fbpx

10 NEMEILĖS SAU POŽYMIŲ

INGA HERON

Turbūt sutiksite, kad norint visiškos harmonijos ir laimingo gyvenimo, mums tikrai reikia meilės sau. Meilė sau yra mūsų žinia pasauliui, kaip turėtų būti elgiamasi su mumis. Tai yra mūsų varomoji jėga. Pagrindas.

O nemeilė? Būtent silpnumas ir nepasitikėjimas naikina mūsų gyvenimą. Tad, kaip pasireiškia nemeilė sau?

1️. Jūs nepatenkinti savo paties atspindžiu veidrodyje. Atrodote tik kaip reikalinga pagal protokolą bet didesnio malonumo dėl to nejaučiate.

2️. Jūs nuolat nerimaujate dėl to, ką kiti pasakys ar pagalvos.

3️. Jums sunku pasakyti „ne“. Jūs bijote atsisakymu įžeisti kitą žmogų, todėl dažnai nusileidžiate savo nenaudai.

4️. Jūs dažnai jaučiatės kalti. Netgi, kai tam nėra priežasties. Kartais net dėl savo sėkmės jaučiatės nejaukiai.

5️. Jums gaila leisti pinigus sau. Nupirkti ką nors naujo sutuoktiniui/ vaikams / namams? – Ne bėda! Papuošalas sau vien dėl to, kad patiko? Seminaras vien dėl to, kad padėčiau sau? – Nėra pinigų…gal kada nors. Jūs nemokate savęs palepinti.

6️. Visada stengiatės “subalansuoti” save ir šeimos narius. Jei nusipirkote sau kvepalus – juk ir sutuoktiniui taip pat būtina padovanoti kažką panašaus. Jei leidote sau naują rūbą – būtina ir vaikui ką nors nupirkti.

7️. Nemokate priimti komplimentų ir nuolat teisinatės dėl jų.

8️. Nesirūpinate savo mityba ir sveikata. Nėra pinigų / laiko nueiti į kasmetinį patikrinimą pas odontologą, juk beveik ir neskauda tų dantų!….Juk beveik neskauda tos nugaros, apsieisiu be masažo!

9️. Jūs valgote, kai nesate alkani ir paprastai persivalgote. Jūs nežinote, kaip išgirsti savo tikruosius poreikius.

10. Jums sunku paprašyti pagalbos. Pripažinti, kad kažkur jums nepavyksta, kad jums reikia palaikymo, – ne už ką gyvenime!

Labai svarbu dirbti su tokiomis situacijomis ir transformuoti jas savo gyvenime. Pamilsite save – pamils jus ir kiti!

Ar pastebėjote kažką panašaus savo kasdienybėje? Kiek punktų pas jus? Aš nuoširdžiai pasakysiu, kad dar prieš keletą metų pas mane buvo 4. Teko padirbėti nemažai naudojant ThetaHealing metodą… Noras augti padarė savo darbą!

su meile
Inga Heron

UŽSISAKYTI NAUJIENLAIŠKĮ