fbpx

Tam, kad daryti didingus dalykus

tam, kad daryti didingus dalykus
Ne, nebūtina keltis penktą ryto, kad Dievas padėtų jums juos padaryti. Jis padeda ir „pelėdoms“.
Nebūtina išgerti trijų litrų vandens per dieną. Pakanka tiek, kiek norisi.
Ir nebūtina kasdien būti geros nuotaikos, kad gyvenimas vis tik būtų suvokiamas kaip gausus ir holistinis. Galima liūdėti, taip pat galima pykti ir dienas be saulės praleisti pseudo depresijoje.
Mąstyti tik šviesiomis, teigiamomis mintimis taip pat neprivalu. Periodiškai pagalvoti „aš pavargau nuo visko, eina visi velniop“ – gali būti augimo proceso dalis.
Glitimas ir laktozė, beje, taip pat yra normalu (jei nesate jiems alergiški).
Tam, kad daryti didingus dalykus, nebūtina būti energingu ekstravertu. Kai kam nuobodūs melancholiški intravertai taip pat gali būti super efektyvūs.
Nebūtina turėti super modelio ūgio, svorio ir glamūrinio viršelio išvaizdos, kad dievintų jus jūsų gyvenimo partneris ir aplinka.
Nebūtina bėgti maratonų, jei nesinori jų bėgti. Galite vaikščioti, šokti, plaukioti ar žaisti sniego gniūžtėmis. Taip pat nebūtina pirkti ir sporto klubo abonemento.
Visiškai nebūtina visų mylėti. Ir apskritai tikrai neprivalu visiems patikti.
Nebūtina neklysti, viską žinoti ir niekada nepatekti į kvailas situacijas. Neprivalu padaryti įspūdžio kiekvienam žmogiškųjų išteklių specialistui pasaulyje ir būti vertingiausiu darbuotoju.
Taip pat nebūtina apsiprausti lediniu vandeniu, medituoti, baigti trečiąjį aukštąjį ir pradėti savo kanalą socialiniame tinkle.
Ir maloniausia yra tai, kad nebūtina klausytis tų, kurie žino visą tiesą apie šį gyvenimą.
Tam, kad daryti didingus dalykus nebūtina būti idealiu.
💕 Inga Heron

 

Užsisakyti naujienlaiškį

Fill out my online form