fbpx

KONSULTACIJOS

Individuali ThetaHealing konsultacija gali vykti susitikimo metu arba internetu.

Galimos konsultacijos bet kuria iš žemiau nurodytų jums svarbių temų:

  • jūsų sveikata;
  • gyvenimo  partnerio pritraukimas;
  • harmoningų santykių kūrimas;
  • jūsų verslo vystymas ir klestėjimas įvairiose srityse;
  • asmeninių gebėjimų ir tikslų atskleidimas;
  • įvairios baimės, abejonės, kompleksai arba priklausomybės;
  • klestėjimo ir gausos pritraukimas į jūsų kasdienybę.
Trukmė
35-60 MIN

ŠIUO METU TETA KLUBE KONSULTUOJA

Inga Heron

Inga Heron

aukščiausios ThetaHealing kvalifikacijos instruktorė – mokytoja,
pirmoji Pabaltijo šalyse apdovanota ThetaHealing mokslo sertifikatu,
ThetaHealing meistrė, Teta klubo įkūrėja ir vadovė,
profesionali ThetaHealing® koučerė – praktikė, turinti daugiau nei 20 metų mentorystės ir dėstymo praktiką. Veda seminarus, meditacijas ir konsultuoja visame pasaulyje.

Certified
THETAHEALERS®

Šio klubo įkūrėja Inga Heron, pasiekusi šiuo metu aukščiausią ThetaHealing® pripažinimą – ThetaHealing® mokslo sertifikatą, ThetaHealing® meistrė, instruktorė-mokytoja, profesionali ThetaHealing® koučerė – praktikė, psichologė, Britų psichologų asociacijos narė.

Inga nuo gimimo pasižymėjo ypatingais intuityviais gebėjimais, tačiau nesistengė jų naudoti gydymui. Viskas prasidėjo nuo paauglystėje prasidėjusių teosofijos, budizmo ir jogos studijų, siekiant suvokti save, savo vizijas, žmogaus ir Visatos ryšingumą, ir atskleisti tai savyje, savo kūryboje ir kasdienybėje.

ThetaHealing® meditacijos technika Ingai yra nuostabus būdas įžeminti tai, ką ji jaučia ir mato, ir naudojantis ja padėti žmonėms. Jos natūralus intuityvumas, atjauta, sąžiningumas bei nuostabus komunikabilumas veda ir skatina klientus bei studentus augti ir klestėti fiziškai, emociškai ir dvasiškai. Inga mano, kad didžiausia dovana yra gyventi širdimi ir gebėti padėti kitam žmogui įgyvendinti jo tikslus, svajones ir troškimus.

Ingos Heron ThetaHealing® srities kvalifikacijas galite sužinoti paspaudę ant šios nuorodos.

Konsultuoja: kontaktinės konsultacijos Vilniuje ir online visame pasaulyje.

Kalbos: lietuvių, anglų, rusų

Konsultacijos kaina: 280 Еur

Plačiau apie galimas konsultacijų ir mentorystės paslaugas

Vladas Sapranavičius

Vladas Sapranavičius yra ThetaHealing instruktorius, profesionalus ThetaHealing® koučeris – praktikas. Vladas veda ThetaHealing seminarus ir konsultuoja visame pasaulyje. Konsultacinės sesijos vyksta internetu.

Certified
THETAHEALERS®

Vladas Sapranavičius yra ThetaHealing® instruktorius, profesionalus ThetaHealing® koučeris – praktikas, verslo konsultantas, vedantis seminarus nuo 2010 metų. Vladas veda seminarus, organizuoja konferencijas ir konsultuoja visame pasaulyje. ThetaHealing metodikos Vladas mokėsi pas iškiliausius pasaulio ThetaHealing mokytojus:  Vianną Stibal (JAV), Joshuą Stibal (JAV), Ingą Heron (Lietuva), Hiroyuki Miyazaki (Japonija), Mark Anthony (Australija), Goran Karna (Kroatija), brolius Pazus (Izraelis).

Vladas yra aktyvus Teta klubo narys. Veda įvadinius seminarus ir konsultuoja asmeniškai. Konsultacijų sesijas veda internetu.

Nuo 2009 m. Vladas konsultuoja verslus ir verslininkus el. verslo vystymo klausimais. O nuo 2019 m. su ThetaHealing konsultacijomis padeda klientams auginti savo potencialą versle, pasiekti daugiau transformuojant vidinius apribojimus.

Paspaudę ant šios nuorodos rasite sąrašą sertifikatų, kuriuos ThetaHealing srityje Vladas yra gavęs.

Konsultuoja: online visame pasaulyje.

Kalbos: lietuvių, anglų, rusų

Konsultacijos kaina: 120 Еur

Jurgita Kijauskienė

Sertifikuota ThetaHealing praktikė, Teta klubo koordinatorė Klaipėdoje

Certified
THETAHEALERS®

Vaikystę bei ankstyvą jaunystę praleidau kaip ir dauguma lietuvių – mokiausi, vėliau studijavau, įgijau bakalauro diplomą, bet… nors ištekėjau bei tapau mama ir gana sėkmingai klostėsi karjera įmonėje, kurioje dirbau, savyje jaučiau tam tikrą tuščią erdvę, kurios nepavyko visais šiais dalykais užpildyti – trūko tam tikro „būties gylio“. Bet, kadangi gyvenimo tempas buvo labai įtemptas, niekaip nepavykdavo žvilgsnio nukreipti į save, dėmesys nuolat buvo sukoncentruotas į „išorę“.
Lūžis įvyko, kai anapilin teko išlydėti tėtį, matant visą „išėjimo“ procesą. Kilo daug klausimų: „nejaugi mirtimi viskas pasibaigia?“; kas aš esu iš tikrųjų?“; ar tikrai viskas jau yra nuspręsta iš aukščiau?“; ir, ar iš viso, tas „aukščiau“ egzistuoja? Taip, vedina šių klausimų, susidomėjau chirologija, vėliau astrologija, šie mokslai man yra kelias į savęs ir kitų pažinimą bei asmeninį sąmoningumą…
Į pirmąjį ThetaHealing seminarą nuėjau visai atsitiktinai (bet aš juk žinau, kad nieko atsitiktinio šiame gyvenime nebūna). Pakvietė eiti kartu viena gera draugė. Dabar taip džiaugiuosi, kad buvau atvira pasiūlymui… Šis metodas ne tik leido pažinti save dar giliau, bet mano asmenybėje įvyko ir tebevyksta daug realių pokyčių, o taip pat pokyčiai džiugina ir asmeniniame gyvenime (nors jokių išankstinių lūkesčių ir neturėjau).
Šiandiena žinau, kad mes visi turime savyje Dievo dalelę bei turime laisvą valią veikti, taip pat būti sveiki ir laimingi. Linkiu kiekvienam turėti progą „prisiliesti“ prie savęs ir ją išnaudoti.

Paspaudę ant šios nuorodos rasite sąrašą sertifikatų, kuriuos ThetaHealing srityje Jurgita yra gavusi.

Konsultuoja: kontaktinės konsultacijos Klaipėdoje ir online visame pasaulyje.

Kalbos: lietuvių, anglų, rusų

Konsultacijos kaina: 50 Еur

Salomėja Marčiukonytė

Sertifikuota ThetaHealing praktikė

Certified
THETAHEALERS®

Save vadinu pasaulio piliete, gyvenimas susidėlioja, taip, kad tenka pagyventi įvairiose pasaulio šalyse, būtent šiuo metu, gyvenu tarp Portugalijos ir Lietuvos.
Jau daugiau nei vienuoliką metų praktikuoju jogą, taip pat esu sertifikuota jogos instruktorė ir ThetaHealing praktikė. Mano kasdieninės praktikos prasideda nuo meditacijos, jogos pratimų ir dėkingumo Visatai. Be galo vertinu bendravimą su žmonėmis ir daug laiko savo kasdienybėje skiriu savęs pažinimui ir fizinio kūno sveikatai.
Thetahealing į mano gyvenimą atsirado ieškant pilnatvės ir užbaigtumo jausmo. Šios praktikos parodė, kad gelmės mumyse yra gerokai daugiau, negu mes galime įsivaizduoti ir jausmų bei emocijų skalė tokia plati…. Kiekvienas mes esame unikalus, svarbus ir ypatingas – kai tai suvokiame širdimi, gyvenimas tampa spalvingas.
Norėtųsi, kad kiekvienas pamatytų vaivorykštės spalvas savoje širdyje ir spindinčią šypseną ne tik savo, bet ir kitų akyse.

Paspaudę ant šios nuorodos rasite sąrašą sertifikatų, kuriuos ThetaHealing srityje Salomėja yra gavusi.

Konsultuoja: online visame pasaulyje.

Kalbos: lietuvių, anglų

Konsultacijos kaina: 50 Еur

Augustas Buzarevičius

Sertifikuotas ThetaHealing praktikas

Certified
THETAHEALERS®

Augustas Buzarevičius yra asmeninių ir profesinių pokyčių mentorius, mokymų treneris ir karjeros konsultantas. Jis taip pat yra sertifikuotas ThetaHealing praktikas, turintis įvairialypių žinių apie koučingą, veidoskaitą, asmenybės prigimtis ir intelektų sistemas, remiantis H. Gardner (JAV) ir S. Rudolph (JAV) teorijomis. Visas pabaigtų ThetaHealing kursų sąrašas pasiekiamas šia nuoroda.
Mentoriaus tikslas yra padėti žmonėms įgyvendinti asmeninius ir profesinius pokyčius, realizuoti aukščiausią asmenybės potencialą.
Per individualias konsultacijas Augustas padeda atrasti vidinius resursus, talentus ir stiprybes bei įveikti vidinius iššūkius: išeiti iš sąstingio būsenos, atsikratyti abejonių bei menkos savivertės, įveikti baimes ir užsitęsusį neryžtingumą – tam, kad pagaliau gyventi taip kaip norime ir esame verti iš tiesų.
Klientų atsiliepimai – geriausias įrodymas, kad sukauptos įvairialypės žinios bei ThetaHealing padeda pasiekti norimus rezultatus.
Kiekvienas gali atskleisti savo aukščiausią potencialą ir jaustis laimingas bei energingas savo kelyje. Kaip gera jausti vidinę ramybę žinant, kad einame teisingu keliu, tiesa? Pradėkite pokyčių kelionę jau dabar ir atskleiskite savo aukščiausią asmenybės potencialą.

Konsultuoja: online visame pasaulyje.

Kalbos: lietuvių, anglų, rusų

Konsultacijos kaina: 60 Еur