fbpx

KIEK MŪSŲ PASĄMONĖ STIPRI KEISTI APLINKĄ?

pasamone keicia aplinka
Ilgą laiką skaitantieji Teta klubo įrašus jau turbūt nesistebi mūsų pasąmonės sugebėjimais formuoti mūsų aplinką – keisti aplinkinių žmonių elgesį, aplinkybes.
Teta praktikai pastebi, kad savo pasąmone mes veikiame ir buitinius prietaisus, ir automobilius, ir savo būsto komunikacijų sistemas.
Visa tai darome nesąmoningai.
Atrodo, kad visa tai jau žinau, patyriau ir mačiau, bet vakar dienos įvykis vis tiek nustebino.
Organizavau renginį, į kurį užsiregistravo keli šimtai žmonių. Sudėliojau sistemą, kuri siuntė po kelis priminimus el. paštu dalyviams apie artėjantį renginį. Ir štai po renginio nusiunčiu visiems padėką už dalyvavimą renginyje ir gaunu laišką, kuriame moteris piktinasi, kad laiške jai rašiau, jog renginys bus diena vėliau ir dėl to nesudalyvavo. Pasižiūriu jai sistemos siųstus laiškus ir matau, kad vienas priminimas jai nuėjo kažkodėl diena vėliau nei kitiems. 299 žmonės gavo laiku, tuo pačiu metu, o ji viena gavo su pusdienio pavėlavimu. Įdomu ką apie tai pasakys sistemos programuotojai? 😊
Ir dar! Tai dalyvei, kaip ir visiems kitiems, buvo siųsti net 5 priminimai su renginio laiku. 4 laiškuose buvo nurodyta teisinga renginio data ir viename ne. Ir, kaip tyčia, ji atsidarė tik tą vieną iš penkių laiškų, kur buvo nurodyta neteisinga data.
Štai kiek pajėgi mūsų pasąmonė padaryti, kad tik apsaugotų mus nuo kažko nepažįstamo, kas gali būti pavojinga 😊
Kokias neįtikėtinas situacijas yra sukūrusi jūsų pasąmonė?
Vladas Sapranavičius

 

Užsisakyti naujienlaiškį

Fill out my online form