fbpx

Apie savęs priėmimą

saves priemimas
Savęs priėmimo klausimas yra ne apie leidimą sau būti niekingu, egocentrišku, kaip mano daugelis žmonių, bet apie tai, kaip iš tikrųjų pažinti save, atpažinti visą save …
Daugelis žmonių jaučiasi nelaimingi, nes mano, kad jie nėra mylimi, palaikomi, priimami ar gerbiami. Viduje toks žmogus pats nepalaiko, negerbia, nepriima savęs tokio, koks yra, ir tikisi, kad kiti žmonės jį užpildys, padarys tai už jį. Kitų veiksmuose ir žodžiuose jie, kaip veidrodyje, skaito nepagarbos ir atstūmimo ženklus.
Mes negalime pamatyti to, ko nėra mumyse. Tai, kuo esame užpildyti, atsispindi išoriniame pasaulyje. Jei esate pripildytas nuodų, pasaulis jums yra nuodingas. Jūs vaikštote su spygliuotais rūbais su spygliais nukreiptais į vidų ir palietus jus pasauliui, kad ir koks švelnus jis būtų, jums skauda.
Dažnai net įkišame termometrą į kitų žmonių pažastį, kad sužinotume savo kūno temperatūrą – kas mes esame, kokie esame, ar esame geri, ar blogi, ir anksčiau ar vėliau įsitikiname, kad to niekas nežino.
Tikras savęs priėmimas, kaip atspindys veidrodyje, rodo pasaulį – meilų, gražų, malonų, dosnų. Žmogus, kuris priėmė save, geba atjausti. Tame, kuris neigia save ir kovoja su savimi, nėra nei meilės, nei atjautos.
Savęs priėmimas sukelia aiškų neatskiriamo ryšio su aplinkiniu pasauliu jausmą, jausmą, kad esi jo dalis, kad gyveni „savo vietoje“. Ir būdami savo vietoje, viską randame savo vietoje. Būdami susiję su pasauliu, o ne kovodami su juo, lengvai randame reikalingus žmones, resursus, reikalingus savirealizacijai ir gyvenimui. Kovoje su savimi ir pasauliu tokios galimybės nėra – nes visas dėmesys ir energija yra sunaudojama kovoje.
Savęs priėmimo klausimas yra ne apie tai, kaip leisti sau būti nuolat niekingu, menku, gašliu, egocentrišku, pasipūtėliu, kaip mano daugelis žmonių, bet apie tai, kaip iš tikrųjų pažinti save, atpažinti save ir pripažinti, kokius gebėjimus mes atsinešėme čia į šiuos fizinius kūnus ir ką mes iš to padarėme. Be savęs priėmimo, vystymasis neįmanomas, nes gali būti vystoma tik tai, ką žinome, matome, jaučiame, pripažįstame.
💕 Inga Heron

 

UŽSISAKYTI NAUJIENLAIŠKĮ