fbpx

GYVENKIME DĖL SAVĘS

del saves
Vieną dieną (galbūt net šiandien) suprasite, kad viską, ką darote, pirmiausia darote dėl savęs. Ir iškart pasijusite geriau.
Suprasite, kad niekam nerūpi, ar šiandien praleidote paskaitą, ar ne, nes tai tik jūsų sprendimas lavinti savo gebėjimus ar ne.
Ateis laikas kai suprasite, kad mokytojas ar dėstytojas klasėje ramiai komentavęs jūsų kontroliniame darbe padarytas klaidas, tik bandė visais būdais ne jus pažeminti, o prabudinti atidumui, įsiklausymui į save. Bet tai buvo jūsų asmeninis sprendimas priimti tai, kaip jūsų sumenkinimą, o ne kaip paskatinimą.
Taip pat suvoksite ir tai, kad niekam neįdomu, ar jūs darote mankštą rytais, ar bėgiojate, plaukiojate baseine, ar sveikai maitinatės, ar persivalgote naktį, nes tai tik jūsų sveikata ir kūnas.
Tik jūsų sprendimai, kiek knygų perskaitysite per pastaruosius metus, kiek kalbų išmoksite, kiek šalių apkeliausite, ar vis dar tapysite, grosite, šoksite, konstruosite.
Mes taip dažnai bijome kitų nuomonės, nuolat sekame kitų primygtiniais patarimais, vietoj to, kad tiesiog įsiklausytume į save. Tik mes patys žinome, kas mums yra geriausia ir tinkamiausia.
Gerbkime save.
Mylėkime save.
Palepinkime, apkabinkime.
Aukime.
Tapkime vis nuoširdesniais, vis plačiau skleidžiančiais tiesą ir taiką.
Įkvėpkime džiugesiui.
Bet svarbiausia, darykime tai pirmiausia dėl savęs, o ne dėl tėvų svajonių, influencerių nuomonės, mokyklų ar universitetų reitingų. Pirmiausia dėl savęs, o ne dėl kažko kito.
(ištrauka iš neseniai mano vestos paskaitos studentams)
💞Inga Heron

Užsisakyti naujienlaiškį

Fill out my online form