fbpx

Instrumentų naudojimas yra mūsų atsakomybė ir mūsų pasirinkimas

musu atsakomybe
Turbūt neapsiriksiu, sakydama, jog kiekvieno skaitančio šį tekstą, bene didžiausias noras nuolat būti harmonijoje. Ir tam reikia visai nedaug – norėdami patirti harmoniją, įdėkime šiek tiek pastangų, kad ją patirtume kaip nuolatinę būseną.
Kai viskas gerai, harmoniją priimame kaip savaime suprantamą dalyką. Iššūkis kyla, kai jaučiame diskomfortą, ir tai mūsų atsakomybė – atkurti harmonijos jausmą savyje.
Štai kodėl mums reikalingas lagaminėlis su įvairių dvasinių ir minties valdymo praktikų įrankiais.
Pasiimkite bet kokį jums tinkantį įrankį, kad ThetaHealing metodą, ir naudodami jį, sugrąžinkite save į pusiausvyrą.
Dauguma žmonių, būdami disharmonijoje, net nebando nieko daryti, nors ir turėdami įvairiausių praktikų patirties. Kai kurie apsigaubia ignoravimo skrybėle, kiti bejėgiškai nuleidę rankas atkakliai kartoja: aš jau toks/tokia esu, man nepavyksta, niekaip nesusivaldau. Vis giliau klimpdami į patiriamą disharmoniją jie transliuoja ją pasauliui, automatiškai permesdami, ar bent bandydami užkrėsti savo diskomfortu tuo metu šalia esančius.
Lygiai taip pat disharmonijos impulsas plinta ir toliau – nuo žmogaus prie kito žmogaus.
Taip, pagal bumerango principą, kaip įprasta mūsų pasauliui atliekamas energijų balansavimas: „užsipuolė tave, tu – kitą, kitas – dar kitą, žiūrėk tas dar kitas – užsipuolė tave“ ir taip gali tęstis begalę metų ar šimtmečių.
Sustabdykime ties savimi disharmonijos impulsų grandinę. Tai kiekvieno mūsų atsakomybė ir mūsų pasirinkimas.
Aš tikiu, kad mes kiekvienas tam esame pasiruošę, o jūs?
💕 Inga Heron

 

UŽSISAKYTI NAUJIENLAIŠKĮ