fbpx

GYVENIMAS PANAŠUS Į GIRLIANDĄ

Pasaulis, kaip upė, nuolat teka ir keičiasi, bet už jo tėkmės, už jo kintamumo, už jo srauto yra paslėptas tam tikras siūlas, sujungiantis visus dalykus į vieną visumą. Pokyčiai neįmanomi be kažko, kuris išliktų visiškai nepakitęs. Pokyčių mastas priklauso nuo nekintančio elemento kiekio, kitaip viskas susiskaidytų į dalis.

Gyvenimas yra panašus į girliandą: per gėles sunku pamatyti jas jungiantį siūlą, bet jis ten yra, ir būtent jis laiko gėles girliandoje. Jei nebūtų siūlo, gėlės pabirtų; ir būtų tik gėlių krūva. Gyvenimas nėra įvairių elementų krūva; jis neriamas išskirtinio grožio nėriniu. Daug kas keičiasi, tačiau tam tikras nekintamas elementas – siūlas lieka – palaikantis visą būtį, vadinamas Visa Ko Kūrėju, besąlygine meile, amžinu dieviškumu. … Ir mūsų visų užduotis yra rasti ir priimti šį jungiantį siūlą.

Yra tik dviejų tipų žmonės: pirmieji yra pernelyg sužavėti gėlėmis ir pamiršta apie siūlą. Jų gyvenime negali būti ilgalaikės vertės ar prasmės, nes viskas, ką jie daro, išnyksta. Šiandien jie kažką daro; rytoj to, kas padaryta nelieka. Antrojo tipo žmonės ieško jungiamojo siūlo ir visą savo gyvenimą skiria tam, kas išlieka amžinai.

su meile
Inga

Užsisakyti naujienlaiškį

Fill out my online form