fbpx

KĄ REIŠKIA GYVENTI KAŽKIENO GYVENIMĄ IR PAGAL KAŽKIENO STANDARTUS

supynes2

Ar pastebėjote, kad dažnai laukiate kažko, kas padarys jūsų gyvenimą visiškai laimingą ir visavertį?

Taip prabėga metai, gyvenimas tęsiasi, keičiasi, tačiau jausmas, lyg vis dar negyvenote, o tai kas svarbiausia vis dar niekada neįvyko, išlieka.

Jūs gyvenate laukdami savo sugalvoto laimės scenarijaus, neleisdami atsirasti kitoms galimybėms. Arba, dar blogiau, gyvenate pagal svetimus standartus. Kaip tai pasireiškia:

– Jūs laukiate laimės, bet tik tam tikromis sąlygomis: esant vyrui / žmonai šalia; kai daug uždirbsiu; kai pakeisiu darbą; nusipirksiu savo namą; kai vaikai pradės gyventi savo gyvenimą. Ir tada aš pradėsiu gyventi!

– Jūs ieškote savo gyvenimo tikslo, be kurio tiesiog negalite jausti gyvenimo pilnatvės, išsikeliate tikslus ir einate į juos nejausdami proceso džiaugsmo, siekdami tik galutinio rezultato, tikėdamiesi, kad ten pagaliau bus gerai.

– Gyvenate gyvenimą po kaukėmis, kurias priėmėte ir savo noru užsidėjote.

– Bijote būti savimi, o vedami baimės atsiverti dabarties pasauliui, bėgate į vienatvę. Ir dar greičiau bėgate iš jos, bandydami rasti laimę kituose.

– Pažvelgiate giliai į save ir neradę ten atitikimo kitų žmonių reikalavimams, bėgate į išorinį pasaulį, bandydami įrodyti, kad jūs ne prastesni.

– Nuolatos lyginate save su išgalvotais stabais ir nustatytais standartais.

Ar senai pamiršote, kaip išgirsti ir įsiklausyti į save per išorinį triukšmą, neatskirdami, kur jūsų mintys, kur kitų? Jei pavargote nuo to ir norite suprasti kokios jūsų mintys ir kas jūs, metas pokyčiams pradedant nuo atsakymo į klausimą kodėl pasirinkote savęs negirdėjimą kaip patirtį.

su meile
Inga Heron

Užsisakyti naujienlaiškį

Fill out my online form