fbpx

RAUMENŲ TESTAS PAŽINČIAI SU SAVIMI

raumenu testas 2
Pasitikrinti turim mes ar neturime vieną ar kitą ribojantį pasąmoninį įsitikinimą galime nustatyti raumenų testo pagalba. Su šiuo testu net galima atrasti savo komforto zonos ribas tam, kad netenkinančias ribas vėliau praplėsti transformuojant ribojančius pasąmoninius įsitikinimus. Štai keletas idėjų, kaip ir kokias atrasti savo komforto zonos ribas:
– Man įmanoma uždirbti X Eur (didinam ir mažinam X, kol atrandam maksimalią vertę)
– Man įmanoma turėti X automobilių (būstų, verslų, vaikų)
– Man įmanoma turėti X metų senumo automobilį
Kaip testuoti įsitikinimus raumenų testo pagalba aprašyta čia: https://www.tetaklubas.lt/teta-gydymas-raumenu-testas/
Tiesa, paminėsiu populiarų neteisingą taikymo atvejį, būdinga pradedantiesiems. Tik susipažinę su testu, žmonės puola testuotis:
– Jonas / Petras / Antanas mane myli
– Jonas / Petras / Antanas manęs nekenčia
Ir pan.
Atradę, kad vienas ar kitas žmogus „nemyli“, galvoja, kad tas žmogus iš tikrųjų jų nemyli. Bet tai yra netiesa. Testas neparodo ką galvoja ar jaučia KITAS žmogus. Testas parodo, ką MŪSŲ pasąmonė mano apie tai, ką kitas žmogus galvoja ar jaučia.
Pvz. jei randame įsitikinimą „žmonės / žmona / Jonas manęs nekenčia“, tai nereiškia, kad jie nekenčia, o tai reiškia, kad mūsų pasąmonė įsitikinus, kad jie mūsų nekenčia. Tai atradus vertėtų padirbėti su tokiais ribojančiais įsitikinimais. Mat kol mes turime tokius įsitikinimus, mums atrodo, kad mūsų nekenčia, o transformavus tuos įsitikinimus, mes pradedame jausti, kad iš tikrųjų neapykantos nėra.
Smagių jums atradimų ir savęs pažinimo!
Vladas Sapranavičius

Užsisakyti naujienlaiškį

Fill out my online form