fbpx

Visada turime tik du pasirinkimus

du pasirinkimai
Kaskart, kai susiduriame su būtinybe rinktis, svarbu atsiminti, kad iš tikrųjų visada turime tik du pasirinkimus. Pasirinkimas praeities naudai ir pasirinkimas ateities naudai.
❤Pasirinkimas praeities naudai. Tai pasirinkimas įprasto ir pažįstamo naudai, to, kas jau buvo mūsų gyvenime. Taip mes renkamės stabilumą ir pažįstamus kelius, išliekame tikri, kad rytojus bus panašus į šiandieną. Nereikia jokių pokyčių ir pastangų. Visos viršūnės jau pasiektos, galima ilsėtis ant laurų. Arba, kitas variantas – mums blogai ir sunku, bet bent jau pažįstama ir įprasta. Ir kas žino, gal ateityje bus dar blogiau…
❤Pasirinkimas ateities naudai. Rinkdamiesi ateitį, renkamės pokytį. Dažnai mūsų pasąmonėje sietiną su nerimu, netikrumu ir nenuspėjamumu. Nes ateities – tikrosios ateities – nuspėti dažnai sunkiai įmanoma, ją galima tik planuoti. Bet ir planuojant ateitį dažnai planuojame begalinį dabarties kartojimą. Nes, tikroji ateitis yra dažnai be galo „akivaizdi bet neįtikėtina“ Todėl šis pasirinkimas aktyvuoja giliai tupinčias baimes atimančias iš mūsų ramybę, o sieloje skatinančias apsigyventi nerimą. Tačiau vystymasis ir augimas slypi tik ateityje. Jie neegzistuoja praeityje, praeitis jau egzistavo ir gali tik kartotis. Kitokia ji jau nebus.
Taigi kiekvieną kartą rimto (o kartais ir ne nelabai) pasirinkimo situacijoje susiduriame su dviejų „angelų“ figūromis, kurių vieną, sąlyginiai vadinu, vadinasi Ramybe, o kitą –Pokyčiu. Ramybė pirmiausia rodo jūsų ar kitų nueitą kelią. Pokytis – nukreipia į kelią, nepramintoje kalnų keteroje. Štai tik pirmasis kelias veda atgal, o antrasis – pirmyn. Jums rinktis.
💕 Inga Heron

UŽSISAKYTI NAUJIENLAIŠKĮ