fbpx

PAŽINTIS SU THETAHEALING

2024.03.27 19:00
Pradžia
19:00-21:30
Laikas
Internete
Vieta
Šis seminaras jau įvyko

Vebinaro tema:

NULAUŽTI KODĄ: KAIP GAUTI TAI, KO NORITE BE STRESO?

Visiems norintiems sužinoti, kaip susigrąžinti savo vidinę ašį – savo begalinę galią, kuri niekada jūsų nepaliks ir leis:

 • Padidinti ir išsaugoti savo energiją
 • Sukurti ir įgyvendinti gyvenimo planus, kurie jus įkvėps, o ne vargins
 • Išspręsti bet kokią sudėtingą užduotį akimirksniu, nešvaistant tuščiai energinių resursų
 • Rasti bendraminčių ir pakeisti toksišką aplinką palaikančia
 • Būti SAVIMI, SUPRASTI SAVE ir niekada dėl nieko neapgailestauti

 

Projekto „Pažintis su ThetaHealing“, kaskart vis naują temą analizuojančiuose vebinaruose LAUKIAMI VISI norintys vis gilesnės harmonijos savyje:

nepriklausomai nuo profesijos, nuo religijos, nesvarbu ar esate meditacijų pradinukai, o gal net niekada jos nebandę, o gal jau seniai nardantys tokiose erdvėse; nieko nežinantys apie ThetaHealing; pradedantys ir pažengę ThetaHealing praktikai.

Čia augame visi drauge.

Šis renginys skirtas jums jei...

Gyvenate pastovioje įtampoje ir chroniškai pavargstate.
Užstrigote kokioje nors gyvenimiškoje situacijoje.
Atrodo, kad jūsų visas gyvenimas yra lyg „Švilpiko diena“.
Lyg viskas ir tvarkoje, bet džiaugsmo ir laimės nėra.

PROGRAMOJE

 • Pradedame ir tęsiame pažintį su ThetaHealing® praktiškai panaudodami šį metodą siejant jį su renginio tema.
 • TetaHealing meditacija: atsipalaidavimui ir sinchronizacijai su savo esme;
 • TetaHealing praktika vakaro temos kontekste: blokuojančių nuostatų atskleidimas;
 • Praktiniai žingsniai – žemėlapis: kaip pasiekti tai ko norite be streso;
 • Mokomės kaip vis giliau įeiti į būseną, kuri leidžia susijungti su pasąmonėje užslėptomis savo galiomis ir jas praktiškai panaudoti;
 • Kolektyvinė teta meditacija: sąmoningai nesuvoktų ar užmirštų galių aktyvavimas ir sustiprinimas vakaro tema;

Per šio renginio praktikas ir meditacijas jūs pasieksite ypatingą būseną ir:

Giliai atsipalaiduosite bei galėsite išsivaduoti iš streso
Per trumpą laiką atstatysite gyvybines jėgas ir energiją. Gausite stiprų energijos ir žvalumo užtaisą
Aktyvuosite sustiprinančias jūsų intuiciją galias
Nustatysite savo sąmonę į tinkamą bangą - savo užduočių sprendimui
Jums aktualioje situacijoje turėsite galimybę identifikuoti, savo įtampų, užstrigimų priežastis
Sužinosite, priežastis, kodėl negaunate to, ko norite
Gausite įrankius, kaip harmoningai pasiekti tai, ko norisi
Pasijungsite į gyvenimo tikslų išsipildymo bangą

REZULTATAI

 • Sertifikuota ThetaHealing mokslo sertif. instruktorė ves jus per šias praktikas ir meditacijas tam, kad atvertumėte save ramybei, pajaustumėte ryšį su visatos energijos šaltiniu, kuriame ištirps sena, tanki energija, kuri jums nebepadeda ir blokuoja jūsų veiklą ir kasdienybę.
 • Jūs galėsite paleisti daugybę ribojančių su vakaro tema susijusių nuostatų, tokių kaip sąmoningą ar nesąmoningą negalėjimą mylėti save, savo asmeninės sėkmės atstūmimą, nepasitikėjimą savo jėgomis. Šio renginio teta praktikose ir meditacijose jūs galėsite atverti save meilei ir gausai, laimei ir gyvenimo pilnatvei.
 • Jūs išmoksite TetaHealing meditacijos, kuri yra pirmas žingsnis pokyčių procese. Jau praktikuojantiems ThetaHealing metodą – tai puiki galimybė sistemingai gludinti savo sąmonės ir pasąmonės deimantus. Per kolektyvinę meditaciją Jūs turėsite galimybę pradėti išgijimo procesus jums aktualioje savo gyvenimo srityje bei prisiminti prieigą prie tikrosios išminties.

VEDĖJA

Sveiki, aš esu Inga ir kviečiu Tave pažinti save.

Pradėkim nuo to, jog Kūrėjas ir tėvai davė Tau puikią dovaną – gyvenimą! Tu gali mylėti savo gyvenimą, puoselėti jį ir padaryti jį gražiausiu Sau.   Visada žinok, jog didžiausios kelionės prasideda nuo pirmojo mažo žingsnelio. Nebijok ir ženk jį, nes mylėti save yra pagrindinė Tavo užduotis. Susitikime renginyje ir pradėkime Didžiąją kelionę į Save!

Inga Heron

Teta klubo įkūrėja, pirmoji Pabaltijo šalyse pasiekusi šiuo metu aukščiausią ThetaHealing® pripažinimą – ThetaHealing® mokslo sertifikatą, ThetaHealing® meistrė, instruktorė-mokytoja, profesionali ThetaHealing® koučerė – praktikė, psichologė, daugiau nei 20 metų nuolat gilinasi į naujausias ThetaHealing® galimybes įkvėpti žmones įsiklausyti į savo giliausią širdies kvietimą eiti savuoju keliu realizuojant savo aukščiausią potencialą.

 

Inga nuo gimimo pasižymėjo ypatingais intuityviais gebėjimais, tačiau nesistengė jų naudoti gydymui. Viskas prasidėjo nuo paauglystėje prasidėjusių teosofijos, budizmo ir jogos studijų, siekiant suvokti save, savo vizijas, žmogaus ir Visatos ryšingumą, ir atskleisti tai savyje, savo kūryboje ir kasdienybėje.

 

ThetaHealing® meditacijos technika Ingai yra nuostabus būdas įžeminti tai, ką ji jaučia ir mato, ir naudojantis ja padėti žmonėms. Jos natūralus intuityvumas, atjauta, sąžiningumas bei nuostabus komunikabilumas veda ir skatina klientus bei studentus augti ir klestėti fiziškai, emociškai ir dvasiškai. Inga mano, kad didžiausia dovana yra gyventi širdimi ir gebėti padėti kitam žmogui praktiškai įgyvendinti jo tikslus, svajones ir troškimus.

Registracija

Informacija dalyvaujantiems renginyje

Renginio trukmė: 2,5 valandos.
Po apmokėjimo gausite laišką su asmenine nuoroda į vebinaro kambarį.

Maloniai primename: įsigyti bilietai negrąžinami, neperkeliami / nekeičiami į kitus Teta klubo renginius ar teikiamas paslaugas.