fbpx

Intuityvioji anatomija

2024.08.02 09:00
Pradžia
2024.08.18 16:00
Pabaiga
15 dienų + 2 d. pertrauka
Trukmė
Palanga ir internetu
Vieta
Seminaras  “Intuityvioji anatomija” – tai giluminė 15 dienų kelionė, tyrinėjimai, išgijimas, tranformacijos. Seminaras buvo suformuotas Vianos Stibal taip, kad būtų atskleistas ir išvalytas didžiausias pasąmonės įsitikinimų kiekis, atlaisvinantis visą energiją sąmoningam savo norimos realybės realizavimui. Po šio seminaro Jūsų gyvenimas tik prasideda!
Vieta: Palangoje, Žuvėdra Hotel konferencijų salėje ir Internete Zoom platformoje

Reikalavimai:

Seminaras “Intuityvioji anatomija” prieinamas tik tiems, kurie baigė visus šiuos ThetaHealing® seminarus “Bazinis DNR“, “Pažengusiųjų DNR“, “Giluminiai kasinėjimai”, „Tu ir Dievas“

Vertimas: Galimas vertimas į anglų ir rusų kalbas (possible translation to English; Возможность перевода на русский язык)
Šis seminaro baigimas privalomas, norint dalyvauti tokiuose ThetaHealing® seminaruose kaip: “Ligos ir sutrikimai”, “DNR 3”, “Būties planai”.
VISIEMS DALYVIAMS 15 dienų SEMINARAS VYKS:
RUGPJŪČIO 2 – 9 D. – Internete Zoom platformoje
RUGPJŪČIO 10, 11 D. – PERTRAUKA
RUGPJŪČIO 12 – 18 D. – Palangoje, Žuvėdra Hotel konferencijų salėje

SEMINARE PRAEISITE ŠIUOS ETAPUS:

ziuriu i toli

I – Kelionė

Nuostabi kelionė per kūno sistemas ir emocinių antspaudų bei neigiamos energijos, kurie randami žmogaus organizme, valymas. Remiantis fizinio kūno funkcijų supratimu, dalyviai mokomi ir praktikuoja intuityvų požiūrį į anatomiją. Šiame seminare, taip pat nagrinėjami vitaminai, mineralai ir žolelės, kuriomis galima pastiprinti konkrečias kūno sistemas. Jūs einate į šią kelionę, kad atrastumėte savyje dievą, kuris yra ir jūsų viduje ir išorėje – visoje kosminėje sąmonėje.

II – Tyrinėjimai

Kiekvieno žmogaus viduje yra nedidelė Visata, ir ta visata yra identiška beribei Visatai, ir būtent savo viduje mes randame dievą ir kūrybinę galią kurti. Begalybė mumyse yra tokia pati kaip ir išorėje! Susijungdami su 7-ojo plano begalybe jūs susisieksite ir su begalybe savyje. Šis seminaras – savo kūno tyrinėjimas. Jūs panyrate į savo kūną, intuityviai užmezgdami kotaktą su kiekvienu organizmo organu ir sistema.

III – Išgijimas

Čia galėsite rasti įsitikinimus, susijusius su konkrečiomis organizmo sistemomis ir sukuriančiais fizinę ligą. Mokymų metu jūs praktikuosite tiek darbą su savimi (self-healing) tiek ir darbą poromis, bei galėsite pakeisti ligas sukeliančius įsitikinimus į sveikatos programas.

Koks rezultatas?

 • Jūs galėsite aiškiai matyti žmogaus viduje: Jūs būsite sužavėti žmogaus kūno grožiu ir magija. Augindami skanavimo kūno viduje praktiką, jūs taip pat suprasite kiek daug erdvės ir energijos kūne užima naikinančios emocijos;
 • Jūs daug kartų pagerinsite gebėjimus padėti kitiems ir sau: Jūs sužinosite kokiu būdu ligos yra susijusios su emocijų raiška, ir kaip emocijos signalizuoja apie disbalansą Jūsų kūne;
 • Jūs sužinosite visas intuityvios sesijos ir momentinių transformacijų paslaptis: Tranformuosite savo požiūrį į daugelį savo praeties įvykių;
 • Jūs išauginsite savo intuityvaus matymo gebėjimus mažiausiai 10 kartų: Pasikeis pasaulio matymas, prasiplės horizontai, išmoksite matyti didžiules naujas galimybes ir galėsite jomis pasinaudoti;
 • Jūs paliesite VISAS savo gyvenimo sritis! Dirbdami su kūnu, jūs galėsite atrasti ir apvalyti daugumą pasąmonės blokų stabdančių jūsų sėkmę, pilną sveikatą, laimę ir abipusę meilę.
Du kartus per dieną dirbsime su mus ribojančiais įsitikinimais, kurie mums trukdo judėti į priekį.
Skanuosime ir nagrinėsime vieną iš kūno sistemų. Mokysimės ją matyti, klausytis jos skambesio, atpažinti įsitikinimus, susijusius su konkrečia sistema ir transformuoti juos.
Mokysimės matyti kūne virusus, mikrobus, grybelius ir toksinus. Sužinosime kaip su jais dirbti ir transformuoti.
Auginsime savo intuityvius gebėjimus mažiausiai 10 kartų.
Seminarą veda Inga Heron, aukščiausios ThetaHealing kvalifikacijos instruktorė – mokytoja, pirmoji Pabaltijo šalyse apdovanota ThetaHealing mokslo sertifikatu, ThetaHealing meistrė, Teta klubo įkūrėja ir vadovė, profesionali ThetaHealing® koučerė – praktikė, turinti daugiau nei 20 metų dėstymo praktiką. Veda seminarus, meditacijas ir konsultuoja visame pasaulyje.

SEMINARĄ VEDA: Inga Heron

 • aukščiausios ThetaHealing kvalifikacijos instruktorė – mokytoja,  nuolat gilinanti savo žinias naujausiuose Vianos Stibal vedamuose ThetaHealing seminaruose,
 • pirmoji Pabaltijo šalyse apdovanota ThetaHealing mokslo sertifikatu ThetaHealing meistrė,
 • Teta klubo įkūrėja ir vadovė,
 • profesionali ThetaHealing® koučerė – praktikė, turinti daugiau nei 20 metų mentorystės, grupinių ir individualių transformacinių sesijų vedimo patirtį,
 • Autorinių seminarų, transformacinių vakarų, meditacijų kūrėja ir vedėja,
 • Veda seminarus, meditacijas ir konsultuoja visame pasaulyje.

Atsiliepimai

Kas įeina į kainą?

Seminaras

15 dienų trukmės seminaras ir tarptautinis ThetaHealing® praktiko sertifikatas. Numatoma rugpjūčio 10 ir 11 d. - pertrauka / poilsio dienos. (08. 02 - 09 d. renginys vyksta online, 08.12 - 18 d. Palangoje salėje)

Nakvynė *

* Nakvynė ir maitinimas neįskaičiuota į renginio kainą.

Viešbutis "Žuvėdra" pritaikys specialias nuolaidas šio renginio dalyviams. Nuolaidos galioja tik užsiregistravusiems ir sumokėjusiems organizacinį mokestį su specialiu promo kodu (jis jus pasieks el. paštu po apmokėjimo)

Veiklos

75% seminaro skirta praktikai.

Sertifikatas

Sėkmingai baigus seminarą išduodamas tarptautinis ThetaHealing® praktiko sertifikatas. Sertifikaciją suteikia ThetaHealing Insitute of Knowldege – Think (JAV).

Pilna kaina

1600 Eur

Ankstyvos registracijos kaina

1400 Eur

Kartojantiems kursą nuolaida

50% nuo pilnos kainos

Registracija

Vietų skaičius seminare ribotas.

 • Registruokitės užpildydami žemiau esančią registracijos formą.
 • Vėliau el. paštu gausite informaciją, kur pervesti 250 Eur registracijos mokestį.
 • Pervedę registracijos mokestį, atsiųskite apmokėjimo kopiją el. paštu info@tetaklubas.lt
 • Už seminarą galima mokėti išsimokėtinai. Dėl to kreipkitės el. paštu.
 • Registracijos mokestis yra įtrauktas į seminaro kainą, bet yra negrąžinamas (negrąžinamas, neperduodamas kitiems asmenims, ir nekeičiamas į kitus kursus/datas). Seminarui neįvykus dėl organizatorių kaltės, registracijos mokestis grąžinamas.
 • Ypatinga stipendija: surinkusiam 5 asmenų  grupę, skiriama 70% vertės seminaro finansavimo stipendija, surinkus 8 asmenų grupę, skiriama 100% vertės seminaro kainos stipendija. (kreiptis info@tetaklubas.lt)
Ankstyva registracija baigiasi
2024.06.13