fbpx

Kiekvienas prisilietimas palieka pėdsaką

kiekvienas prisilietimas palieka pedsaka
Yra artimųjų. Yra nepažįstamų. Yra tokių, kurie netiesiogiai vaikšto su mumis per gyvenimą, menkai darydami jam įtakos, bet dėl tam tikrų priežasčių būdami nuolat netoliese. Yra tokių, kurie prisiartina prie mūsų ir keičia įvykių eigą mūsų gyvenimo istorijoje. Yra tokių, kurie ateina ir išeina. Vieni akimirksniu palikdami pėdsaką mūsų sielos dienoraštyje, kiti, būdami ne vienerius metus, nepaliesdami mūsų širdies stygų. Neįmanoma nuspėti, kas liks su mumis, kartais, rodos, be galo artimi paleidžia mūsų ranką ant bedugnės krašto, ir gelbėdami netikėtai paduoda ją visiškai nepažįstami žmonės.
Galime eiti tuo pačiu keliu, bet žiūrėti į skirtingas puses. Galime eiti skirtingais keliais, bet netikėtai susitikti savo kelionių kryžkelėse. Tačiau įsiverždami į kažkieno gyvenimą ar net vos jį palietus, palikime jame tai, kas kitam tamsiausią naktį taps švyturiu. Išlikusi sielos dienoraštyje, ši vos juntama šviesa gali po kurio laiko įžiebti ugnį tam reikalingiausiu momentu, kai, atrodytų, nebėra jokios vilties.
Mes visi šiame gyvenime esame klajokliai, glaudžiai ar iš dalies susipynę vienas su kitu, ir priešingai nuomonei, kad Žmogus visada buvo, yra ir lieka vienas, aš pasakysiu: jūs niekada nebuvote ir nebūsite vieni, net jei tuo esate įsitikinę. Kiekvienas prisilietimas prie jūsų sielos, kaip ir prie kito žmogaus, palieka pėdsaką jūsų ir taip pat kito žmogaus unikalios sielos kelionės dienoraštyje ir keičia įvykių eigą. Būkite atidūs, prisilieskite atsargiai su švelnumu.
💕 Inga Heron

UŽSISAKYTI NAUJIENLAIŠKĮ