fbpx

Labai apmaudu, kai tavo svajonės pildosi kitiems

svajones pildosi
Akimirką pakalbėkime nuoširdžiai. Juk tikrai žinote tą jausmą, kai naršote socialinėje žiniasklaidoje, ir bam! 💥Tarytum iš giedro dangaus perveria žaibas – kažkas jau gyvena tavo svajonių gyvenimą😲, kažkas jau realizuoja tavo dar mintyse gemalo formoje esančią idėją 😡. Galbūt tas kažkas keliauja po pasaulį😵‍💫, kuria savo verslą arba tiesiog žavi savo pasiekimais 😨, žibančiomis akimis😵, nesumeluota šypsena🤢.
Dabar būkime sąžiningi. Juk apmaudu. Gal net pavydu. Neverta to slėpti ar maskuoti: jausti apmaudo ar pavydo dvelksmą yra visiškai įprastas reiškinys tūkstantmečiais. Bet stabtelėkite, o jei pakeistume šią perspektyvą. Užuot šiems jausmams leidę save sukaustyti, pažvelgtume į juos kaip į žadintuvo signalą.
Apsvarstykite tai: juk matyti ką nors kitą gyvenantį tokioje kaip jūsų svajonėje, tai tas pats, kas aptikti mėgstamą patiekalą kito lėkštėje🥗. Žinoma, galite bandyti paimti patiekalą iš kito lėkštės ir įsidėti į savo. Galite sėdėti, gailėtis savęs ir su apmaudu varvinti seilę, arba galite tai panaudoti kaip motyvaciją prisipildyti savo lėkštę patys!
Todėl pajutę, kad pradeda ryškėti pavydas, nesvarbu baltas ar kažkokios kitos šiuo metu madingos spalvos, apverskite įprastą scenarijų. Švęskite kitų sėkmę, nes tai yra įrodymas, kad visata tikrai kupina gausos, o sėkmės, meilės, džiaugsmo, ramybės yra daugiau nei pakankamai. Priimkite tą jausmą kaip raginimą prisiminti, kad jūsų siekiai yra ranka pasiekiami ir pasiruošę materializuotis. Tegul tai uždega jumyse degantį norą tapti veržliais, toliau siekti ir niekada nepasiduoti, kol jūsų pačių svajonės taps realybe.
Norite sužinoti kodėl? Jūsų svajonių materializacijos skirtos ne tik tam, kad kiti žmonės galėtų džiaugtis. Jos skirti JUMS. Tad, pirmyn, imkitės veiksmų!

UŽSISAKYTI NAUJIENLAIŠKĮ