fbpx

Kodėl „PABANDYTI“ neveikia?

kodel pabandyti neveikia

Ar pažįstamas jums jausmas, kai ką nors padarėte pakankamai gerai, bet galėjote padaryti daug geriau? Žinote, kaip padaryti, kad to nebebūtų? Iš kalbos išmeskite žodį „pabandyti“.

Praėjusią savaitę vedžiau ThetaHealing seminarą “Gyvenimo žaidimas” Peterburge ir viena dalyvė paprašė padėti išspręsti savo problemą – ji turėjo be galo daug pradėtų idėjų realizacijų, bet niekaip nei vienos negalėjo užbaigti. Aš pakviečiau ją į sceną ir paprašiau pabandyti pakelti ant staliuko padėtą vazą su gėlių puokšte.

Moteris pakėlė vazą – į ką aš jai atsakiau, kad prašiau jos pabandyti, o ne baigti veiksmą. Po dviejų pakartojimų seminaro dalyvė pagaliau suprato, ko aš iš jos norėjau. Kai paprašiau jos pabandyti dar kartą, ji pavaizdavo pastangas, tačiau vaza su gėlių puokšte liko stovėti ant staliuko scenoje.

Ar matote skirtumą? Jei pasižadate sau pabandyti ką nors padaryti, tuomet jūs savo ketinime numatote susitikimą su nesėkme – ir daugumai žmonių tai reiškia, kad jau nuo pat pradžių jie nelabai ko ir tikisi iš savo veiklos: “Pabandysiu…..dėl šventos ramybės…..bet juk nepavyks…jau tūkstantį kartų bandžiau”.

Ir jei jūs jau iš anksto nukreipėte save į nesėkmę, kokia prasmė pilnai kažką įgyvendinti? Taip mes ir gauname pusiau užbaigtus projektus.

Pakeiskite žodį “pabandyti” į žodį „padaryti“. Taip, tai reiškia didesnę atsakomybę, tačiau tai nurodo konkretų planavimo horizontą.
Bandyti galite visą savo gyvenimą, o padaryti tik iki konkrečios datos. Bandymas reiškia procesą, o darymas yra konkretus rezultatas.

O kaip jums sekasi užbaigti savo veiklas? Ar dažnai leidžiate sau „tiesiog pabandyti“: pabandyti sudalyvauti renginyje, pabandyti pasakyti “taip” arba “ne”, pabandyti pailsėti, pabandyti sportuoti, pabandyti nuo kitų metų imtis naujos veiklos…..?

su meile
Inga Heron

UŽSISAKYTI NAUJIENLAIŠKĮ