fbpx

Kai nėra jokių pokyčių..

jokiu pokyciu
Kaip manote, kokios yra jūsų sėkmingos kelionės galimybės, jei Vilniaus autobusų stotyje laukiate traukinio Oslas – Pekinas išvykimo? Manau, kad jos yra arti nulio. Norėdami patekti į traukinį vežantį jus į Pekiną, turite padaryti bent du dalykus: pirma, pripažinti, kad esate autobusų stotyje, o ne geležinkelio stotyje, antra, atpažinti, kad esate Vilniuje, o ne Osle. T.y. jūs turite atpažinti, pripažinti ir priimti tai, kas iš tikrųjų yra. Tai bus atskaitos taškas norint judėti į priekį.
Pokyčiai įvyksta tada, kai mes tampame tuo, kas esame iš tikrųjų, o ne tada, kai bandome tapti tuo, kuo nesame.
Pokyčiai nevyksta per sąmoningą bandymą pakeisti save į tai, kuo nesame, o įvyksta tada, kai stengiamės būti tokiais, kokie esame iš tikrųjų – visapusiškai įsitraukusiais į dabartį. O realybės pripažinimas yra atramos taškas, kuriame vyksta pokyčiai. Pavyzdžiui:
* Galima kiek norisi galvoti, kad pavargote būti šeimos maitintoju, tačiau realybė tokia, kad tik taip jaučiatės reikalingi ir vertingi.
* Galima dejuoti kiek tik norisi, kad jūsų partneris jumis nepakankamai rūpinasi, tačiau realybė yra tokia, kad jūs patys nelaikote savęs vertu globos ir pagarbos. Štai kodėl jūs vis dar esate su juo, sugalvodami tam įvairių pretekstų.
* Galima kiek tik norisi apsimetinėti savimi pasitikinčiais, stipriais ponais ir damomis, bet realybė tokia, kad esate išsigandę.
Realybės atsisakymo priimti kaina yra pokyčių nebuvimas.
* Tai gyvenimas sustingęs viename taške.
* Tai nevaisingi bandymai pakeisti status quo.
* Tai neviltis dėl to, kad „aš jau viską išbandžiau ir niekas neveikia“.
* Tai nuobodulys ir beviltiškumas.
* Tai pyktis ant savęs ir kitų.
* Tai dar griežtesni motyvavimo metodai, siekiant būti norimoje vietoje.
* Tai griežtos bausmės sau, jei kitas bandymas nepavyks.
Iš tiesų, viskas, ką mums reikia padaryti, tai priimti realybę tokią, kokia ji yra. Atpažinti, pripažinti ir sutikti. O kadangi dažnai mes nemėgstame realybės, todėl mes taip norime nuo jos pabėgti.
* Atpažinimas mus sujudina,
* Pripažinimas mus palaiko, o
* Sutikimas suteikia stiprybės.
Ir tada prasideda tikrieji pokyčiai.
💕 Inga Heron

UŽSISAKYTI NAUJIENLAIŠKĮ