fbpx

AISTRA – KAIP KELRODĖ ŽVAIGŽDĖ

aistra
Aistra yra puikiausias kasdienybės variklis. Jei mūsų veikla bus pilna aistros ir entuziazmo, tai mes ne tik lengvai ir su pasimėgavimu pasieksime savo tikslus, bet ir šiuo užsidegimu užkrėsime kitus. Vieni gal padės mums siekti mūsų tikslų, o kiti bus įkvėpti mūsų entuziazmo ir ims siekti savų tikslų.
Tad jei jau jaučiame, kad kažkokia idėja mus įkvepia, veža iki svaigimo, tai tada jau metam svajoti ir pradedam veikti. Net jei mūsų logiškajam protui atrodo, kad perspektyvų nesimato ir nieko iš to gero nebus, ženkime. O protui paaiškinkime, jog normalu, kad nesimato to, kas yra už kampo. Bet kai žengsime kelis žingsnius į priekį, mes pamatysime, kas yra už kampo ir tada jau protas visai kitaip žiūrės į atsiveriančias perspektyvas.
Taigi, jei intuityviai jaučiame, kad tai mūsų, jaučiame aistrą ir entuziazmą, žengiam sukaupę visą drąsą į priekį. Ir tam nereikalingi jokie talentai ar ypatingi sugebėjimai. Kaip sakė Albertas Enšteinas: „Aš neturiu specialių talentų. Aš tik esu aistringai smalsus“ 😊
Vladas Sapranavičius

 

UŽSISAKYTI NAUJIENLAIŠKĮ