fbpx

VIDINIS VEDIMAS INTUICIJA

intuicija
Opra Vinfrej sakė „nėra tokio dalyko kaip klaida. Tai tik gyvenimo bandymas mus nukreipti kita linkme“.
Atsisukite atgal ir pažiūrėkite į savo nueitą kelią. Pažiūrėkite į skausmingas „duobes“. Ar nebuvo prieš tai įspėjimų? Ar nekuždėjo intuicija / širdis, kad geriau rinktis kitą kelią?
Dažnai mes galime išvengti nusivylimų, gailėjmo savęs, jautimosi auka jei tik klausysime savo intuicijos. Širdis niekados nemeluoja ir nenuveda klaidingu keliu. Taip, esu sutikęs žmonių, kurie dėl įvairių priežasčių, nutikimų jau vaikystėje užblokavo savo intuiciją, bet daugumai ji puikiai veikia ir pataria svarbiais gyvenimo momentais.
Kažkada man būnant vienos įmonės vadovu, atrinkome specialistą į laisvą poziciją. Sutarėme laiką, kada jis ateis pasirašyti darbo sutarties. Ir štai sutartu metu suskamba telefonas, ir administratorė man praneša, kad kandidatas atėjo pasirašyti sutarties. Aš paimu sutartį nuo stalo ir tuo metu intuicija man aiškiai pasako – „nepasirašyti“. Ups! Bet kodėl? Atrinkinėjome keliese, patikrinome kompetencijas, žmogus jau atėjo, kaip sutarta… Ir pasirašėme mes tą sutartį.
Po dviejų mėnesių specialistą atleidome dėl neįtikimos priežasties – neturėjo svarbios socialinės kompetencijos, kurios niekam nė į galvą neateitų patikrinti, nes beveik pas visus ji yra!
Tąsyk nepaklausiau intuicijos ir įmonė prarado kelis mėnesius dėl neteisingo pasirinkimo. O kaip tas darbuotojas? Juk jis išėjo iš turėto darbo, kai buvo sutarta, kad priimame į darbą. Kas su juo būtų nutikę? Ar galima buvo taip su juo pasielgti? Deja, aš nežinau, kas su juo būtų nutikę, bet iš patirties žinau, kad klausant širdies balso, viskas išsivysto geriausiu ir lengviausiu būdu. Galbūt po mėnesio jis būtų radęs labiau jam tinkantį darbą ir būtų džiaugęsis, kad jo tada nepriėmėme?
Ar jums buvo panašiai nutikę, kur nepaklausėte intuicijos ir tik vėliau supratote, kodėl reikėjo daryti taip, kaip sako širdis?
Vladas Sapranavičius

 

Užsisakyti naujienlaiškį

Fill out my online form