fbpx

Kur Jūsų antroji pusė?

kur jusu antroji puse
Tiek daug žmonių dabar ieško partnerio, savo antros pusės, savo „sielos draugo“. Jie jaučiasi nepilnaverčiai be šio „ypatingo“ žmogaus, kuris suteikia harmonijos jų „nepilnam“ gyvenimui.
Bet mes ne pusės visumos. Mes niekada nebuvome pusė obuolio. Mes esame visuma: tai mūsų kiekvieno tikroji prigimtis.
Jei ieškote partnerio arba liekate santykiuose, nes jaučiatės kaip visumos „pusė“, jei esate nelaimingi būdami vienumoje ir bijote tuštumos, savo nelaimingų emocijų lauką bandysite perkelti ant savo partnerio pečių, o nerimas „dūgzs“ jūsų santykių erdvėje.
Raskite savo laimę savyje. Sukurkite laimingą erdvę, kurioje gyvenate, ir pasilikite joje. Atraskite savyje gebėjimo būti su savimi ir savyje džiaugsmą. Kol bandysite nuo jo bėgti, visada patirsite vienišumo, atskirtumo pojūtį, nes bėgsite nuo savęs, o tai yra didžiausias skausmas.
Raskite džiaugsmą viduje. Būkite tuo, kuo visada siekėte būti. O kai būsite pasiruošę, šioje erdvėje atsiras ir kiti, taip geidžiami draugai ar partneriai. Leiskite jiems šnekučiuotis, juoktis, žaisti, pasilikti, jei pasilieka, arba išeiti, jei išeina. Džiaukitės jų laisve, jų vientisumu.
Galbūt naujai pasirodžiusį pavadinsite savo draugu, partneriu, mylimuoju, sielos draugu. Galbūt susituoksite, galbūt gyvensite kartu ir sukursite šeimą, galbūt daugiau niekada nepasimatysite. Šiame gilaus ryšio džiaugsme etiketė nesvarbu. Tiesiog suvokite, priimkite šį vientisų būtybių ryšį.
Atkreipkite dėmesį, kada esate laimingi, atkreipkite dėmesį, kada esate nelaimingi, bet nekaltinkite kitų ir būkite dėkingi gyvenimui.
Padėkite sau išmokti mylėti savo vientisumą antrąją pusę rasdami savyje. Ir vienišumo, atskirtumo baimės išnyks besileidžiančios saulės spinduliuose.
💕 Inga Heron

UŽSISAKYTI NAUJIENLAIŠKĮ