fbpx

Apie meilę sau

apie meile sau
Ar jūs kada nors kaltinote save dėl to, kad per daug laiko skiriate kitiems žmonėms, o sau nepaliekate pakankamai laiko? Ar kada nors jausdavote, kad jums tiesiog trūksta laiko, kad galėtumėte pasimėgauti savimi ar atsipalaiduoti? Tai labai dažni iššūkiai, su kuriais susiduria ir kuriuos tenka išspręsti žmogui gyvenančiam bet kuriame laikmetyje.
Meilė sau yra kaip šiluma ir šviesa, kuri mums visiems reikalinga, kad galėtume gyventi laimingai ir sveikai. Tai reiškia, kad turime rūpintis savo fizine ir emocine sveikata, užtikrinti sau laiko poilsiui ir atsipalaidavimui, bei ieškoti būdų, kaip pasiekti savo tikslus ir užsibrėžtus darbus. Tai taip pat reiškia, kad turime suvokti, jog meilė sau nereiškia ignoruoti kitų žmonių poreikius ar nekreipti dėmesio į jų jausmus. Priešingai, meilė sau leidžia mums būti labiau pasirengusiems padėti kitiems ir tapti geresniais žmonėmis.
Tačiau ne visada lengva rūpintis savimi ir mylėti save. Daugelis iš mūsų yra tokie užsiėmę, kad neturime laiko savimi pasirūpinti, o kai kurie iš mūsų net nesuvokia, kad turi teisę rūpintis savimi. Bet, jeigu norime gyventi laimingai ir sveikai, svarbu suvokti, kad meilė sau yra svarbi ir būtina kiekvienam. Nes tik mylėdami save, galime iš tikrųjų mylėti ir rūpintis kitais žmonėmis. Todėl atsiminkime, kad meilė sau yra ne tik svarbi, bet ir būtina mums visiems!
💕 Inga Heron

UŽSISAKYTI NAUJIENLAIŠKĮ