fbpx

Kaip sumažinti savyje nusivylimo lygį?

nusivylimo lygis
Kaip manote: jei išspausite citriną, pomidorų sulčių negausite. Teisingai? Išspaudę citriną, gausite citrinos sultis. Ir tikrai dėl to nenuliūsite, nesusierzinsite ir nesupyksite. Inga, juk tai akivaizdu, kad nekils nei viena panaši emocija, – ištarsite ne vienas. Bet, pasakykite, kodėl taip dažnai vis dėlto mes tikimės, kad citrinos pavirs pomidorais?
Nors ir katės neatsivestume į šunų parodą ir nesitikėtume, kad ji los pagal komandą, ar ne? Tad kodėl mes tikimės, kad žmonės bus kažkuo, kuo jie nėra? Kodėl tikimės, kad juos paspaudus, jie elgsis priešingai savo tikrajai prigimčiai? Įjunkite kūrybingumą ir jei dėdė Jonas visada vėluoja, neplanuokite susitikimo su juo tikėdamiesi, jog jis bus punktualus kaip jūs ar kažkas kitas. Juk jis – citrina, o ne pomidoras!
Atminkite, kad gyvenimas per trumpas laukti, kol citrinos pavirs pomidorais, obuoliai – apelsinais ar artišokai – morkomis. Priimkite žmones tokius, kokie jie yra, ir patirsite daug mažiau nusivylimo ir daug daugiau gaivinančio pozityvumo limonado teikiamo malonumo! Atpalaiduokite sugniaužtus delnus, paleiskite pagaliau tuos lūkesčius.

UŽSISAKYTI NAUJIENLAIŠKĮ