fbpx

Raumenų testas

Raumenų testas – tai taikomoji kineziologija praktikoje

Ar kada nors buvote patyrę, kad esama problema tapo Jums tikra dilema?
Galbūt Jūs “blaškotės tarp dviejų mylimųjų”, kaip dainuojama senojoje dainoje , o gal Jums jau reikia keisti savo karjerą, o Jūs nesate tikras, kuriuo keliu jums eiti, o gal Jums reikia išsiaiškinti, ar tam tikras maistas yra priežastis jūsų lėtinio nuovargio. Į bet kurį jūsų klausimą ar problemą galimas atsakymas arba sprendimas taikant kineziologinį – arba raumenų testą.

Kūno kalba

Raumenų testas yra patikimas vedlys, priimant didelius ir mažus sprendimus.
Mūsų kūnas daug geriau supranta Visatos energiją, nei mūsų protas – ir taip būna, kol mes ištreniruojame savo protą būti sąmoningu. Mes esame natūralioje darnoje su savo aukštesniuoju intelektu, tačiau dauguma žmonių arba nejaučia savo kūno , arba jie netiki, kad kūnas turi savo kalbą. Energija yra perduodama per jūsų kūną.
Ar kada nors jautėte sunkumą skrandyje, ar spaudimą krūtinėje , kai buvote nusiminę dėl ko nors?
Ar pamenate būties lengvumą, tarsi pasivaikščiojimą debesyse, kada esate laimingas?
Ar jūs kada nors jautėte šiurpuliuką , žinodami, kad “kažkas blogo turi atsitikti”, bet jūs neturėjote supratimo, kas …?
Aukščiau minimi atvejai iliustruoja prigimtinį žmogaus suderinamumą su aukštesniąja energija ir jos bendravimo būdais su jumis.
Jeigu jūs esate darnoje su savo kūnu, tuomet pajausite, kad jis visą laiką kalba su jumis. Raumenų testas yra puikus būdas harmonizuoti save su savo kūnu. Per kūną jūs harmonizuojate save su aukštesniuoju protu.

Energija

Viskas visatoje susideda iš energijos paketų, vibruojančių skirtingais dažniais. Skirtingi dažniai gali veikti vienas kitą.
Visa tai jūs jau žinote iš savo patirties – įeidami į namą, kurį norite pirkti staiga pajuntate blogą „vibraciją“, ir nepriklausomai nuo to, kaip įtikinamai nekilnojamojo turto vadybininkas jus įkalbinės, jūsų nuomonė nepasikeis. Arba buvote situacijose, kai vieno asmens neigiama ar teigiama energija staiga paveikė visos grupės energiją.
Kūno pagalba pasiekta darna su Visatos energija, gali jums suteikti atsakymus į jūsų klausimus. Raumenų testo pagalba jūs gausite energetinį grįžtamąjį ryšį į klausimus taip / ne; tiesa / netiesa; geras / blogas. Teigiamas pozityvios energijos laukas pasireiškia kaip raumenų jėga; neigiamos energijos laukas pasireiškia kaip raumenų silpnumas.

Kaip atlikti raumenų testą sau pačiam

Raumenų testą sau jūs galite atlikti bet kada. Vienas iš būdų, ir kaip praktika rodo patikimiausias, yra atsistoti taip, kad atstumas tarp jūsų pėdų būtų šiek tiek mažesnis nei pečių plotis, keliai neįveržti. Laikysena atsipalaidavusi ir subalansuota, leidžianti sklandžiai judėti bet kuria kryptimi. Testuojama užmerkus tik užmerkus akis. Pirmiausia, atliekamas kūno subalansavimas: užmerkę akis garsiai ištarkite „Taip“ ir lengvai leiskite savo kūnui pasvirti į priekį, tada ištarkite „Ne“ ir leiskite savo kūnui pasvirti atgal.
Tik tada užduokite sau klausimą formuluodami jį kaip teiginį tikra / klaidinga; taip / ne, pvz.: “šis namas yra tinkamas mano šeimai” arba ” šitas partneris yra tinkamas man”. Jei teiginys yra teisingas, jūsų kūnas – be sąmoningų pastangų ar sprendimo – palinks į priekį. Jei teiginys yra klaidingas, jūsų kūnas pats savaime – pasvirs atgal.
Teigiami, pozityvūs, teisingi teiginiai turi stiprų energetinį lauką, kuris stums jus į priekį. Neigiami, liūdni, klaidingi teiginiai turi silpną energetinį lauką, kuris trauks jus atgal.
Nenaudokite dalelyčių „ne“. Taip pat jūsų kūne turėtų būti pakankamai vandens.
Mes galime meluoti sau ir kalbėtis su savimi tiesiog apie nieką, nepriklausomai , ar tai mums naudinga ar nenaudinga (mūsų aukštesniajam gėriui). Bet pasąmonė nemeluoja. Jis tiesiog negali meluoti.
Mūsų kūnas nediferencijuoja pavadinimų, kuriems mūsų protas turi įvertinimus kaip antai: geras / blogas; tikra / klaidinga – nes mes vėl galime įkalbėti save daryti įvairiausius veiksmus, kurie, kaip mes žinome, netarnauja mūsų labui, bet mes pateisiname juos racionalizuodami ir įvardindami tai “gerais” sprendimais dėl tam tikrų susidariusių sąlygų ir pan. Tokie dalykai, kaip “Aš tikrai nekenčiu šito darbo, bet aš gerai uždirbu , būtent todėl aš liksiu šiame darbe” (žinodami, kad apgailėtinai jausitės visą darbo savaitę ir savaitgalį), užuot susiradę darbą, kuris suteiks pasitenkinimą ir džiaugsmą kiekvieną dieną
Viskas, ką kūnas supranta yra energija, ir energija yra kiekviename teiginyje, kurį sukuriate.

Sprendimų priėmimas naudojant raumenų testą

Raumenų reakcija yra intuicijos pasireiškimas. Tai yra aukštesnysis intelektas, kuris kalba su jumis per jūsų kūną. Išmokę taikyti šias žinias ir taikyti jas periodiškai, nežiūrint į tai, kad nesate tikri dėl situacijos, jūsų priimamų sprendimų kokybė kardinaliai pasikeis.
Daugybę sprendimų mes priimame atsižvelgdami į tai, ką manome turėtume daryti … tačiau šie “turėčiau” ne visada dera su mūsų aukštesniuoju gėriu. Taigi nebijokite užduoti klausimų.
Ir dar svarbiau, nebijokite girdėti (tiesa yra ne visada tokia, kokią norite išgirsti) ir veikite remiantis savo intuicija. Tai neleis jums nukrypti nuo kelio, net jei jūs negalite patikėti tuo iš karto. Kai pradėsite matyti teigiamus rezultatus, kurie buvo gauti remiantis raumenų testo priimtais sprendimais, jūs patikėsite savo intuicija ir tuo, kaip ji kalba jums per jūsų kūną.
Raumenų testas – tai būdas judėti į priekį tuo būdu, kuris geriausiai tinka asmeniškai jums pagrindiniame lygyje. Jūs būsite pilnas įžvalgos ir įkvėpimo, kai pradėsite gerbti savo kūno kalbą, ir būsite laimingesni ir laimingesni vis dažniau priimdami sprendimus, kurie dera su jūsų aukštesniuoju Aš.