fbpx

Kur rasti genijų

kur rasti geniju 2
Paprastai…kuičiatės kojinių stalčiuje, ieškodami tinkamos poros, ir netikėtai aptinkate dulkėtą seną lobių skrynelę su užrašu „Genijus viduje“. Taip, iš tiesų, po ta nederančių kojinių krūva ir pamirštomis, nepanaudotomis sporto klubų nario kortelėmis slypi jūsų miegantis spindintis genijus. Tačiau svarbiausia yra tai, kad kol esate užsiėmę murkiančių kačiukų vaizdo įrašų žiūrėjimu, jūsų genijus knarkia garsiau nei grandininio pjūklo burzgimas.
Aš rimtai! Dauguma mūsų vaikštome su šiais neišnaudotais išminties telkiniais, tačiau užuot uoliai juos tyrinėję, renkamės atidėlioti kaip niekada anksčiau. O juk tai tarsi turėtume garaže naujausią „Ferrari“, bet pasirinktume į darbą nuolat važiuoti vienaračiu!
Tad, kai kitą kartą įstrigsite eismo spūstyje, užuot pašėlusiai plerpsėję automobilio signalais, pasinerkite į savo vidinį genialumą. Išspręskite pasaulinį oro užterštumo klausimą, pamąstykite kaip prisidėti prie sparčiai nykstančių gyvūnų puoselėjimo, numalšinkite savo kelionių alkį ir pagaliau suplanuokite būsimą kelionę ar iššifruokite IKEA baldų surinkimo instrukcijas neburnodami ant viso pasaulio! Galimybės yra begalinės.
Nustokite elgtis su savo vidiniu genijumi kaip su apleistu kambariniu augalu ir pradėkite rodyti jam meilę ir rūpestingumą. Maitinkite jį išmintimi, ugdykite smalsumu ir stebėkite, kaip jis išauga į kažką tikrai nuostabaus. Patikėkite, laikas pavadinimu gyvenimas skirtas ne tam, kad egzistuotumėte spausdami atidėliojimo mygtuką savo genialumui.

UŽSISAKYTI NAUJIENLAIŠKĮ