APIE TETA KLUBĄ

Teta klubo erdvė – tai sertifikuoti ThetaHealing® seminarai, kas savaitiniai susitikimai, visiems norintiems pažinti save, augti ir plėsti bei harmonizuoti savo realybę naudojantis unikalia ThetaHealing® metodika.

Kiekvieno seminaro ir susitikimo metu turėsite galimybę į save pažvelgti giliau, susipažinti su savo daugiamatiškumu ir išmokti jį priimti, mylėti bei puoselėti. Šis klubas – jūsų asmeninių pokyčių erdvė, padėsianti jums augti ir išlipti iš nesėkmių, ligų liūno, suvokti savo neatskleistų gebėjimų, idėjų, svajonių potencialą ir padėsianti atrasti būdus jų realizavimui.

Teta klubo moto – Gyvenk širdimi

ŠIUO METU AKTYVIAI KLUBE DIRBA

Inga Heron

ThetaHealing® meistrė, instruktorė-mokytoja, profesionali ThetaHealing® praktikė.

Certified
THETAHEALERS®

Šio klubo įkūrėja Inga Heron, pasiekusi šiuo metu aukščiausią ThetaHealing® monados pripažinimą – ThetaHealing® mokslo sertifikatą, ThetaHealing® meistrė, instruktorė-mokytoja, profesionali ThetaHealing® koučerė – praktikė.

Inga nuo gimimo pasižymėjo ypatingais intuityviais gebėjimais, tačiau nesistengė jų naudoti gydymui. Viskas prasidėjo nuo paauglystėje prasidėjusių teosofijos, budizmo ir jogos studijų, siekiant suvokti save, savo vizijas, žmogaus ir Visatos ryšingumą, ir atskleisti tai savyje, savo kūryboje ir kasdienybėje.

ThetaHealing® meditacijos technika Ingai yra nuostabus būdas įžeminti tai, ką ji jaučia ir mato, ir naudojantis ja padėti žmonėms. Jos natūralus intuityvumas, atjauta, sąžiningumas bei nuostabus komunikabilumas veda ir skatina klientus bei studentus augti ir klestėti fiziškai, emociškai ir dvasiškai. Inga mano, kad didžiausia dovana yra gyventi širdimi ir gebėti padėti kitam žmogui įgyvendinti jo tikslus, svajones ir troškimus.

Ingos Heron ThetaHealing® srities kvalifikacijos:

ThetaHealing® “Bazinis DNR” instruktorė
ThetaHealing® “Pažengusiųjų DNR” instruktorė
ThetaHealing® “DNR 3” instruktorė
ThetaHealing® “Gyvūnai” instruktorė
ThetaHealing® “Augalai” instruktorė
ThetaHealing® “Gausos sąmonė” praktikė
ThetaHealing® “Giluminiai kasinėjimai” instruktorė
ThetaHealing® “Gausa ir manifestacija” instruktorė
ThetaHealing® “Vaivorykštės vaikai” instruktorė
ThetaHealing® “Būties planai” instruktorė
ThetaHealing® “Intuityvioji anatomija” instruktorė
ThetaHealing® “Ligos ir sutrikimai” instruktorė
ThetaHealing® “Gyvenimo žaidimas” instruktorė
H. Miyazaki: Sveikatinimo praktikos plėtra
ThetaHealing® “Pasauliniai ryšiai” instruktorė
ThetaHealing® “Auginkime santykius kartu: Tu ir Kūrėjas” instruktorė
ThetaHealing® “Auginkime santykius kartu: Tu ir tavo partneris” instruktorė
ThetaHealing® “Kūnas dainuoja” praktikė
“Emontional Release” mokytoja

Vladas Sapranavičius

Vladas Sapranavičius yra ThetaHealing instruktorius, profesionalus ThetaHealing® koučeris – praktikas. Vladas veda ThetaHealing seminarus ir konsultuoja visame pasaulyje. Konsultacinės sesijos vyksta gyvai Vilniuje arba internetu.

Certified
THETAHEALERS®

Vladas Sapranavičius yra ThetaHealing® instruktorius, profesionalus ThetaHealing® koučeris – praktikas, verslo konsultantas, vedantis seminarus nuo 2010 metų. Vladas veda seminarus, organizuoja konferencijas ir konsultuoja visame pasaulyje. ThetaHealing metodikos Vladas mokėsi pas iškiliausius pasaulio ThetaHealing mokytojus:  Vianną Stibal (JAV), Ingą Heron (Lietuva), Hiroyuki Miyazaki (Japonija), Mark Anthony (Australija), brolius Pazus (Izraelis).

Vladas yra aktyvus Teta klubo narys. Veda įvadinius seminarus (Bazinis DNR bei Pažengusiųjų DNR) ir konsultuoja asmeniškai. Konsultacijų sesijas veda gyvai Vilniuje bei internetu.

Paspaudę ant šios nuorodos rasite sąrašą sertifikatų, kuriuos ThetaHealing srityje Vladas yra gavęs.

Laura Našlėnaitė

Laura Našlėnaitė

ThetaHealing® instruktorė-mokytoja, profesionali ThetaHealing® praktikė. Teta klubo koordinatorė Alytuje.

Certified
THETAHEALERS®

Mano pažinimo kelias, kaip ir daugelio kitų ieškančių, ilgas ir vingiuotas. Vaikystėje akys vis krypo į dangų – tokį paslaptingą ir tokį savą. Rūpėjo Visatos sandara, jos begalybė. O kas už jos? Buvau gamtos vaikas ir jutau ypatingą ryšį Žeme ir dar KAŽKUO, ko tuo metu negalėjau įvardinti. Savo mažoj širdelėj nešiojausi didžiulį norą dalintis viskuo, ką turiu geriausio ir kas brangu man pačiai. Tuomet dar nesuvokiau, kur link šis noras veda.
Paauglystėje patirti skaudūs išgyvenimai anksti subrandino ir paskatino dvasinius ieškojimus, trukusius kone ketvirtį amžiaus. Šioje kelionėje išbandžiau nemažai įvairių dvasinių praktikų ir kiekviena jų mane augino, suteikdama naujų žinių, patirčių ir suvokimų, tačiau nė vienoje neradau atsakymo, kurio ieškojau – KAIP padėti sau ir kitiems tapti laimingais? Vidinis balsas vis šnabždėjo: ne tai, ne tavo, ieškok toliau. Po pirmojo ThetaHealing® seminaro supratau – aš ATRADAU! Taip gera žinoti, jog nieko nėra neįmanomo ir kad kiekvieną gyvenimo akimirką mes kuriame naują save. Ir tik šio metodo dėka supratau, kad mano aukščiausias tikslas šiame gyvenime – atverti širdis meilei, džiaugsmui ir pilnatvei. Esu laiminga, galėdama padėti žmonėms, trokštantiems pokyčių savo kūne, prote ir dvasioje.

Lauros Našlėnaitės ThetaHealing® srities kvalifikacijos:

 • ThetaHealing® “Bazinis DNR” instruktorė
 • ThetaHealing® “Pažengusiųjų DNR” instruktorė
 • ThetaHealing® “Giluminiai kasinėjimai” praktikė
 • ThetaHealing® “Pasauliniai ryšiai” praktikė
 • ThetaHealing® “Gyvenimo žaidimas” praktikė
 • ThetaHealing® “Intuityvioji anatomija” praktikė
 • ThetaHealing® “Gausos sąmonė” praktikė
 • H. Miyazaki: Sveikatinimo praktikos plėtra
Snieguolė Stankevičiūtė

Snieguolė Stankevičiūtė

ThetaHealing® instruktorė-mokytoja, profesionali ThetaHealing® praktikė

Certified
THETAHEALERS®

Man pasisekė augti su smurtaujančiais ir geriančiais tėvais. Visada ieškojau atsakymo “kodėl? kuo aš nusikaltau? Tame atsakymų ieškojimų kely, buvo pačios alkoholizmas ir mintys apie savižudybę, artimųjų savižudybės. Atrodė gyvenu tik todėl, kad esu per didelė bailė,kad nusižudyčiau.Bet prieš 22 m. atradau tikėjimą kūrėju. Būtent “Kūrėju”, ne bažnyčia. Suvokiau, kad esu dalelė nuostabaus man dar nežinomo pasaulio ir išmokau man skirtus išbandymus priimti su meile, kaip didžiausią dovaną mano gyvenime. Išbandžius nemažai dvasinių praktikų,atrodė, kad esu atradus dvasinę ramybę. Bet prasidėjusios mano vaiko psichologinės problemos, man parodė, kad tik dar labiau keisdama save galiu padėti jam, kad visi atsakymai slypi manyje. Taip atradau ThetaHealing® metodą. Tai lengvas, smagus ir efektyvus būdas keičiant save, padėti ne tik sau , bet ir visai savo šeimai. Ir man yra garbė padėti tai pajausti ir kitiems.

Snieguolės Stankevičiūtės ThetaHealing® srities kvalifikacijos:

 • ThetaHealing® “Bazinis DNR” instruktorė
 • ThetaHealing® “Pažengusiųjų DNR” instruktorė
 • Theta Healing® “Giluminiai kasinėjimai” instruktorė
 • ThetaHealing® “Gausa ir manifestacija” praktikė
 • ThetaHealing® “Gyvūnai” praktikė
 • ThetaHealing® “Pasauliniai ryšiai” praktikė
 • ThetaHealing® “Intuityvioji anatomija” praktikė
 • Theta Healing® “Gyvenimo žaidimas” praktikė
 • Theta Healing® “Ligos ir sutrikimai” praktikė
 • ThetaHealing® “Gausos sąmonė” praktikė
 • ThetaHealing® “Auginkime santykius kartu: Tu ir Kūrėjas” praktikė
 • ThetaHealing® “Auginkime santykius kartu: Tu ir tavo partneris” praktikė
 • H. Miyazaki: Sveikatinimo praktikos plėtra

 

Jurgita Kijauskienė

Jurgita Kijauskienė

Sertifikuota ThetaHealing praktikė (Klaipėda)

Certified
THETAHEALERS®

Vaikystę bei ankstyvą jaunystę praleidau kaip ir dauguma lietuvių – mokiausi, vėliau studijavau, įgijau bakalauro diplomą, bet… nors ištekėjau bei tapau mama ir gana sėkmingai klostėsi karjera įmonėje, kurioje dirbau, savyje jaučiau tam tikrą tuščią erdvę, kurios nepavyko visais šiais dalykais užpildyti – trūko tam tikro „būties gylio“. Bet, kadangi gyvenimo tempas buvo labai įtemptas, niekaip nepavykdavo žvilgsnio nukreipti į save, dėmesys nuolat buvo sukoncentruotas į „išorę“.
Lūžis įvyko, kai anapilin teko išlydėti tėtį, matant visą „išėjimo“ procesą. Kilo daug klausimų: „nejaugi mirtimi viskas pasibaigia?“;
kas aš esu iš tikrųjų?“; ar tikrai viskas jau yra nuspręsta iš aukščiau?“; ir, ar iš viso, tas „aukščiau“ egzistuoja? Taip, vedina šių klausimų, susidomėjau chirologija, vėliau astrologija, šie mokslai man yra kelias į savęs ir kitų pažinimą bei asmeninį sąmoningumą…
Į pirmąjį ThetaHealing seminarą nuėjau visai atsitiktinai (bet aš juk žinau, kad nieko atsitiktinio šiame gyvenime nebūna). Pakvietė eiti kartu viena gera draugė. Dabar taip džiaugiuosi, kad buvau atvira pasiūlymui… Šis metodas ne tik leido pažinti save dar giliau, bet mano asmenybėje įvyko ir tebevyksta daug realių pokyčių, o taip pat pokyčiai džiugina ir asmeniniame gyvenime (nors jokių išankstinių lūkesčių ir neturėjau).
Šiandiena žinau, kad mes visi turime savyje Dievo dalelę bei turime laisvą valią veikti, taip pat būti sveiki ir laimingi.
Linkiu kiekvienam turėti progą „prisiliesti“ prie savęs ir ją išnaudoti.

Irena Kliukaitė - Andriulionienė

Irena Kliukaitė – Andriulionienė

Sertifikuota ThetaHealing® metodo praktikė

Certified
THETAHEALERS®

Irena visada norėjo, kad pasaulis taptų gražesnis. Ieškodama tam tinkamų įrankių, ji įgijo tris aukštuosius išsilavinimus bei susipažino su terapinėmis technikomis. Nuo 2016 m. ji tapo sertifikuota ThetaHealing® metodo praktike. Šis metodas jai leido praktiškai pajausti kas yra pasąmonė, kaip ji veikia ir pasireiškia gyvenime bei atvėrė galimybes savyje keisti tai, kas atitolina nuo meilės, džiaugsmo ir laimės.

Dabar Irena konsultuoja individualiai ir palydi kitus jų asmeninėse transformacijose.

Intuityvius gebėjimus Irena augino šiuose sertifikuotuose kursuose:

 • ThetaHealing® Bazinis DNR1
 • ThetaHealing® Pažengusiųjų DNR2
 • ThetaHealing® DNR 3
 • ThetaHealing® Giluminiai kasinėjimai
 • ThetaHealing® Intuityvioji anatomija
 • ThetaHealing® Ligos ir sutrikimai
 • ThetaHealing® Gyvenimo žaidimas
 • ThetaHealing® Tu ir Kūrėjas
 • ThetaHealing® Tu ir partneris
 • ThetaHealing® Turto sąmonė
 • ThetaHealing® Kūnas dainuoja
 • ThetaHealing® Gyvūnai