fbpx

Kodėl svarbu mokėti teisingai norėti?

teisingai noreti
Pasinerkime į tai, kas dažnai nepastebima, bet turi neįtikėtiną įtaką mūsų gyvenimui: NORŲ MENĄ. Įsivaizduokite: jūs stovite savo svajonių ir realybės kryžkelėje, apsiginklavę tik savo troškimų jėga. Kas vyksta toliau? Ir galbūt paklausite, kodėl taip svarbu mokėti norėti?
Nes norai….nėra tik įnoringos fantazijos. Tai yra beribio potencialo atrakinimas savyje. Norai visada – apie drąsą įsivaizduoti gyvenimą už to, ką matote šiandien. Tai apie jūsų vaizduotės ugnies kurstymą tol, kol ji suliepsnos tūkstančio saulės spindulių intensyvumu realybėje.
Matote, pasaulis gali bandyti jums pasakyti, kad stebuklai yra skirti pasakoms ir fantastikos knygoms. Bet aš čia norėdama pasakyti jums ką kita. STEBUKLAI yra skirti ne tik išrinktiesiems; jie yra pasiekiami kiekvienam iš mūsų. Bet žinot: jie PASIRODO TIK PAS TUOS, KURIE JAIS TIKI.
Kai norime sąmoningai, kai svajojame su tikslu, mumyse nutinka kažkas nepaprasto. Mūsų smegenys atskleidžia neurotransmiterių simfoniją, pradedant nuo saldžios dopamino melodijos. 🤩 Ak, dopaminas – tikėjimo eliksyras, vilties degalai, jaudulio kibirkštėlė, kuri uždega kiekvieno mūsų sielą.
Bet čia ne pabaiga… Kadangi šalia dopamino yra jo tvirtas kompanionas: noradrenalinas. 😍Tai ne bet koks hormonas – tai slaptas kūrybiškumo padažas, genialumo nektaras, katalizatorius svajones paverčiant realybe ir sveiko streso hormonas. Kai noradrenalinas teka mūsų venomis, nėra jokių apribojimų, jūs galite pasiekti bet ką.
Ir štai graži tiesa: Kas išdrįsta norėti, svajoti, kelti savo tikslus ir jų siekti atlikdami realius praktinius veiksmus – ne tik ilgiau gyvena; jie yra sveikesni. Jie nėra tik žiūrovai gyvenimo žaidime; jie yra naudingiausi žaidėjai, įmušantys įvartį po įvarčio kiekviename žingsnyje. Kitaip tariant, jie yra savo likimo architektai, formuojantys savo gyvenimą kiekvienu savo veiksmu.
Taigi, mano kolegos svajotojai, štai jums mano iššūkis: pasinaudokite norų galia. Pasinaudokite svajonių magija. O svarbiausia – drąsiai tuos norus ir svajones paverskite savo realybe. 💫
💕 Inga Heron

UŽSISAKYTI NAUJIENLAIŠKĮ