fbpx

Atsipalaiduokite

atsipalaiduokite
Tikriausiai ne vienas esame patyrę, kad vanduo puode net uždengus dangtį į jį užsispyrusiai spoksant ir mintyse vis tariant “Ar jau?” užverda labai lėtai. O jei su kiekvienu “ar jau” pakeliame puodo dangtį, tai, rodos, vanduo visai neužverda.
Tikriausiai net esate girdėję rytų kultūros posakį: „Puodas, į kurį žiūrima, niekada neužverda“. Tas pats nutinka ir su mūsų troškimu ar svajone, jei esame stipriai prie jų prisirišę.
Štai kodėl po noro manifestavimo atsiribojimas ir jo paleidimas yra būtinos sąlygos norint įgyvendinti norus ar pasiekti tikslus.
Jei patiriate stiprią emocinę įtampą, susijusią su kokia nors konkrečia situacija, jos tiesiog neįmanoma išspręsti. Energija, kuri reikalinga troškimui įgyvendinti, yra blokuojama ir nukreipiama į “kaip sunku; kaip blogai” apmąstymą, “audimą ir ataudimą” galvoje, sunkias, sukeliančias dar didesnę įtampą emocijas, abejones, reikalavimus pasauliui ir pan.
Todėl ir nepavyksta judėti tikslo link. O kaip gi pavyks, jei savyje ir su savimi tempiate tonas įtampos?
Jei norite, kad noras išsipildytų, atpalaiduokite energiją.
Svarbu panorėti ir UŽMIRŠTI. Tada visos ne tik jūsų, bet ir Visatos jėgos bus nukreiptos tikslo siekimui.
Atsiribojimą ir paleidimą ganėtinai sunku išsiugdyti savyje. Būtini reguliarūs pratimai “panorėti ir pamiršti”.
Išmokite nukreipti savo dėmesį į kitas mintis ir veiklą, kurios paaugintų jūsų dvasios, pozityvių emocijų raumenis, sustiprintų lengvumą ir žaismą. Mėgaukitės tuo, ką turite. Ir viskas susitvarkys.
Patikėkite, vanduo puode padėtame ant ugnies užverda ir prie jo nebudint, o lygiagrečiai užsiimant pvz.: daržovių pjaustymu. Ant manifestacijos ugnies padėtos jūsų asmeninės svajonės susijusios su jumis visada išsipildo. Nebūtina 24 val. per parą rymoti prie lango jų belaukiant.
Atsipalaiduokite.
💕 Inga H

UŽSISAKYTI NAUJIENLAIŠKĮ