fbpx

Kas mus pririša prie to, kas nebemaitina mūsų sielos?

kas mus pririsa
Ar kada nors atsidūrėte situacijoje, kuri jums nebetinka? Galbūt tai darbas, kuris jaučiasi kaip sielą siurbiantis sūkurys, o gal tai toksiški santykiai, kurie išsunkia jūsų energiją greičiau nei nesandarus čiaupas. Tad kodėl mes liekame tokiose situacijose, kai giliai žinome, kad jos mums netinka? Baimė…. Nežinomybės baimė, nesėkmės baimė, pokyčių baimė.
Tačiau paslaptis ta: toliau laikydamiesi įsikibę į tokias situacijas atimate sau galimybę susirasti darbą, sukurti santykius, kurie tikrai jus pakylėja, atitinka jūsų troškimus ir tikslus.
Oi ne… aš ne apie tai, kad dabar tučtuojau mesk viską! Ir bėk nuogas į dilgėles!! Aš kalbu apie drąsą priimti sprendimą, drąsą išsikelti naują tikslą ar prisiminti senąjį ir harmoningai jo siekti praktiniais veiksmais. Galbūt pradedant savo verslą, galbūt išsiunčiant CV į tą karjeros sritį, kurioje jums tikrai auga sparnai, galbūt pagaliau kreipiantis nuoseklios pagalbos į profesionalius mentorius, psichologus ar koučerius.
Tiesiogiai susidurdami su savo baimėmis ir žengdami šį drąsų žingsnį palikdami jas nuošaly, jūs atsiveriate galimybei patekti į visiškai naują pasaulį. Jūs parodote sau, ką iš tiesų sugebate, ir tai, yra tikroji jūsų galia. Todėl neleiskite baimei trukdyti judėti į priekį. Kilkite aukštyn, pasitikėkite savimi ir stebėkite, kaip viskas susidėlioja į savo vietas, kad išsipildytų jūsų didžiausios svajonės.
💕 Inga Heron

UŽSISAKYTI NAUJIENLAIŠKĮ