fbpx

SUSITIKIMAI

Klubo susitikimai skirti ThetaHealing® praktikams, norintiems naudoti šią unikalią metodiką savo gyvenime. Tai laikas ir erdvė siekiantiems gilintis į save, pamilti save ir patirti savęs pažinimo džiaugsmą bendraminčių rate. Tai susibūrimas tiems, kurie ugdo savo sąmoningumą ir nori suprasti kaip gyventi širdimi.

Susitikimų metu gilinsitės į savo autentiškumą. Sieksite atskleisti užspaustus savo gebėjimus, atverti savo svajones ir ieškosite vidinės jumyse slypinčios jėgos joms realizuoti. Pažinsite save, savo išmintį ir atrasite būdus, kaip kurti ir puoselėti sveikus ir harmoningus santykius.

Klubo susitikimus moderuoja ThetaHealing® praktikė, instruktorė-mokytoja Inga Heron.

Bendraudami, medituodami, jaukioje aplinkoje dalinsitės patirtimi, įkvėpsite kitus, spręsite įsisenėjusias ir užmirštas problemas, sukėlusias jumyse liūdesį, nuoskaudas, apgailestavimus, pasisemsite pozityvios energijos, gilinsitės į ThetaHealing® metodiką bei susipažinsite su kristalinės dėlionės metodu. Tai susitikimai – praktikos, keičiantys jus ir jūsų realybę.

Teta meditacijos kiekvienos darbo dienos vakarą

Kiekvieną darbo dienos vakarą 21:00 kviečiame pusvalandžio trukmės  grupinei meditacijai internete su Teta klubo įkūrėja ir vadove Inga Heron. Meditacija kaskart vyksta vis kita tema. Tai puiki proga atsigauti po įtemptos dienos, atsigręžti į save, suprasti, kodėl gyvenime viskas vyksta su mumis taip, kaip vyksta.

Plačiau apie renginį