fbpx

SUSITIKIMAI

Klubo susitikimai skirti ThetaHealing® praktikams, norintiems naudoti šią unikalią metodiką savo gyvenime. Tai laikas ir erdvė siekiantiems gilintis į save, pamilti save ir patirti savęs pažinimo džiaugsmą bendraminčių rate. Tai susibūrimas tiems, kurie ugdo savo sąmoningumą ir nori suprasti kaip gyventi širdimi.

Susitikimų metu gilinsitės į savo autentiškumą. Sieksite atskleisti užspaustus savo gebėjimus, atverti savo svajones ir ieškosite vidinės jumyse slypinčios jėgos joms realizuoti. Pažinsite save, savo išmintį ir atrasite būdus, kaip kurti ir puoselėti sveikus ir harmoningus santykius.

Klubo susitikimus moderuoja ThetaHealing® praktikė, instruktorė-mokytoja Inga Heron.

Bendraudami, medituodami, jaukioje aplinkoje dalinsitės patirtimi, įkvėpsite kitus, spręsite įsisenėjusias ir užmirštas problemas, sukėlusias jumyse liūdesį, nuoskaudas, apgailestavimus, pasisemsite pozityvios energijos, gilinsitės į ThetaHealing® metodiką bei susipažinsite su kristalinės dėlionės metodu. Tai susitikimai – praktikos, keičiantys jus ir jūsų realybę.

Atviras meditacijų vakaras Vilniuje

Jūs išmoksite Teta meditacijos, kuri yra pirmas žingsnis pokyčių procese. Jau praktikuojantiems Thetahealing® metodą tai – puiki galimybė sistemingai gludinti sąmonės ir pasąmonės deimantus. Per kolektyvinę meditaciją Jūs turėsite galimybę išgydyti bet kurią savo gyvenimo sritį. Prisiminsite prieigą prie tikrosios išminties, kuri yra jūsų viduje.

Plačiau apie renginį