fbpx

Pažengusiųjų DNR

2023.12.08 16:00
Pradžia
2023.12.10 16:00
Pabaiga
3 dienos
Trukmė
Internete
Vieta

DĖMESIO! Puikios naujienos!  Teta klubo Pažengusiųjų DNR seminaras internete!

Kodėl šios naujienos yra puikios?

 • Šiame seminare galite dalyvauti iš bet kur! Tereikia kompiuterio su internetu, kamera bei mikrofonu. Todėl tai puiki proga gyvenantiems bet kuriame didmiestyje, mažesniuose miestuose bei kaimeliuose. Tai fantastiška proga ir mūsų emigrantams, kurie nori ThetaHealing seminaruose dalyvauti lietuvių kalba.
 • Jums nebereikia planuoti išvykų, sekti šalyje atsirandančių ir išnykstančių apribojimų, eiti į ThetaHealing seminarą tik pas tą instruktorių, kuris veda mokymus jūsų mieste. Dabar jūs galite dalyvauti bet kurio pasaulio instruktoriaus seminare neišeidami iš namų, jei šis turi tam būtiną atestaciją!

Šis seminaras yra antrasis žingsnis pradedant mokytis ThetaHealing metodikos. Jis būtinas norint vėliau dalyvauti bet kuriame kitame ThetaHealing seminare. Jame įvaldomi pagrindiniai metodo įrankiai.

Seminaras vyksta penktadienį nuo 16:00 iki 21:00/30 val., šeštadienį ir sekmadienį nuo 09:00 iki 16:00/30 internete – Zoom platformoje. Būtina dalyvauti on-line GYVAI, įrašų nėra.Galimas vertimas į anglų ir rusų kalbas (possible translation to English; Возможность перевода на русский язык).

Reikalavimai: Seminaras skirtas turintiems ThetaHealing® Bazinio DNR seminaro sertifikatą.

ŠIS KURSAS SPECIALIAI JUMS:

I - Supratimas

norintiems suprasti save ir keisti savo sąmoningumą tam, kad suvoktumėte savo pilną gebėjimų potencialą ir realizuotume jį savo gyvenime.

II - Darna

norintiems gyventi sveikame, darniame ryšyje su savimi ir aplinka.

III - Atsiskleidimas

norintiems pilnai atskleisti savo vidinę jėgą, suprasti kaip ji pradeda spinduliuoti į aplinką, kaip ji plečiasi sugerdama visus būties planus ir susijungia su beribe kuriančia Visatos energija.
 • Išmoksite dar daugiau technikų ir patobulinsite savo įgūdžius tose, su kuriomis susipažinote Baziniame DNR seminare.
 • Praplėsite žinias apie kiekvieną iš egzistencijos planų. Sužinosite, kurios neveiksmingos programos yra susijusios su šiais planais ir sužinosite kaip gyventi harmonijoje su kiekvienu iš jų.
 • Išmoksite užbaigti kontraktus, sulaikančius žmogų kuriame nors egzistencijos plane ir trukdančius jo vienovei su besąlygine meile.
 • Sužinosite kaip neutralizuoti giminės ir  vaisiaus prenetalines traumas savyje ir kituose.
 • Išmoksite naujų jausmų ir sužinosite kaip priartinti į savo kasdienį gyvenimą džiaugsmą, meilę, pagarbą, harmoniją ir kitas teigiamas emocijas.
 • Sužinosite, kaip atsikratyti apmaudo, apgailestavimų ir atmetimo.
 • Išmoksite bendrauti su protėviais ir gydyti praeitį.
 • Išlaisvinsite laisvai plaukiojančius prisiminimus.
ThetaHealing® Pažengusiųjų DNR seminaras – antrasis laiptelis ThetaHealing mokykloje, kuris pagilins jūsų žinias ir leis integruoti ThetaHealing® metodiką jūsų kasdieniame gyvenime. Šis kursas – apie sąmoningumą. Apie pasaulio vientisumą ir vienybę! Apie supratimą, kad kiekvienas iš mūsų yra sujungtas su kiekvienu atomu, kiekviena molekule. Pažengusiųjų kursas leis mums kiekvieną dieną pradėti gyventi rezonanse su šiuo mikrokosmosu. Būtent šis supratimas į mūsų gyvenimą atneš suvokimą, kad nebėra reikalo pradėti ar tęsti begalines tarpusavio varžybas.
 • Išmoksite gydyti “sudaužytą sielą”.
 • Gausite pagalbą ir paramą iš savo aukštesniojo aš.
 • Išmoksite geriau dirbti su įsitikinimais ( “kasimas”) ir rasti pagrindinius neefektyvius įsitikinimus.
 • Prisiminsite ateitį ir mokysitės iš naujo  ją kurti.
 • Išmoksite kalbėti su augalais ir juos gydyti.
 • Sužinosite, kaip pašalinti visas žmogaus traumas nuo tada, kai jis buvo viena ląstelė iki dabar.
 • Atversite ir harmonizuosite visus savo energinius centrus.
 • Sužinosite, kokios 3 tipų energijos gamina daugiausia toksinų kūne, nelaimių gyvenime bei ligų;
 • Sužinosite, kaip išvalyti daiktus, namus nuo sukauptų neigiamų energijų/ prisiminimų, ir kaip suteikti jiems pageidaujamų savybių.
Seminarą veda Inga Heron,
aukščiausios ThetaHealing kvalifikacijos instruktorė – mokytoja,
pirmoji Pabaltijo šalyse apdovanota ThetaHealing mokslo sertifikatu,
ThetaHealing meistrė, Teta klubo įkūrėja ir vadovė,
profesionali ThetaHealing® koučerė – praktikė, turinti daugiau nei 20 metų mentorystės bei dėstymo praktiką. Veda seminarus, meditacijas ir konsultuoja visame pasaulyje.

VEDĖJA

Sveiki, aš esu Inga ir kviečiu Tave pažinti save.

Pradėkim nuo to, jog Kūrėjas ir tėvai davė Tau puikią dovaną – gyvenimą! Tu gali mylėti savo gyvenimą, puoselėti jį ir padaryti jį gražiausiu Sau.   Visada žinok, jog didžiausios kelionės prasideda nuo pirmojo mažo žingsnelio. Nebijok ir ženk jį, nes mylėti save yra pagrindinė Tavo užduotis. Susitikime renginyje ir pradėkime Didžiąją kelionę į Save!

Kas įeina į kainą?

Seminaro medžiaga

Seminaro mokymų medžiaga

Veiklos

75% seminaro skirta praktikai. Būtina dalyvauti on-line GYVAI, įrašų nėra.

Sertifikatas

Baigus seminarą išduodamas tarptautinis ThetaHealing praktiko sertifikatas. Sertifikaciją suteikia ThetaHealing Institute of Knowledge - Think (JAV).

Pilna kaina

350 Eur

Ankstyvos registracijos kaina

300 Eur ( arba ypatinga kaina 280 Еur, žr. žemiau***)

Kartojantiems kursą nuolaida

50% nuo pilnos kainos

Kiti seminarai "Pažengusiųjų DNR"

Registracija

 • Registruokitės užpildydami žemiau esančią registracijos formą.
 • Vėliau el. paštu gausite informaciją, kur pervesti 50 Eur registracijos mokestį.
 • Pervedę registracijos mokestį, atsiųskite apmokėjimo kopiją el. paštu info@tetaklubas.lt
 • Registracijos mokestis yra įtrauktas į seminaro kainą, bet yra negrąžintinas (negrąžinamas, neperduodamas kitiems asmenims, ir nekeičiamas į kitus kursus/datas). Seminarui neįvykus dėl organizatorių kaltės, registracijos mokestis grąžinamas.
 • Ypatinga stipendija: surinkusiam 5 asmenų  grupę, skiriama 50% vertės seminaro finansavimo stipendija, surinkus 10 asmenų grupę, skiriama 100% vertės seminaro kainos stipendija. (kreiptis info@tetaklubas.lt)
 • *** Efektyviausia būtų iš karto baigti minimum Bazinį DNR ir Pažengusiųjų DNR seminarus – tai ThetaHealing® pagrindas.Dalyvaujant ir iš karto apmokant 100 Eur registracijos mokestį už ThetaHealing® bazinį DNR ir ThetaHealing® pažengusiųjų seminarus ankstyvos registracijos laikotarpiu – 560 Eur. Ši speciali kaina galioja tik tuo atveju, kuomet dalyvaujama iškart po Bazinio DNR einančiame Pažengusiųjų DNR seminare, o ne kažkada vėliau. Bazinis DNR DNR vyks 2023 m. lapkričio 3 – 5 d.
 • Besilaukiančioms moterims pirmą nėštumo trimestrą dalyvauti seminare nerekomenduojama.
Ankstyva registracija baigiasi
2023.11.23