fbpx

Kokią dovaną padovanoti sau?

kokia dovana padovanoti sau
Atleiskite visiems.
Taip, taip…bene nuostabiausia dovana yra atleisti visiems ne todėl, kad jie nusipelnė jūsų atleidimo, o todėl, kad jūs nusipelnėte ramybės.
Gyvenime su daugybe iššūkių ir netikėtų posūkių dažnai atsiduriame tokiose situacijose, kai atleidimas atrodo neįveikiama užduotis. Tačiau mūsų širdies gilumoje atleidimas yra raktas į ramybės erdvę, kuri peržengia pasipiktinimo bei liūdesio bangas bei vandenynus.
Pasirinkimas atleisti nėra pritarimas ar juolab pasidavimas veiksmams, kurie sukėlė skausmą; tai jūsų įsipareigojimo savo vidinei ramybei deklaracija. Kai atleidžiate pykčio ir nusivylimo gniaužtus, jūs sukuriate erdvę išgijimui ir augimui. Leidžiate sau išsivaduoti iš kartėlio pančių ir žengti į ramybės saulės šviesą.
Atleidimas nėra dovana kitiems; tai dovana sau. Tai meilės sau ir savisaugos veiksmas. Laikytis pykčio yra tarsi nešti sunkią naštą, kuri trukdo keliauti džiaugsmo ir pilnatvės link. Atleisdami jūs atlaisvinate savo dvasią, išlaisvinate save nuo negatyvo svorio. Jūs atgaunate savo galią formuoti savo pasakojimą. Susigrąžinate savo emocijų kontrolę, nukreipdami savo energiją ateities kūrimui, nesurištą praeities grandinių.
Taigi, giliai įkvėpkite, sutelkite savo jėgą ir atleiskite nuoskaudų varžtus, kurie jus prikaustė prie audros ir dramos. Atleiskite ne todėl, kad kiti to nusipelnė, o todėl, kad jūs nusipelnėte atleidimo suteikiamos ramybės.
Prašau, pirmyn, padovanokite šią dovaną sau. ✨🎁✨
💕Inga Heron

UŽSISAKYTI NAUJIENLAIŠKĮ