fbpx

Raumenų testas

Raumenų testas – tai taikomoji kineziologija praktikoje

Ar kada nors buvote patyrę, kad esama problema tapo Jums tikra dilema?
Galbūt Jūs “blaškotės tarp dviejų mylimųjų”, kaip dainuojama senojoje dainoje, o gal Jums jau reikia keisti savo karjerą, o Jūs nesate tikri, kuriuo keliu jums eiti, o gal Jums reikia išsiaiškinti jūsų lėtinio nuovargio priežastis. Į bet kurį jūsų klausimą ar problemą galimas atsakymas taikant kineziologinį – arba raumenų testą, kuris yra durys vedančios į nuoseklius giluminius pokyčius.

Kūno kalba

Raumenų testas yra patikimas vedlys, suvokiant tikrąsias priežastis skatinančias priimti didelius ir mažus sprendimus.
Jį pasitelkiame ne siekdami nustatyti ligas, ar kiek kokių medikamentų / maisto papildų vartoti, maistas tinkamas ar ne, o norėdami sužinoti tai, kuo mes iš tikrųjų šiuo metu tikime, kitaip tariant nuostatas slypinčias mūsų pasąmonės lobyne.

Kaip atlikti raumenų testą sau pačiam

Raumenų testą sau jūs galite atlikti bet kada. Vienas iš būdų, ir kaip praktika rodo patikimiausias, yra atsistoti taip, kad atstumas tarp jūsų pėdų būtų šiek tiek mažesnis nei pečių plotis, keliai neįveržti. Laikysena atsipalaidavusi ir subalansuota, leidžianti sklandžiai judėti bet kuria kryptimi: pirmyn ir atgal. Testuojama užmerkus tik užmerkus akis. Pirmiausia, atliekamas kūno subalansavimas: užmerkę akis garsiai ištarkite „Taip“ ir lengvai leiskite savo kūnui pasvirti į priekį, tada ištarkite „Ne“ ir leiskite savo kūnui pasvirti atgal.
Tik tada užduokite sau klausimą formuluodami jį kaip teiginį tikra / klaidinga; taip / ne, pvz.: “aš bijau naujovių” arba ”aš apsupu save patikimais žmonėmis”. Jei jūsų pasąmonė sutiks su teiginiu, jūsų kūnas – be sąmoningų pastangų ar sprendimo – palinks į priekį. Jei pasąmonė nesutiks su tokiu teiginiu, jūsų kūnas pats savaime – pasvirs atgal.
Nenaudokite dalelyčių „ne“. Taip pat atkreipkite dėmesį: jūsų kūnas nestokotų vandes.
Mes galime meluoti sau ir kalbėtis su savimi tiesiog apie nieką, nepriklausomai , ar tai mums naudinga ar nenaudinga (mūsų aukštesniajam gėriui). Bet pasąmonė nemeluoja. Ji tiesiog negali meluoti, nes jos užduotis tiesiog kaupti visus mūsų patiriamus jausmus, kylančias mintis visose gyvenimo situacijose. Tad būtent čia rasite didžiulę bibilioteką, kurioje sukaupti visi jūsų net patys ankstyviausi prisiminimai, aplinkos įspraustos įsitikinimų kryptys, įpročiai bei požiūris į save ir kitus.
Mūsų pasąmonė nediferencijuoja pavadinimų, kuriems mūsų sąmonė turi įvertinimus kaip antai: geras / blogas; tikra / klaidinga – nes mes vėl galime įkalbėti save daryti įvairiausius veiksmus, kurie, kaip mes žinome, netarnauja mūsų labui, bet mes pateisiname juos racionalizuodami ir įvardindami tai “gerais” sprendimais dėl tam tikrų susidariusių sąlygų ir pan. Tokie dalykai, kaip “Aš tikrai nekenčiu šito darbo, bet aš gerai uždirbu , būtent todėl aš liksiu šiame darbe” (žinodami, kad apgailėtinai jausitės visą darbo savaitę ir savaitgalį), užuot susiradę darbą, kuris suteiks pasitenkinimą ir džiaugsmą kiekvieną dieną.

Kodėl raumenų testo atsakymas skiriasi nuo to, ką galvojate?

Svarbu atsiminti, kad sąmonė, o ne pasąmonė teikia idėją ir priima pirminius sprendimus įvairios kasdienėse situacijose. Ji siunčia pasąmonei mūsų logiškai suformuluotas užduotis, pagal kurias ši atlieka jas naudodama savo sukauptą praeities informaciją, o tada sąmonė nusprendžia kas dar turi būti padaryta. Moksliniais tyrimais apskaičiuota, kad mūsų pasąmonė sudaro apie 88 – 92 proc. mūsų psichikos. Ką rodo šis skaičius? Kai mes apsisprendžiame pakeisti kokią nors pvz. nepatinkančią situaciją: mūsų sąmonė sudaranti mažumą (8 – 12 proc.) bando pakeisti daugumą (88 – 92 proc). Atsakykite iš savo gyvenimiškos patirties, kiek realu mažumai harmoningai be įtampų valdyti daugumą?
Matyt dabar, jau tikrai suprantate, kodėl sąmoningas jūsų noras tikėti, jog jūs mylite save, gali visiškai nesutapti su raumenų testu gaunamo atsakymo „Ne“ (kai kūnas svyra atgal), kodėl sąmoningas jūsų noras būti turtingais, pasąmonės atsakyme sklindančiame per raumenų testą gali sakyti „Tik būdamas vargšas, esu garbingas“, o „Turtingi – sukčiai“.

Sprendimų priėmimas naudojant raumenų testą

Džiugi žinia, jog raumenų reakcija yra pasąmonės atsakymo pasireiškimas. Tai yra seni galbūt net labai seni ir galbūt net sąmoningai užmiršti prisiminimai, kurie kalba su jumis per jūsų raumenis. Ir tai nėra absoliuti nepakeičiama tiesa, tai pakeičiama, tačiau tam reikia žinių ir nuoseklaus jų taikymo. Išmokę taikyti raumenų testą ir taikyti jį periodiškai integruodami su giluminėmis ThetaHealing darbo su pasąmonės nuostatomis praktikomis, jūsų priimamų sprendimų kokybė kardinaliai pasikeis.
Daugybę sprendimų mes priimame atsižvelgdami į tai, ką manome turėtume daryti … tačiau šie “turėčiau” ne visada dera su mūsų aukštesniuoju gėriu. Taigi nebijokite užduoti klausimų.
Ir dar svarbiau, nebijokite girdėti (tiesa yra ne visada tokia, kokią norite išgirsti) ir išmokę kaip keisti pasąmonės nuostatas, veikite remiantis savo tikrąja intuicija (harmoninga sąmonės ir pasąmonės derme). Tai neleis jums nukrypti nuo kelio, net jei jūs negalite patikėti tuo iš karto. Kai pradėsite matyti teigiamus rezultatus, kurie buvo gauti remiantis raumenų testo atsakymais ir darbo su nuostatomis sukurtais pokyčiais, jūs patikėsite savo pasąmonės galia ir tuo, kaip ji kalba jums per jūsų kūną.
Raumenų testas – tai būdas judėti į priekį tuo būdu, kuris geriausiai tinka asmeniškai jums. Jūs būsite pilni įžvalgos ir įkvėpimo, kai pradėsite gerbti savo pasąmonės kalbą, ir būsite laimingesni ir laimingesni vis dažniau priimdami sprendimus, kurie dera su jūsų tikraisiais norais su jūsų unikaliu keliu.

 

Kovo 27 d. 19 val. pažintinis ThetaHealing vebinaras su Inga Heron Registruokis
Hello. Add your message here.