fbpx

Kaip suprasti kai jumis manipuliuojama?

kai jumis manipuliuojama
Kiti turi laisvę patirti bet kokius jausmus jums – nesvarbu, ar apie jūsų veiksmus, įsipareigojimus, įspūdingą išvaizdą, ar net apie tą nepakartojamą juoką (kuris beje yra labai mielas). Tačiau svarbu tai, kad JŲ pareiga valdyti tas emocijas. Jos nepriklauso jums!
Jūs nesate cirko artistai, bandantys subalansuoti kitų ugningus jausmų fakelus, kad patenkintų visus. Ne. Jūs esate spindinti žvaigždė, o jūsų gyvenimas yra jūsų asmeninis koncertas. 🎸
Jei kas nors bando paskirti jus savo emocinių kalnelių generaliniu direktoriumi, kaip manote, ką jis daro? Jumis jis manipuliuoja. Lengvai ir tiesmukai. Jis jums dovanoja didelį, sunkų lagaminą, pripildytą jų emocinio bagažo, ir tikisi, kad jį nešiosite ir dar jausitės kalti, jog ne už tos rankenos laikote. Atleiskit, bet ne, jūs nesate atsakingi už kitų žmonių emocinio bagažo nešiojimą.
Taigi, ką verta daryti tokiose situacijose? Atsistoti tiesiai, nusišypsoti savo nuostabia šypsena ir švelniai atsakyti: „Ne, ačiū“. Prisimenant, jog jūs nuolat sūpuojate savo autentišką „aš“, nes JŪS esate atsakingi už savo laimę, o ne jų.
Tad nepamirškite: savo gyvenimo, savo krypties, taisyklių. Neleiskite kitiems perrašyti jūsų scenarijaus. 🎤🔥
Likite nuostabūs, išlikite autentiški ir toliau būkite tokiomis fenomenaliomis asmenybėmis, kokiomis esate!

UŽSISAKYTI NAUJIENLAIŠKĮ