fbpx

Bazinis DNR

2024.04.12 16:00
Pradžia
2024.04.14 16:00
Pabaiga
3 dienos
Trukmė
Internetu ir Vilniuje
Vieta
Šis seminaras jau įvyko

Šis seminaras yra pats pirmasis žingsnis pradedant mokytis ThetaHealing metodikos. Jis būtinas norint vėliau dalyvauti bet kuriame kitame ThetaHealing seminare.  Jame įvaldomi pagrindiniai metodo įrankiai.

Šio seminaro tikslas – padėti pakeisti mūsų sąmonę tam, kad suvoktume savo pilną gebėjimų potencialą ir realizuotume jį savo gyvenime. Tai seminaras apie sąmoningumą! Apie suvokimą to, kad mes visi esame nuolatinėje jungtyje su kiekvienos molekulės kiekvienu atomu. Tai atveria ir plečia mūsų realybę. Būtent šis suvokimas atneša mums supratimą apie tai, kad daugiau nebereikia konkuruoti su savimi. Taip baigiasi kova dualumo erdvėje. Galinga Visatos energija yra mūsų viduje ir laukia, kada mes ją aptiksime!

 

DĖMESIO! Puikios naujienos! Šis Teta klubo ThetaHealing seminaras vyks internete ir salėje Vilniuje!

Kodėl šios naujienos yra puikios?

 • Šiame seminare galite dalyvauti iš bet kur! Tereikia kompiuterio su internetu, kamera bei mikrofonu. Todėl tai puiki proga gyvenantiems mažesniuose miestuose bei kaimeliuose. Tai fantastiška proga ir mūsų emigrantams, kurie nori ThetaHealing seminaruose dalyvauti lietuvių kalba.
 • Jums nebereikia sekti šalyje atsirandančių ir išnykstančių apribojimų, eiti į ThetaHealing seminarą pas tą instruktorių, kuris veda mokymus jūsų mieste. Dabar jūs galite dalyvauti bet kurio pasaulio instruktoriaus seminare neišeidami iš namų!
 • Gyvenantys Vilniuje ar norintys atvykti į jį, gali pasirinkti dalyvauti seminare salėje.

 

Šis seminaras yra pats pirmasis žingsnis iš trijų pradedant mokytis ThetaHealing metodikos. Jis būtinas norint vėliau dalyvauti bet kuriame kitame ThetaHealing seminare.  Jame įvaldomi pagrindiniai metodo įrankiai.

Seminaras vyksta penktadienį nuo 16:00 iki 21:00/30 val., šeštadienį ir sekmadienį nuo 09:00 iki 16:00/30 internete, Zoom platformoje ir salėje. Būtina dalyvauti GYVAI: on-line arba Vilniuje salėje. Įrašų nėra.

Galimas vertimas į anglų ir rusų kalbas (possible translation to English; Возможность перевода на русский язык; kreiptis info@tetaklubas.lt).

 • sužinosite smegenų bangų dažnius, ir kaip patekti į teta būseną, duodančią prieigą prie naujų žinių ir gebėjimų;
 • sužinosite, kaip rasti priežastis problemų ir ligų, gydyti save ir kitus, naudojant smegenų dažnius ir besąlyginę meilę;
 • sužinosite apie 4 lygius, kuriuose slypi mūsų įsitikinimai, iš kur jie kilę, ir kaip jie įtakoja mūsų gyvenimą;
 • išmoksite atlikti “kasinėjimus” – surasti įsitikinimus, sukeliančius problemas ir ligas bei pakeisti juos su teigiamais;
 • sužinosite, kaip naudoti ThetaHealing®, siekiant pagerinti savo sveikatą, gerovę ir pasaulio suvokimą;
 • sužinosite, kaip atsikratyti baimių ir fobijų;
Net jei gyvenate atsiskyrę nuo viso pasaulio slaptoje oloje, jūsų mintys paliečia kitus žmones. Nesvarbu, norite jūs to ar ne. Kiekvienas jūsų padaromas gyvybę palaikantis veiksmas ar sprendimas palaiko visų, įskaitant ir jūsų pačių, gyvybę. O paskui mūsų sąmonės sukelti ratilai grįžta mums atgal. Kažkada šis teiginys priklausė metafizikos sričiai, dabar tai yra mokslinis faktas.
 • sužinosite apie darbą su DNR genais, aktyvuosite DNR jaunystės ir gyvybingumo chromosomą;
 • plėsite savo psichinius gebėjimus: empatiją, aiškiaregystę, aiškiagirdystę;
 • mokysitės intuityviai perskaityti informaciją iš žmogaus kūno;
 • sužinosite kaip prognozuoti ateitį;
 • mokysitės kaip užmegzti ryšį su angelais sargais;
 • sužinosite apie skirtingas egzistavimo sferas;
 • susipažinsite su manifestacijos technika, su kuria jūs galėsite įgyvendinti savo norus ir svajones.

Instruktoriai

Inga Heron

Inga Heron

aukščiausios ThetaHealing kvalifikacijos instruktorė – mokytoja,
pirmoji Pabaltijo šalyse apdovanota ThetaHealing mokslo sertifikatu,
ThetaHealing meistrė, Teta klubo įkūrėja ir vadovė,
profesionali ThetaHealing® koučerė – praktikė, turinti daugiau nei 20 metų mentorystės ir dėstymo praktiką. Veda seminarus, meditacijas ir konsultuoja visame pasaulyje.

Vladas Sapranavičius

Vladas Sapranavičius yra ThetaHealing instruktorius, profesionalus ThetaHealing® koučeris – praktikas. Vladas veda ThetaHealing seminarus ir konsultuoja visame pasaulyje. Konsultacinės sesijos vyksta internetu.

Sveiki, mes esame Inga ir Vladas ir kviečiame Tave pažinti save.

Pradėkim nuo to, jog Kūrėjas ir tėvai davė Tau puikią dovaną – gyvenimą! Tu gali mylėti savo gyvenimą, puoselėti jį ir padaryti jį gražiausiu Sau.   Visada žinok, jog didžiausios kelionės prasideda nuo pirmojo mažo žingsnelio. Nebijok ir ženk jį, nes mylėti save yra pagrindinė Tavo užduotis.

Susitikime renginyje ir pradėkime Didžiąją kelionę į Save!

Kas įeina į kainą?

Medžiaga

Elektroninė mokymų medžiaga (dalyvaujant renginyje internetu)
Spausdinta mokymų medžiaga (dalyvaujant renginyje salėje)

Praktika

80 procentų seminaro laiko skiriama praktikai. Būtina dalyvauti on-line arba salėje GYVAI, įrašų nėra.

Sertifikatas

Sėkmingai baigus seminarą išduodamas tarptautinis sertifikatas. Sertifikaciją suteikia ThetaHealing Insitute of Knowldege – Think (JAV).

Pilna kaina

nuo 350 EUR

Ankstyvos registracijos kaina

nuo 280 Еur, žr. žemiau***

Kartojantiems kursą nuolaida

50% nuo pilnos kainos

DETALIAU

PILNA KAINA: Salėje arba internetu

350 Eur INTERNETE / 400 Eur SALĖJE

ANKSTYVOSIOS REGISTRACIJOS KAINA: Salėje arba internetu

INTERNETE 300 Eur (arba ypatinga kaina 280 Еur, žr. žemiau***) / SALĖJE 350 Eur (arba ypatinga kaina 330 Еur, žr. žemiau***)

KARTOJANTIEMS KURSĄ: Salėje arba internetu

175 Eur INTERNETE / 200 Eur SALĖJE. Pateikus kurso baigimą liudijantį sertifikatą.

Registracija

 • Registruokitės užpildydami žemiau esančią registracijos formą. Vėliau el. paštu gausite informaciją, kur pervesti 50 Eur registracijos mokestį.
 • Pervedę registracijos mokestį, atsiųskite apmokėjimo kopiją el. paštu info@tetaklubas.lt
 • Registracijos mokestis yra įtrauktas į seminaro kainą, bet yra negrąžintinas (negrąžinamas, neperduodamas kitiems asmenims, ir nekeičiamas į kitus kursus/datas). Seminarui neįvykus dėl organizatorių kaltės, registracijos mokestis grąžinamas.
 • Ypatinga stipendija: surinkusiam 5 asmenų  grupę, skiriama 50% vertės seminaro finansavimo stipendija, surinkus 10 asmenų grupę, skiriama 100% vertės seminaro kainos stipendija. (kreiptis info@tetaklubas.lt)
 • ***Efektyviausia iš karto baigti minimum Bazinį DNR ir Pažengusiųjų DNR seminarus – tai ThetaHealing® pagrindas. Dalyvaujant ir iš karto apmokant 100 Eur registracijos mokestį už ThetaHealing® Bazinį DNR ir ThetaHealing® Pažengusiųjų seminarus ankstyvos registracijos laikotarpiu – 560 Eur (dalyvaujant abiejuose renginiuose internetu) ir 660 Eur (dalyvaujant abiejuose renginiuose salėje) . Ši speciali kaina galioja tik tuo atveju, kuomet dalyvaujama iškart po Bazinio DNR einančiame Pažengusiųjų DNR seminare, o ne kažkada vėliau. Pažengusiųjų DNR vyks 2024 m. balandžio 19 – 21 d.
 • Besilaukiančioms moterims pirmą nėštumo trimestrą dalyvauti seminare nerekomenduojama.
Ankstyva registracija baigiasi
2024.04.01