fbpx

Kam žmogui reikia svajonės ir kaip ją teisingai naudoti?

kam reikia svajones
Taip, taip naudoti. Nes, tam ji ir skirta. Būtent svajonė suteikia žmogui energijos pasiekti įvairias viršūnes. Pašalinkite ją, ir nebus jokių pasiekimų sporte, politikoje, versle, tiesiog visa tai praras prasmę. Norint ką nors pasiekti, dažnai tenka įveikti kliūtis, eiti per sunkumus ir nusivylimus, iš kur, jūsų manymu, tam semiamės stiprybės? Būtent svajonė suteikia šią energiją. Juk ji susideda iš paveikslo ir jį prisodrinusios emocijos. Kai kažko norite, iškyla vaizdinys ir, jei jį emociškai nuspalvinate, esate pasiruošę kažką dėl to padaryti.
Pavyzdžiui, kai žmogus įsimyli, jis nuolat suka galvoje emocijų prisodrintą vaizdinį ir iškart kyla energijos, kuri skatina jį žygdarbiams, gražiems poelgiams ir peršokti bet kokias kliūtis, nes svajonė suteikia didelę galią. Ir jei žmogus turi tokį paveikslą, galbūt ir ne vieną, turi dėl ko gyventi, tada jis pradeda rodyti savo potencialą ir gali tikrai daug pasiekti, o jei ne, tada gyvenimas tampa pilkas, be galo nuobodus.
Jei svajonė gyvena jūsų širdyje, galėsite rasti išeitį iš bet kurios kasdienio gyvenimo situacijos, tačiau jei jos nėra, visada darbuositės kažkieno svajonei. Kito žmogaus, sugebėjusio išlaikyti ugnį savo širdyje, svajonei. Ir niekaip kitaip.
💕 Inga Heron

UŽSISAKYTI NAUJIENLAIŠKĮ