fbpx

Pasauliniai ryšiai

2022.09.07 08:00
Pradžia
2022.09.11 15:00
Pabaiga
5 dienos
Trukmė
Internete
Vieta
Šis seminaras jau įvyko

Seminare galima dalyvauti klasėje arba internetu. Pasauliniai ryšiai yra ypatingai stiprus seminaras, kuriame mes labai giliai ir plačiai keičiame mūsų pasąmonines mąstymo schemas ir realybės interpretacijas, kontroliuojančias mus ir kuriančias mūsų gyvenimus. Keičiant tai, mes keičiame pasaulį. Ši puikus seminaras yra skirtas giliausiam valymui, gijimui ir išlaisvinimui nuo sąmoningo ar nesąmoningai ląstelėse laikomo apmaudo, neapykantos, baimių, pykčio ir daugybės išankstinių nusistatymų bet kam pasaulyje: baltaodžiams / juodaodžiams / geltonodžiams / raudonodžiams, skirtingų tautybių žmonėms, religijoms ir tikėjimams, turtingiems / neturtingiems, storiems / ploniems ir t.t. Vertimas: Possible translation to English; Возможность перевода на русский язык. Reikalavimai: ThetaHealing® Bazinio DNR, Pažengusiųjų DNR ir Giluminių kasinėjimų seminarų sertifikatai.

I- Švara

Ribojančių ir blokuojančių elgesio modelių atsikratymas.

II- Išsivadavimas

Išsivadavimas nuo to, ką jūs genetiškai ir istoriškai paveldėjote, ir dabar net jums nesuvokiant sukuria nemalonias, neretai skausmingas ir sudėtingas situacijas jūsų gyvenime.

III - Pokyčiai

Keičiant save, keisite savo šalį, regioną ir Pasaulį.

Seminaro programoje:

  • Pasaulio tautų ir valstybių įsitikinimai ir tradicijos. Skausmo, išankstinių nuostatų, neapykantos ir t.t. antspaudai, susiję su visomis pasaulio tautomis ir valstybėmis.
  • Religijos pasaulyje ir istorijos eigoje. Skausmo, išankstinių nuostatų, neapykantos ir t.t. antspaudai, susiję su visomis pasaulio religijomis.
  • Skausmo, išankstinių nuostatų, neapykantos ir kt. antspaudai, susiję su žmonių grupėmis (teroristai, gydytojai, kunigai, magai, teisėjai ir t.t.) ir istorinėmis asmenybėmis.
  • Įsitikinimų sistemų transformacijos, susijusios su gydymu ir magija.

Koks rezultatas?

Išlaisvinę nuo ribojančių įsitikinimų jūs galėsite elgtis su kiekvienu žmogumi su meile be jokių sąlygų, nepriklausomai nuo kategorijų, su kurioms jis yra susijęs.

Gabėsite padėti kiekvienam naudojant ThetaHealing® be išankstinių nusistatymų bei mokyti šios nuostabios praktikos kiekvienoje pasaulio šalyje ir kultūroje.

Plėsite savo meilę be jokių sąlygų visuose įsitikinimų lygmenyse ir apvalant šią meilę tiek savyje, tiek ir kiekviename šio pasaulio žmoguje.

VEDĖJA

Sveiki, aš esu Inga ir kviečiu Tave pažinti save.

Pradėkim nuo to, jog Kūrėjas ir tėvai davė Tau puikią dovaną – gyvenimą! Tu gali mylėti savo gyvenimą, puoselėti jį ir padaryti jį gražiausiu Sau.   Visada žinok, jog didžiausios kelionės prasideda nuo pirmojo mažo žingsnelio. Nebijok ir ženk jį, nes mylėti save yra pagrindinė Tavo užduotis. Susitikime renginyje ir pradėkime Didžiąją kelionę į Save!

Kas įeina į kainą?

Seminaro medžiaga

Mokymų medžiaga (lietuvių, rusų, anglų kalbomis).

Veiklos

Meditacijos, praktikos, dvasinės kelionės

Sertifikatas

Baigus seminarą „Pasauliniai ryšiai“ išduodamas tarptautinis sertifikatas. Sertifikaciją suteikia ThetaHealing Insitute of Knowldege – THInK (JAV).

Pilna kaina

700€

Ankstyvos registracijos kaina

550€

Kartojantiems kursą nuolaida

50% nuo pilnos kainos

Registracija

  • Registruokitės užpildydami žemiau esančią registracijos formą.
  • Vėliau el. paštu gausite informaciją, kur pervesti visą sumą ar 150 Eur registracijos mokestį.
  • Atlikę pavedimą, atsiųskite mokėjimą patvirtinantį dokumentą el. paštu info@tetaklubas.lt
  • Registracijos mokestis yra įtrauktas į seminaro kainą, bet yra negrąžintinas (negrąžinamas, neperduodamas kitiems asmenims, ir nekeičiamas į kitus kursus/datas). Seminarui neįvykus dėl organizatorių kaltės, registracijos mokestis grąžinamas.
  • Pietūs kainuoja papildomai 30 Eur. Jei pasirinksite variantą su pietumis, perveskite registracijos mokestį 30 Eur didesnį. (ši paslauga šiuo metu neteikiama)
  • Ypatinga stipendija: ateikite patys ir atsiveskite savo draugus, pažįstamus ir studentus. Stipendija yra suteikiama individualiai, priklausomai nuo užsiregistravusių jūsų dėka dalyvių skaičiaus. (kreiptis info@tetaklubas.lt)
Ankstyva registracija baigiasi
2022.09.01