fbpx

Teta gydymas – atsiliepimai

Ačiū už meditacijas ir praktikas Teta klube. Nuo jūsų sklinda paprastumas, sakralumas, žinojimas. Širdis džiaugiasi, kad yra tokia jauna ir tokiu dvasingumu apdovanota mokytoja.
R.
Rasa
Begaliniai dėkinga mokytojai Ingai už nuoširdų ir metodišką žinių perdavimą seminaro metu. Mes prisipildėme džiaugsmo, Kūrėjo meilės ir šviesos, praplėtėme savo sąmonės ribas. Nekantraudama lauksiu naujų susitikimų seminaruose ir klube.
Danguolė
Nuoširdžiai dėkoju už klubo susitikimą. Nors pažinojau tik vieną susitikimo dalyvę, jaučiausi lyg būčiau tarp senų gerų draugų. Puiki organizacija ir maloni aplinka. Gavau daugiau nei tikėjausi – ne tik galimybę pasibūti jaukiame bendraminčių rate, bet ir naujas žinias bei patirtį. Buvo labai įdomu išbandyti naujai pateiktą kasinėjimo būdą ir gauti daug greitesnį rezultatą. Tikiu, kad ir toliau sėkmingai naudosiu savo praktikoje įgyta patirtį. Taip pat man buvo labai vertingas gautas įsitikinimų sąrašas, su kuriais reikia padirbėti, siekiant pagerinti savo santykius su artimaisiais. Man ši tema labai aktuali. Džiaugiuosi, kad galėjau dalyvauti! Ačiū už įkvėpimą ir žinias! Linkiu, kad klubas augtų ir klestėtų! 🙂 Tai puiki mintis suburti kartu Teta praktikus, nes praktikos visiems dažniausiai ir trūksta 🙂
Viktorija L.
Tikrai labai džiaugiuosi, kad veda mane ten, kur labiausiai man reikia 🙂Gavau nuostabių žinių ir patirčių. Nuostabus patyrimas jausti, kad šioje žemėje esi ne tik su žmonėmis, bet ir su visa kita savo palaikymo komanda 🙂 Nuostabu jausti užsipildymą, o tuo pačiu ir dėkingumą, kad gali tai patirti 🙂
P.S. mano angelas jau laimingas 🙂
Ačiū labai, iki kitų susitikimų 😉
Laura R.
“Kiekvienas turi galios büti didingas”, – sakė M. Liuteris. O kas gali büti didingiau už mus pačius? Už mūsų rūpestingai prižiūrimas švarias mintis, kurios formuoja viską tiek mūsų Sieloje, tiek ir küne. Aš nenoriu, kad mane neštų gyvenimo srovė, aš noriu suvokti tos srovės tėkmę ir priežastis, aš noriu tą srovę valdyti pati. Ačiū Tau, kad švelniai pravėrei duris į tą žinojimą ir suteikei galimybę tikėjimui, kad tai įmanoma.
Asta

Širdingai dėkoju už patirtis, žinias, gerumą ir viliuosi, kad pasimatysime mokymuose ne kartą ir vesi mane savo pramintu keliu, kuris toks ilgas ir labai įdomus!

Eglė V.