fbpx

Pasaulis kupinas stebuklų

Ar matėte gyvenime, ką nors kas nebūtų stebuklu? Dygstanti sėkla – ar galima norėti didesnio stebuklo? Paukščio skrydis, žvaigždės nakties danguje, šypsena vaiko veide, galimybė mylėti, ekstazės galimybė, galimybė pažinti Dievą – yra nuolatiniai stebuklai. Pasaulis yra pilnas stebuklų.

Bet jūs tikriausiai galvojote apie kitus dalykus, kurie vadinami stebuklais.

Berods Markas Tvenas pasakoja istoriją apie žmogų, kuris nuėjo į dangų. Kai jis atvyko ten, jam buvo suteikta sparnų pora ir arfa, ir keletą dienų jis judėjo sparnų pagalba ir vis derino arfos stygas, bandydamas išgauti iš jų kokią nors dangaus muziką. Tiek sparnai, tiek arfa jam buvo našta, ir galų gale jis suprato, kad rojuje norint judėti nereikia sparnų, o jei norisi išgirsti dangiškąją muziką, užtenka tiesiog panorėti, ir ji iš karto pasirodo, pradeda groti dangaus muzikantai. Tada jis metė savo sparnus ir arfą ir pradėjo linksmintis.

Tai istorija apie gyvenimą. Jums nereikia sparnų tam, kad skristi, ir jums nereikia groti arfa, kad kurtumėte dangiškąją muziką. Visa tai jau yra! Tiesiog atmerkite savo akis. Jūs ir taip jau skraidote, o muzika groja. Tiesiog atmerkite akis, atverkite ausis, atsiverkite.

Ir jūs nustebsite – stebuklai vyksta kiekvieną akimirką kiekvieno erdvėje. Nieko kito ir nevyksta.

Inga Heron

UŽSISAKYTI NAUJIENLAIŠKĮ