fbpx

Ligos ir sutrikimai

2024.01.13 09:00
Pradžia
2024.01.22 16:00
Pabaiga
10 dienų
Trukmė
Internete
Vieta
Šis seminaras jau įvyko

Šis intensyvus 10 dienų seminaras paruoš jus ThetaHealing® meistrystei. Jūs atskleisite ir išlaisvinsite ribojančius įsitikinimus ir baimes susijusius su daugybe ligų ir sutrikimų, kurie gali apriboti jūsų transformacijas. Rekomenduojamas alternatyviems praktikams ir medicinos specialistams.

 

Seminaras yra prieinamas tik tiems, kurie baigė šiuos ThetaHealing seminarus: Bazinis DNR, Pažengusiųjų DNR, Giluminiai kasinėjimai, Tu ir Dievas ir Intuityvioji anatomija.

I – Vienybė

Įsitikinimai, emocijos ir ligos yra susiję. Šiuolaikinė medicina tik atranda, kad fizinis kūnas, emocijos, mintys ir dvasia yra tarpusavyje susiję. Per pastaruosius 5 metus plačiai nuvilnijo tokios literatūros bangos kaip “Kalbėk su savo kūnu” ir “Tavo ląstelių išmintis”, įkvėpdamos mūsų kartą pažvelgti į save kitaip. Šis Thetahealing seminaras yra kupinas patarimų gydūnams ir laiko skirto jų praktikoms, padedančioms išmokti transformacijų meno meistrystės ir išplėsti savo intuiciją. Šis kursas apima žinias apie žmogaus kūno sistemas, apsinuodijimus sunkiaisiais metalais, daugiau kaip 100 ligų ir sutrikimų, žoleles ir mineralus. Tai puikus laikas skirtas norintiems tapti tikrais transformacijų profesionalais.

II – Laisvė nuo baimių

Šis seminaras padės dalyviams išspręsti vieną iš didžiausių problemų, kuri atsiveria pas gydūnus padėdančius žmonėms su ligomis ir liudyjant greitas transformacijas – baimę – ligos baimę, baimę užsikrėsti ar baimes susijusias su “ribotomis” galimybėmis. Ar kada nors kilo tokia mintis, “jei aš paliesčiau ką nors su AIDS, aš užsikrėsčiau?” arba, “jei aš dirbsiu su žmogumi, kuris serga gripu, aš užsikrėsiu?”, arba “vėžio neįmanoma išgydyti?”, arba “vėžį sunkiau išgydyti nei gripą?” Tai yra tik keletas dažnai pas mus slypinčių įsitikinimų. Turėdami šiuos ribojančius įsitikinimus, apribojate savo gebėjimus padėti sau ir žmonėms. Vianna kartą seminare sakė: “Jei gydūnas baiminasi ligos, greitos transformacijos nebus. Šis kursas yra skirtas jums suprasti ir paleisti turimas ligos baimes. Kartais žmoguje užslėptose kolektyvinėse ir genetinėse nuostatose yra tiek daug baimės, kad jis negali pasiekti Kūrėjo energijos”. Šis seminaras jums padės identifikuoti savo baimes, išspręsti jas ir paversti save stipresniu praktiku, gebančiu nukreipti daugiau Kūrėjo šviesos tam, kad galėtų įvykti dar daugiau stebuklų.

III – Kūno šnabždesys

Vienas iš nuostabių įgūdžių, kurį jūs atveriate seminare “Ligos ir sutrikimai”, yra gebėjimas girdėti kūno šnabždesį. Tai reiškia, kad jūs išmoksite bendrauti su organais ir ligomis taip, kaip jūs kalbėtumėte su žmogumi. Šis įgūdis atsiveria, leidžiant jūsų intuicijai vystytis iki tokio taško, kuriame galite paklausti ligos tokių klausimų kaip “kodėl esi čia?” arba “kaip ilgai ten esi?”, O ligota sritis atsakys paveikslėliais, simboliais, prisiminimais ar net šnabždesiu koks įsitikinimas ar įvykis suformavo ligą. Kiekviena liga ar sutrikimas turi tapatybę ir kelionę kaip ir jūs. Kai vyksta bendravimas, jūs pradedate suprasti, kokia gyva ir sąmoninga yra kiekviena žmogaus kūno dalis. Šiame seminare jūs taip pat išmoksite, kaip geriau bendrauti ir draugauti su savo kūnu visą gyvenimą.
 • Jūs daug kartų pagerinsite gebėjimus padėti sau ir kitiems: aptiksite ir transformuosite paslėptas įstikinimų sistemas, trukdančias liudyti išgijimą ir transformacijas
 • Jūs sužinosite visas momentinių transformacijų ir intuityvios sesijos paslaptis: Tranformuosite savo požiūrį į daugelį kolektyvinių, genetinių nuostatų
 • Jūs išauginsite savo intuityvius gebėjimus mažiausiai 10 kartų: Pasikeis pasaulio matymas, prasiplės horizontai, išmoksite matyti ir suprasti žmogaus kūno šnabždėjimą, atversite didžiules meistrystės galimybes ir galėsite jomis pasinaudoti.

Koks rezultatas?

Visas dešimt dienų dirbsite su jus ribojančiais įsitikinimais, trukdančiais liudyti savo ir kitų transformacijas.

Mokysitės suprasti ligas ir sutrikimus iš intuityviosios perspektyvos. Diskutuosime apie ligas, su kuriomis Vianna yra susipažinusi tam, kad sužinotume fizinius, psichinius ir emocinius ligų aspektus. Pavyzdžiui, širdies problemos gali būti susietos su meilės problemomis, o diabetas gali būti formuojamas  stokojant džiaugsmo ar jam priešinantis.

Sužinosite kaip jausmai, emocijos, įsitikinimai ir programos daro įtaką mūsų elgsenai ir dramatiškai veikia fizinio kūno būklę net ir ląstelių lygmenyje.

Sužinosite programas, įsitikinimų sistemas, intuityvias įžvalgas, gydymo priemones ir papildus, kurie padeda tam tikrų ligų ir sutrikimų transformacijose.

Seminarą veda Inga Heron, aukščiausios Thetahealing kvalifikacijos instruktorė – mokytoja pirmoji Pabaltijo šalyse, apdovanota ThetaHealing mokslo sertifikatu, ThetaHealing meistrė, Teta klubo įkūrėja ir vadovė, profesionali ThetaHealing® koučerė – praktikė, turinti daugiau nei 20 metų dėstymo praktiką. Veda seminarus, meditacijas ir konsultuoja visame pasaulyje.

SEMINARĄ VEDA: Inga Heron

 • aukščiausios ThetaHealing kvalifikacijos instruktorė – mokytoja,  nuolat gilinanti savo žinias naujausiuose Vianos Stibal vedamuose ThetaHealing seminaruose,
 • pirmoji Pabaltijo šalyse apdovanota ThetaHealing mokslo sertifikatu ThetaHealing meistrė,
 • Teta klubo įkūrėja ir vadovė,
 • profesionali ThetaHealing® koučerė – praktikė, turinti daugiau nei 20 metų mentorystės, grupinių ir individualių transformacinių sesijų vedimo patirtį,
 • Autorinių seminarų, transformacinių vakarų, meditacijų kūrėja ir vedėja,
 • Veda seminarus, meditacijas ir konsultuoja visame pasaulyje.

Kas įeina į kainą?

Seminaro medžiaga

Viannos Stibal knyga “Ligos ir sutrikimai” (lietuvių k.)

Veiklos

75% seminaro skirta praktikai.

Sertifikatas

Sėkmingai baigus seminarą išduodamas tarptautinis ThetaHealing® praktiko sertifikatas. Sertifikaciją suteikia ThetaHealing Insitute of Knowldege – Think (JAV).

Pilna kaina

1250€

Ankstyvos registracijos kaina

1100€

Kartojantiems kursą nuolaida

50% nuo pilnos kainos

Registracija

 • Registruokitės  užpildydami žemiau esančią registracijos formą.
 • Vėliau el. paštu gausite informaciją, kur  pervesti 250 Eur organizacinį registracijos mokestį.
 • Pervedę registracijos mokestį, atsiųskite apmokėjimo kopiją el. paštu info@tetaklubas.lt
 • Už seminarą galima mokėti išsimokėtinai. Dėl to kreipkitės el. paštu.
 • Registracijos mokestis yra įtrauktas į seminaro kainą. Jis yra negrąžinamas, neperduodamas kitiems asmenims, ir nekeičiamas į kitus kursus/datas. Seminarui neįvykus dėl organizatorių kaltės, registracijos mokestis grąžinamas.
 • Besilaukiančioms moterims pirmą nėštumo trimestrą dalyvauti seminare nerekomenduojama.
Ankstyva registracija baigiasi
2023.12.24