neišgydoma. Kiti įsitikinimai, tokie kaip kultūriniai, genetiškai perduodami per tėvus. Genetiniai įsitikinimai atspindi mūsų protėvių patirtį ir pasaulėžiūrą ir gali apimti tokius dalykus kaip išankstiniai nusistatymai ar įsitikinimai, tokie kaip “Viskas arba nieko”. Vertindami ar interpretuodami savo gyvenimo patirtį mes formuojame savus pagrindinius įsitikinimus,. Šie įsitikinimai dažniausiai būna sąmonės lygmenyje ir gali apimti tokius dalykus kaip “Aš esu negabus” arba “turiu pirmiausia padėti kitiems”. Mūsų įsitikinimų įtakos kasdieniam gyvenimui mes galime net nesuprasti, o jie pasireikš/manifestuosis kaip fizinės ar emocinės būsenos, blokai, baimės, fobijos ar priklausomybės.

Teta gydymas (ThetaHealing) veikia iškart, transformuojant neigiamus minčių modelius ar įsitikinimus visais lygmenimis (tame tarpe ir DNR), jums suteikiama galimybė iš naujo sukurti savo gyvenimą tiksliai taip, kaip pasirinksite.

Kitas nuostabus dalykas, susijęs su Teta gydymo technika, – tai gebėjimas išmokyti klientą pajausti tai, ko anksčiau jis negalėjo, ir iš karto išplėsti emocinius pasirinkimus. Pavyzdžiui, jei klientas turi įsitikinimą “Aš esu nelaimingas“. Tokiu atveju jūs galite išmokyti jį gyventi be šio nelaimingumo jausmo, galite išmokyti pajausti laimės ir džiaugsmo patirtį.
Teta gydymas (ThetaHealing) yra technika/metodika, o ne religija ir nėra susijusi su jokia religine doktrina. Tai suderinama su bet kokia dvasine ar religine tikėjimo sistema. Net jei nesate tikras tuo ką tikite, Teta gydymas (ThetaHealing) bus veiksmingas!

Kaip pradėti kelionę į Teta bangas?

Apsilankykite atvirame meditacijų vakare

Kartą per mėnesį (dažniausiai paskutinį mėnesio ketvirtadienį) Teta klubo susirinkimai yra atviri visiems norintiems.

Daugiau informacijos apie artimiausią susitikimą ir registraciją

Užsirašykite į Teta sesiją pas Tetahealing praktiką

Jeigu jau dabar jus kankina koks nors emocinis ar fizinis sutrikimas, baimės, užsiregistruokite į profesionalaus TetaHealing praktiko konsultaciją.

Pereiti į konsultacijų puslapį

Įvaldykite Teta metodą patys

Jei norite patys pažinti Teta metodą, mokėti padėti sau ir kitiems, išsivaduoti iš blokuojančių pasamoningų įsitikinimų, registruokitės į TetaHealing bazinį DNR seminarą.

Daugiau informacijos apie artimiausią seminarą ir registraciją

Kaip aš galiu gauti ThetaHealing gydymo konsultaciją?

Jums gali kilti klausimas apie asmeninės konsultacijos būtinumą. Svarstyti ar konsultacija yra veiksminga, ar ne, visiškai nebūtina.Daugelis praktikų turi klientų visame pasaulyje. Bendrauja naudodamiesi įvairiomis priemonėmis, įskaitant virtualias (telefoną, skype, viber ir pan.) ar atvykus į kabinetą. Tiesa yra ta, kad netgi esant toje pačioje patalpoje, gijimas vyksta nuotoliniu būdu – ar tai bus 1 milimetras, ar 50 000 kilometrų – tai nesvarbu. Yra dalis žmonių, kuriems labiau patinka būti vienoje patalpoje su praktiku – tai yra jų asmeninis pasirinkimas.

Pereiti į  ThetaHealing instruktorių sąrašą

Kokie yra Teta gydymo (ThetaHealing) seminarai?

ThetaHealing DNR 1 (Bazinis) – Tai pradžių pradžia, į kurią remiasi visi kiti mokymai. Jūs išmoksite “susijungti” su Kūrėju, pakeisti įsitikinimus, “kasti”, pakeisti jausmus, sužinosite apie septynis būties planus ir dar daugiau.
ThetaHealing DNR 2 (Pažengusiesiems) – Šis seminaras skirtas gilinti ryšį su 7-uoju būties planu (Visa ko esama Kūrėjas). Šis planas išlaisvina kliūtis, pasipriešinimą arba savo gebėjimų neigimą ir teisę susisiekti bei susijungti su gryna šaltinio energija. Ši koncepsija yra padalinta į būties planus, kur atveriami ir transformuojami kiekvieno plano apribojimai, atskleidžiant mūsų tikrąjį aš.
Giluminiai kasinėjimai – Vieno iš galingiausių Teta gydymo (ThetaHealing) įrankių įvaldymas. Tai seminaras, kuris iš esmės pakeis jūsų Teta gydymo rezultatus. ( 2 dienos )
Gausos manifestacija – Šis seminaras buvo sukurtas siekiant palengvinti gilias ir veiksmingas manifestacijas naudojant Kūrėjo įrankius.
Intuityvioji anatomija – Tai 15 dienų seminaras, supažindinantis su kūno sistemomis ir padedantis jas pažinti ir gydyti.
Ligos ir sutrikimai – seminaras sukurtas remiantis Vianna Stibal didžiuoju sąrašu įvairių būsenų, su kuriomis buvo dirbta per daugelį praktikos metų (10 dienų)
DNR 3 – Ryšio gilinimas su 7-uoju planu (5 dienos)
Gyvenimo žaidimas – Mokymasis būti sėkmingu gyvenimo žaidime (3 dienos)
Būties planai – Vienas iš naujausių seminarų padedantis mums susijungti su Dieviškuoju planu išsilaisvinant nuo sunkumų, kovų ir ligų. (5 dienos)
Vaivorykštės vaikai – Pradėkite anksti, mokykite vaikus vertinti, panaudoti ir ugdyti jų dieviškąjį ryšį. (Įvairi trukmė)
Pasauliniai ryšiai – Išsiaiškinkite protėvių apribojimus ir įsitikinimus apie kultūrą. (5 dienos)
Seminaras „Gyvūnai“ – kryptingas kursas dirbant su gyvūnais (1 arba 2 dienos)
Šeimos ryšiai – Jūsų įsitikinimai – pasirinkti jūsų ar primesti jums, jūsų šeimos (2 dienos)
Išsilaisvinimas nuo priklausomybių, prisirišimų ir priesaikų – Pašalinkite ribas ir atverkite savo sistema (4 dienos).
Atleidimas, meilė ir jėga – Leidžia asmeninei galiai patekti į mūsų gyvenimus. (3 dienos)
Karmos proveržis – Šiame seminare sužinosime Karmos Dėsnio paslaptis (4 dienos)
Seminaras „Augalai“ – Atrask savo vidinę pusiausvyrą su gamta. (1 diena)
Ritmas tinkamam svoriui – Atrask savojo gyvenimo tikrąjį ritmą (1/2 dienos)
Sielos partneris – Ištobulinkite save taip, kad pritrauktumėte tinkamą sau partnerį (2 dienos)
Galvok ką mąstai – Mintys – tai ryšys tarp mūsų pasąmonės ir mus supančios tikrovės (2 dienos)
Turto sąmonė – Įsisavinkite “Gerovės/turto sąmonės” mąstyseną. Žmonių mąstysena pritraukia arba atstumia turtą. (3 dienos)
Tu ir tavo partneris (Augink savo santykius I) – bendrystės, intymumo, abipusės meilės auginimas poroje. (2 dienos)
Tu ir Dievas (Augink savo santykius II) – atrask balansą tarp savo tikrojo aš ir ego (2 dienos)

Teta gydymas (ThetaHealing®) – patentuota metodika

Ji yra unikali ir atskleidžia kvantinės fizikos atradimų praktinį pritaikymą, suteikia galimybę panaudoti paslėptus savo smegenų resursus. Tai pažadina jūsų įgimtą intuiciją, taip pat gebėjimus dvasiniam ir asmeniniam tobulėjimui, savęs ir kitų žmonių gydymui.

Terminas ThetaHealing yra oficialus pavadinimas, todėl yra neverčiamas į jokias kalbas, taip kaip ir Apple, Pepsi ir pan. Tai nuolat pabrėžia šio metodo kuratorė Vianna Stibal. Nepaisant to, Lietuvoje gana dažnai sutinkame šio termino vertimą kaip teta gydymas, nors galėtume pasinaudoti nuostabia kitų kalbų praktika ir lietuvių kalboje įvardinti šį terminą teisingai: ThetaHealing metodas (sutrumpintai: Teta metodas), ThetaHealing meditacija (sutrumpintai: Teta meditacija).

Šis metodas atveria visiškai kitokį pasaulį su nuostabiomis galimybėmis!

Jis labai paprastas, nereikalauja, kad jūs atsisakytumėte kitų mokymų. Teta gydymas pranašesnis už dogmas ir peržengia visų religijų rėmus, bet tuo pačiu metu dera su dauguma jų.

Šios metodikos sėkmė sukėlė susidomėjimą visame pasaulyje. Šiandien yra tūkstančiai praktikuojančių teta gydymą skirtingose pasaulio vietose, jie gali lengvai padėti išgydyti žmones ir pakeisti jų gyvenimą geresne linkme.

Pažinę teta gydymo metodą, pamatysite, kad kiekvienas žmogus turi intuityvius gebėjimus, kurie gali būti naudojami siekiant spontaniško fizinio ir emocinio išgijimo, pokyčio. Naudojant šį procesą, galite padėti sau, taip pat savo draugams ir šeimos nariams.

Yra tik viena taisyklė – tikėjimas!

Teta gydymas yra pasiekiamas stebuklas Jūsų gyvenime, kuris pakeis Jūsų gyvenimą amžinai!

Registruokitės į Teta klubo seminarus ir patys patirkite bei išmokite naudotis teta gydymo metodika savo gyvenime.

Seminarai                    Konsultacijos                    Meditacijų vakaras