fbpx

Kartais atsitraukti yra geriausia, ką galime padaryti sau

atsitraukti
Tikiu, kad ateis laikas, kai kiekvienas supras, jog:
❤️ Jūs, kaip ir kiekvienas mūsų, turite teisę išeiti iš bet kokios situacijos, kurioje nematote savęs. Jūs, kaip ir kiekvienas mūsų, turite teisę palikti bet kokią gyvenimo istoriją, kurioje jūs sau nepatinkate.
❤️ Jūs, kaip ir kiekvienas mūsų, turite teisę išvažiuoti iš miesto, kuris pritemdo jūsų šviesą, užuot leidęs jums šviesti ryškiau, turite teisę susikrauti lagaminus ir pradėti viską iš naujo kur nors kitur, jūs turite teisę pakeisti savo gyvenimą.
❤️ Jūs, kaip ir kiekvienas mūsų, turite teisę išeiti iš darbo, kurio nekenčiate, net jei visas pasaulis liepia to nedaryti. Jūs turite teisę visą likusį gyvenimą ieškoti to, kas jus skatina keltis iš lovos.
❤️ Jūs, kaip ir kiekvienas mūsų, turite teisę palikti mylimą žmogų, kuris su jumis elgiasi blogai. Turite teisę iškelti save į pirmą vietą ir pasitraukti, jei pabandžius vėl ir vėl niekas nepasikeitė.
❤️ Jūs, kaip ir kiekvienas mūsų, turite teisę pasitraukti nuo blogų draugų, turite teisę apsupti save meile, žmonėmis, kurie jus palaiko ir padeda. Jūs turite teisę pasisemti energijos, kurios jums reikia gyvenime.
❤️ Jūs, kaip ir kiekvienas mūsų, turite teisę atleisti sau už dideles ir mažas klaidas, turite teisę būti sau gerais, žiūrėti į veidrodį ir patikti sau.
❤️ Jūs, kaip ir kiekvienas mūsų, turite teisę išsivaduoti iš savo pačių lūkesčių.
Kartais galvojame, kad pasitraukti, sustoti yra blogai, tarsi tai reikštų pasiduoti ir nuleisti rankas. Tačiau kartais pasitraukti yra geriausia, ką galime padaryti sau.
Tai leidžia pakeisti savo gyvenimo vektorių, pradėti iš naujo, atrasti save ir pasaulį. Kartais atsitraukimas yra apsisaugojimas nuo įstrigimo netinkamoje vietoje su netinkamais žmonėmis.
Kartais atsitraukti, sustoti ir apsižvalgyti – tai atverti duris pokyčiams, augimui, galimybėms ir išsivadavimui.
❤️ Jūs, kaip ir kiekvienas mūsų, netgi turite galią palikti savo praeitį ir sukurti naują.
💕 Inga Heron

UŽSISAKYTI NAUJIENLAIŠKĮ