fbpx

Kaip greitai pakeisti savo realybę?

pakeisti realybe
Šiandien norėčiau priminti galingą principą, kuris gali pakeisti jūsų gyvenimą greičiau, nei jūs galite sušukti: „Aš nesustabdoma (-s)!“. Ir tas principas yra paprastumas.
Suprantu, kokios mintys gali kilti šiuo metu. Inga, tu juokauji? Paprastumas? Ar tau tai neatrodo nuobodu? Nesąmonė! Ir puikiai suprantu šiuos klausimus, nes mes gyvename pasaulyje, kuris nuolat mums stiprina sudėtingumą visomis kryptimis. Esame nuolat informuojami, kad sėkmė, laimė ir malonumas kyla turint daugiau, darant daugiau ir atrodant prabangiau. Bet leiskite man pasakyti jums kai ką tiesiai iš širdies: tai melas.
Tikroji gausa slypi paprastume. Tai reiškia, kad būtina pašalinti viską, kas nėra būtina: atgyvenusius materialius daiktus, nesveikus ryšius ar ribojančias mintis. Ir susikoncentruoti į tai, kas tikrai svarbu, atrandant vertę mažuose dalykuose. Juk viskas apie tai, kaip branginti laiką su artimais širdžiai žmonėmis, leisti laiką gamtoje ir pripažinti taikaus, blaivaus, giedro proto ramybę. Dabar suprantu, kai kurie iš jūsų galbūt svarsto: „Bet Inga, aš turiu padengti išlaidas, turiu siekių ir pareigų“. Ir atsakau: aš tave suprantu. Tačiau leiskite man užduoti tokį klausimą – kokią kainą sumokate nepaprastinant dalykų? Kokias išlaidas patiriate siekdami sudėtingumo, prabangios gausos iliuzijos?
Paprastumas nereiškia daiktų atėmimo. Tai susiję su laisve. Tai apima laiko, energijos ir dėmesio nukreipimą į tai, kas jus tikrai jaudina.
Tad kviečiu šiandien priimti paprastumą kaip iššūkį. Atsiribokite nuo trukdžių, išvalykite mintis, sutvarkykite savo gyvenimą. Nes kai tai padarysite, atskleisite tikrosios gausos, klestėjimo lobyną, kuris visada buvo šalia, kantriai laukdamas, kad jį pastebėsite.

UŽSISAKYTI NAUJIENLAIŠKĮ