fbpx

Atleidimas, meilė ir galia

2020.05.27 10:00
Pradžia
2020.05.29 17:00
Pabaiga
3 dienos
Trukmė
Vilnius
Vieta
Šis seminaras jau įvyko

3 unikalios, transformuojančios dienos su ThetaHealing® su vertimu į lietuvių kalbą. Šis seminaras skirtas padėti atleidimui, meilei ir mūsų asmeninei galiai patekti į mūsų gyvenimą, padaryti mus tolerantiškesniais ir supratingesniais kitų atžvilgiu. Šį seminarą sukūrė ir veda Goran Karna, ThetaHealing® oficialus atstovas Kroatijoje ir Serbijoje, aukščiausios kategorijos ThetaHealing® meistras – instruktorius, apdovanotas ThetaHealing®mokslo sertifikatu.

Vertimas: Seminaras vyks anglų kalba su vertimu į lietuvių kalbą.

Reikalavimai: Seminaras skirtas turintiems ThetaHealing® Bazinio DNR ir Pažengusiųjų DNR seminarų sertifikatus.

 • Ar žinote, iš kur kyla jūsų vidinė galia? Kad daug galingesni būname tada, kai meilė gyvena mumyse?
 • Iš kur kyla meilė? Kaip ją pritraukti į savo gyvenimą?
 • Ar žinote, kad atleidimas yra pagrindinė sąlyga meilei? Ar jūs žinote, kad yra labai svarbu, atleisti tiems, kurie sukrėtė mūsų gyvenimą labiausiai – “neatleidžiamus” įvykius, kurie nutiko jums šiame gyvenime?
 • Ar žinote tikslią priežastį, kodėl kai kurie žmonės jus gėdina, įžeidžia, jūsų nepaiso, provokuoja ir meta jus, kai jums jų labiausiai reikia?

Šis seminaras skirtas padėti atleidimui, meilei ir mūsų asmeninei galiai patekti į mūsų gyvenimą, padaryti mus tolerantiškesniais ir supratingesniais kitų atžvilgiu.

Kai išsiaiškinsite priežastį ir suprasite, kaip šie žmonės jautėsi tuo metu ir kodėl jie ką nors padarė arba nepadarė, tik tada galėsite tikrai suprasti ir atleisti sau ir jiems. Galbūt manote, kad atleidote savo mamai, tėvui ar partneriui, ir kai atliekate raumenų testą, atsakymas yra “taip”, bet ar jūs iš tikrųjų atleidote jiems savo širdies ir sielos gelmėse? Kai įsivaizduojate save su savo mama ar tėvu, susitinkate su jais dabar pietų metu, ar jaučiate džiaugsmą arti jų, ar jaučiate diskomfortą ir spaudimą? Kam dar jūs neatleidote? Kai mes iš tikrųjų atleidžiame, jaučiame, kaip nukrenta nuo mūsų pečių sunki našta, mes jaučiamės lengvai, kai mes galvojame apie šiuos žmones ir mūsų santykius su jais.

Ar atleidote patys sau? Kai mes atleidžiame sau, mums tampa lengviau atleisti kitiems ir atvirkščiai. Labai įdomu, kad kai mes iš tikrųjų atleidžiame, išlaisviname save ir savo palikuonis nuo prakeikimų ir burtų, ir tampame laisvi. Mes turime daugiau energijos ir pagerėja sveikata. Taip pat pagerėja mūsų santykiai ir gausa. Kai jūs atleidžiate, išsilaisvinate nuo nuoskaudų, neapykantos, apgailestavimų ir galite geriau manifestuoti, ir jūs galite būti geresniu gydūnu. Mes tampame laimingesni ir džiaugsmingesni, o mūsų ryšys su Kūrėju tampa tvirtesnis.

Ką reiškia būti galingu? Ar tai reiškia sugebėjimą levituoti, keisti kūno formą, valdyti kitus, juos kontroliuoti? O gal tai reiškia, kad mes galime gyventi pagal mūsų tikrąją meilės ir taikos prigimtį, keisti save, paleisti iš savo gyvenimo viską, kas mums nereikalinga, ir būti atsakingi už savo gyvenimą, realizuoti save, veikti iš vidinės meilės ir supratingumo motyvacijos? Būti galingu ir stipriu taip pat reiškia žinoti, kas mes esame ir koks yra mūsų tikslas ir gyvenimo prasmė, ir sutelkti savo energiją ir ketinimą šia kryptimi.

BIOGRAFIJA

* Turi Filosofijos ir meno istorijos bakalauro laipsnį Zadaro universitete Kroatijoje.

* Turi natūraliųjų gydymo metodų homeopatijoje diplomą (Australijos visuomenės sveikatos mokykla).

* Baigė Vibracinio gydymo mokyklą Indijoje ir taip pat turi Tarptautinio instituto Masayuki Saionji diplomą YUMEIHO (tradicinis kinų ir japonų masažas).

* Nuo 16 metų Goranas ieškojo Tiesos, gyvenimo tikslo ir prasmės. Šios paieškos įkvėpė jį mokytis Rytų ir Vakarų misticizmo, filosofijos, meno, įvairių gydymo būdų ir piligrimystę į šventas vietas.

* 2002 m. Kairnse, Australijoje Goranas susitiko su Vianna Stibal. Tuo metu jis praeidinėjo gyvenimo krizę, ir Vianna padėjo jam rasti pusiausvyrą tarp proto ir kūno.

* Goranas tapo ThetaHealing ® instruktoriumi 2003 m., ir nuo to laiko pravedė daugiau nei 260 seminarų ir meistriškumo kursų.

* Savo teta gydūno praktikoje Goranas liudijo vėžio, virusinių ir bakterinių ligų, dirgliosios žarnos sindromo, lūžių, priklausomybių, diabeto, aukšto kraujo spaudimo ir daugelio kitų ligų išgijimą.

* Goranas matė, kaip po giluminų įsitikinimų pokyčių žmonės tampa laimingesni, sveikesni, linksmesni ir sėkmingesni. Jis pastebėjo, kad stebuklai iš tikrųjų vyksta ir jie itin dažni teta pasaulyje.

* Jis tiki, kad Theta Healing® galia kyla iš Šaltinio arba paties Dievo. Technikos, suteikiančios prieigą prie šios Jėgos, yra paprastos, lengvai išmokstamos ir prieinamos visiems, nepriklausomai nuo amžiaus, lyties, religijos ar išsilavinimo. Goranas yra laimingas, kad jis gali perduoti šias sakralias žinias savo studentams ir klientams.

Goranas Karna su meile Lietuvai:

Turiu du naujus kursus: „Išsilaisvink nuo priklausomybių, prisirišimų ir įžadų “ ir “Atleidimas, meilė ir galia”, kurie, tikiuosi, bus naudingi visiems, kurie domisi savo dvasiniu augimu, taip pat kliūčių pašalinimu visose skirtingose savo gyvenimo srityse, įskaitant santykius su kitais ir savimi, materialia gausa ir gerove.
Šie kursai yra mano 14 metų darbo patirties gydant klientus ir studentus rezultatas. Visi nauji pratimai, programos ir darbas su įsitikinimais yra įgytos patirties rezultatas. Daugiau nei 2000 studentų Kroatijoje ir Serbijoje buvo naudingas šis darbas, ir aš nuoširdžiai noriu pasidalinti savo patirtimi ir žiniomis su Thetahealing praktikais visame pasaulyje.
Aš pravedžiau daugiau kaip 300 skirtingų Thetahealing seminarų ir tuo metu atlikau keletą tūkstančių skanavimų ir išgydymų. Dirbdamas su teta, aš liudijau daugybę sąmonės transformacijų ir išgijimų žmonėse, kurie dirbo su savo įsitikinimais ir atliko pratimus, kurie dabar siūlomi mano kursuose.
Esu labai dėkingas, Vianai ir Thetahealing Žinių Institutui (THInK) už šių seminarų vertės priėmimą ir patvirtinimą bei įtraukimą į oficialų Thetahelaing seminarų sarašą.

Kas įeina į kainą?

Mokymų medžiaga

Mokymų medžiaga (ThetaHealing® Atleidimas, meilė ir galia. Praktinis vadovas).
sriuba

Maitinimas

Vegetariški pietūs ir arbatos pertraukos

Vertimas

Seminaras vyks anglų kalba su vertimu į lietuvių kalbą.

Sertifikatas

Baigus seminarą išduodamas tarptautinis ThetaHealing praktiko sertifikatas. Sertifikaciją suteikia Theta Healing Institute of Knowledge - Think (JAV).

Pilna kaina

525 Eur *

Ankstyvos registracijos kaina

455 Eur *

Kartojantiems kursą nuolaida

50% nuo pilnos kainos
 • Ankstyvos registracijos kaina, registruojantis tik į šį seminarą – 455 Eur (155 Eur organizacinis mokestis + 300 Eur seminaro mokestis)
 • Registruojantis į abu G. Karna seminarus, kaina už šį seminarą – 425 Eur (125 Eur organizacinis mokestis + 300 Eur seminaro mokestis)
 • Pilna seminaro kaina – 525 Eur (175 Eur organizacinis mokestis + 350 Eur seminaro mokestis)

Registracija

 • Registruokitės  užpildydami žemiau esančią registracijos formą. Vėliau el. paštu gausite informaciją, kur  pervesti registracijos mokestį.
 • Pervedę registracijos mokestį, atsiųskite apmokėjimo kopiją el. paštu info@tetaklubas.lt
  Registracijos mokestis yra įtrauktas į seminaro kainą, bet yra negrąžintinas (negrąžinamas, neperduodamas kitiems asmenims, ir nekeičiamas į kitus kursus/datas). Seminarui neįvykus dėl organizatorių kaltės, registracijos mokestis grąžinamas.
 • DĖMESIO: Po to, kai pervesite registracijos mokestį, el. paštu gausite unikalią interneto nuorodą PayPal, per kurią jūs sumokėsite likusią sumą tiesiogiai Goran Karna arba grynaisiais Teta klube. Ši suma turi būti sumokėta ne vėliau kaip iki gegužės 5 d. Svarbu: mokant per PayPal būtina papildomai pridėti pavedimo mokestį.
Ankstyva registracija baigiasi
2020.04.12
Fill out my online form

Sumokėję registracijos mokestį, spauskite „Add to Cart“ mygtuką, esantį po registracijos forma ir sumokėkite likusią sumą (300€) tiesiogiai seminaro vedėjui. Ši suma turi būti sumokėta ne vėliau kaip iki gegužės 5 d. Svarbu: mokant per PayPal būtina papildomai pridėti pavedimo mokestį.  Neturint galimybės apmokėti per PayPal, galite sumokėti grynaisiais Teta klube.