fbpx

Kasdienis “špagatas”

spagatas
Tarp sėkmingų žmonių yra naudojamas toks „špagato“ principas. Jo esmė paprasta. Kai darome fizinį špagatą, tempiame raumenis, kol pasijaučia švelnus tempimas ir fiksuojame.
Šiek tiek pajautėme tempimą ir pakanka. Kitą kartą elgsimės panašiai. Šiek tiek dar giliau tempiame raumenis ir juos užfiksuosime. Po kurio laiko mes lengvai atsisėdame į pilną špagatą.
Panašus dalykas tinka ir tikslams pasiekti. Mes šiek tiek praplečiame savo komforto zoną ir įsitvirtiname. Priprantame. Tada vėl, šiek tiek toliau. Ir taip nuolat. Laikas bėga ir mes pasiekiame savo tikruosius tikslus.
Problema ta, kad daugelis žmonių nėra pasirengę „tempti“ raumenų tol, kol pasijaus tempimas. Tam būtinos pastangos ir valia.
Didžiausias augimas įvyksta diskomforto srityje. Kai praplečiame komforto zoną už esamų ribų. Kada žinome, ko norime. Ir kai tikrai norime gauti tai, ko norime.
Todėl svarbu sąmoningai ir tikslingai nukreipti save į diskomforto zoną. Gera žinia – kad „treniruoti raumenys“ lieka visam gyvenimui. Ir jie formuoja gyvenimo kelią.
Klausimas yra pasiruošime ir sąžiningume sau.
Juk dažnai žmonės, to net nepastebėdami, meluoja sau. Jie sako, kad nori gauti tai, ko nori. Bet kai tik reikia sumokėti už sėkmę, už norus savo jėgomis, savo kryptingumu, disciplina, jie randa tūkstančius priežasčių to nedaryti.
Ir tada gyvenimas, kaip griežtas treneris, paima juos ir be sentimentų “pasodina” į špagatą. Per skausmą.
Tai galima padaryti švelniau ir lengviau. Žaismingai su džiaugsmu. Planuojant.
Daugelis žmonių žiūri į sėkmingą, tikslus pasiekiantį žmogų ir sako, kad jam pasisekė … Nesuvokdami, kokiomis pastangomis, jis už tai sumokėjo. Kiek nepatogumų jis patyrė, kol „atsisėdo į pilną špagatą“.
Gyvenimas – lyg didelė sporto salė. Žmogus gali išaugti tiek, kiek gali būti sąžiningas su savimi.
💕 Inga Heron

 

Užsisakyti naujienlaiškį

Fill out my online form