fbpx

Būkime savo gyvenimo kūrėjais

Kiekvienas į savo gyvenimą žiūri skirtingai. Vieniems – tai vienkartinis nuotykis, iš kurio reikia išpešti kuo daugiau potyrių. Kitiems – tai ašarų pakalnė, kurią reikia atkentėti, kad paskui patektum ten, kur bus geriau. Tretiems gyvenimas – tai dar viena mokyklos klasė, kur svarbu pasisemti žinių ir išminties, kad galėtum pereiti į aukštesnį lygį. Yra ir daugybė kitų požiūrio į gyvenimą variantų, tačiau, ar dažnai susimąstome, kokią įtaką savo gyvenimui darome mes patys?

Juk dažniausiai dėl visų negandų kaltiname kitus: giminaičius, kaimynus, draugus ar valdžią. Kai nėra ką apkaltinti, kaltiname Dievą,- koks jis žiaurus, kad atsiuntė mums tokius sunkius išbandymus. Apkaltinti ką nors yra lengva, o prisiimti atsakomybę nesinori. Tuomet ir atsitinka taip, kad pusę savo gyvenimo savo kūnu visiškai nesirūpinęs ir nuolat jį žalojęs, bei nuodijęs žmogus kaltina daktarus, kad jie nesugeba sutvarkyti visų jo aplaidumo pasekmių. Dažnai net tarp Thetahealing metodą praktikuojančių žmonių sutinku tokių, kurie vis kratosi tos atsakomybės ir nuolat vaikšto pas kitus gydūnus, tikėdamiesi, kad tie sutvarkys jų gyvenimą ir prisiims atsakomybę. Mes kratomės atsakomybės net tada, kai mums sekasi ir jaučiamės laimingi. Tuomet sakome, kad likimas lėmė mums gimti po laiminga žvaigžde. O kas yra tas likimas ir kodėl jis toks, o ne kitoks? Ar tikrai nieko negalime pakeisti? Ar kada nors susimąstome, kad už savo gyvenimą esame atsakingi tik mes patys. Savo veiksmais, žodžiais ir net mintimis mes nuolat kuriame savo realybę.

Sąmoningai ar nesąmoningai mes pritraukiame į savo gyvenimą tam tikrus žmones ir įvykius. Mes esame tarsi savo gyvenimo filmo scenaristai, režisieriai, aktoriai ir žiūrovai kartu. Kokį scenarijų parašysime, kaip surežisuosime, suvaidinsime, tokį filmą ir pamatysime. Kai kam tokia atsakomybė gali pasirodyti per sunki, tačiau pažvelkime į tai iš kitos pusės. Jei esi už kažką atsakingas, tuomet esi laisvas daryti tame bet kokius pakeitimus.

Taigi, jei prisiimame atsakomybę už savo gyvenimą, tampame jo valdovu ir tik nuo mūsų priklauso, kokius pakeitimus jame padarysime ir kokį rezultatą turėsime. Kai kas gal pasiskųs, kad ne kiekvienas turi režisieriaus talentą ir sugeba pasiekti norimą rezultatą, tačiau patikėkite, kiekvienas iš mūsų esame geriausias savo gyvenimo režisierius iš visų galimų kandidatų. Juk tik mes geriausiai žinome, kas patiktų žiūrovui, nes patys ir esame žiūrovai. Tik mes galime geriausiai suvaidinti rolę, nes patys esame tos rolės užmanytojai. Mes taip pat puikiai žinome, kaip perteikti scenarijų, nes patys esame jo autoriai. Be to mes turime patį geriausią įmanomą konsultantą – Visa ko esama Kūrėją.

Tumas Radzevičius

UŽSISAKYTI NAUJIENLAIŠKĮ