fbpx

Pasirūpinkite savimi

pasirupinkite savimi
Sėdint jau antrą valandą nusidriekusioje kilometrinėje eilėje link techninės automobilių apžiūros suprantu, jog tokio atkaklumo rūpinantis savo fiziniu kūnu retas kuris turime.
Elkimės su savo kūnu kaip su automobiliu. Juk puikiai žinome: jei automobilis visiškai neprižiūrimas, jis gali važiuoti nuo penkerių iki septynerių metų, o tada „subyrėti“ (Nors, nesu tikra ar jis nesubyrės anksčiau, jei nekeisime net tepalų 🙃).
Tik kažkodėl užmirštame, kad su neprižiūrimu žmogaus fiziniu kūnu gali taip pat prasidėti problemos. Juk 70–80 metų gyvenimo trukmė susiformavo ne taip seniai: daugelį amžių žmonės laikė didžiule laime išgyventi iki 30 metų, o keturiasdešimtmečių buvo vienetai – ypač seni “kosmonautai”.
Mūsų fiziniai kūnai dar nėra pritaikyti efektyviai funkcionuoti brandžiame amžiuje ir senatvėje, o tai reiškia, kad jiems reikia pagalbos. Be to, nepamirškime miego – tai ne tik poilsis, bet ir rimtas kūno darbas. Sapne vyksta vidiniai procesai, kurie budrumo metu neįmanomi. Kai žmogus nepakankamai miega, kūnas, įskaitant nervų sistemą, neturi laiko atsistatyti: sumažėja darbo efektyvumas, susilpnėja reakcijų greitis.
Taip pat nepamirškime patikimose degalinėse užpildyti organizmo aukštos kokybės degalais, laiku nuplauti ir išvalyti savo saloną, nusipirkti geras padangas iki tol, kol dabartinės dar visiškai nenusidėvėjo, ir reguliariai važiuoti į techninę apžiūrą.
Pasirūpinkite savimi.
💕 Inga Heron

 

Užsisakyti naujienlaiškį

Fill out my online form