fbpx

Kūnas dainuoja

2019.09.21 09:00
Pradžia
2019.09.22 16:30
Pabaiga
2 dienos
Trukmė
Vilnius
Vieta
Šis seminaras jau įvyko

2 unikalios, transformuojančios dienos su ThetaHealing®.  Šį seminarą veda Noam Paz (Rama) ir Ron Paz (Narayan Jyoti). Jie sukūrė šį kursą su Viannos Stibal palaiminimu, atsižvelgdami į jos pasiūlymus, suvokdami vieno iš unikaliausių ir galingiausių metodų ThetaHealing® vis gilesnių praktikų svarbą.

Šiuose mokymuose mes ištirsime mūsų vidaus tonų ir vibracijų pasaulį per įvairias fizines apraiškas. Naudosime ThetaHealing „širdies dainos“ techniką išsiaiškinsime šio nuostabaus pratimo paslaptis ir sužinosime apie priežastis, sąlygojančias jo veiksmingumą mūsų geresnei savijautai.

Seminare gali dalyvauti visi visi norintys ir net nieko nežinantys apie ThetaHealing metodą.

Apie tikslią renginio vietą Vilniuje renginio dalyviai bus informuoti atskiru laišku.

Seminaras vyks anglų kalba su vertimu į lietuvių kalbą.

Seminaras skirtas visiems norintiems, tam nebūtini ThetaHealing® sertifikatai.

Šiame seminare jūs:

Sužinosite kaip sukurti holistinę gijimo proceso viziją ir naudoti savo kūną ir balsą, kad pasiektumėte gerovę visuose lygmenyse ir visose srityse.
Sužinosite kaip išlaisvinti iš kūno didžiulį blokuojamos energijos kiekį, paspartinti gijimo procesą ir atskleisti stiprius bei gilius intuityvus gebėjimus.
Sužinosite kaip kruopštus kūno paruošimas gali padėti širdies dainai.
Sužinosite kaip dalyvauti jums patiems kuriant ir palaikant saugią emocinės pusiausvyros erdvę.
Sužinosite kaip naudoti maldos ir dainos galią bendraujant su Visa ko Kūrėju.
Sužinosite kaip sukurti sakralią erdvę transformacijoms ir maldai.
Tyrinėsite vidinių garsų ir vibracijų pasaulį, pasitelkdami skirtingus fizinės veiklos modelius: kvėpavimą, kūno judėjimą.

Seminaro „Kūnas dainuoja“ tikslas – padidinti žmonių sąmoningumą, supažindinant ir padedant panirti į praktikas, skirtas dvasiniam augimui bei gerinančias mūsų fizinę savijautą, emocinę ir protinę būsenas, kuriančias geriausią erdvę (mūsų kūne) naudingų procesų turėjimui.

„Širdies dainos“ technika yra vienas iš pažangiausių ir galingiausių pratimų, kuriuos siūlo „ThetaHealing®“. Jo naudojimas leidžia paleisti gilų liūdesį ir sielvartą, kuris gali net nežinant kauptis asmenyje ir užlaikyti gijimo procesą, manifestaciją ir dvasinį augimą (kada nejaučiama turint erdvės ir legitimumo laisvai išraiškai). “Širdies Daina“ leidžia gydymui/gijimui, transformacijoms pakilti virš analitinio proto ribotumo, į Kūrėjo besąlyginės meilės malonę.

„Širdies dainos“ garsai leidžia švelniai išlaisvinti uždarytos energijos tėkmę, tuo pačiu atlaisvinant erdvę besąlyginės meilės ir gijimo energijai (tai vyksta garso bangoms veikiant mūsų kūno ląsteles ir atskirus organus). Širdies dainos metu stebint ir padedant praktikams, asmuo būna dabartyje su taip vadinamomis „neigiamomis“ emocijomis, sąmoningai jas paleidžia į saugią aplinką nepraleidžiant esminių žingsnių transformacijų procese.

Tam, kad išdainuoti ‘’Širdies dainą’’ pačiu geriausiu būdu kartais būtinas ThetaHealing darbas su įsitikinimais ir jausmų diegimas.
Šio dviejų dienų seminaro metu mes tyrinėsime vidinių garsų ir vibracijų pasaulį, pasitelkdami skirtingus fizinės veiklos modelius: kvėpavimą, kūno judėjimą. Mes praktikuosime “Širdies Dainos“ technikas skirtingoms kūno dalims ir išleisime iš ląstelių bei kūno liūdesį bei sielvartą.

Instruktoriai

Ron Paz (Narayan Jyoti)

Ron Paz Narayan Jyoti

ThetaHealing meistras, apdovanotas ThetaHealing mokslo sertifikatu, itin artimas ThetaHealing įkūrėjos Viannos Stibal mokinys, mokytojas, gydūnas ir muzikantas.

Noam Paz

Noam Paz

Noam Paz (Rama) yra ThetaHealing meistras, mokytojas, gydūnas ir tarpdisciplininis menininkas. Noamas lengvina asmeninius ir bendruomenės gijimo procesus Izraelyje ir visame pasaulyje.

Seminarą veda Noam Paz (Rama) ir Ron Paz (Narayan Jyoti) – mokytojai, gydūnai ir kūrybingos asmenybės (muzikantai). Savo individualioje ir bendroje veikloje jie sukuria erdvę išgijimui ir pokyčiams per ThetaHealing’ą, jogą, šventų giesmių dainavimą ir tarpdisciplininį meną. Informacija Facebooke: Arts of Life Center

Kas įeina į kainą?

Seminaro medžiaga

Seminaro medžiaga parengta pagal ThetaHealing® metodologija.
sriuba

Maitinimas

Vegetariški pietūs ir arbatos pertraukėlės
broliai Pazai

Vertimas

Seminaras vyks anglų k. su vertimu į lietuvių k.

Sertifikatas

Baigus seminarą išduodamas ThetaHealing tarptautinis sertifikatas. Sertifikaciją suteikia ThetaHealing Insitute of Knowldege – THInK (JAV).

Pilna kaina

500 Eur

Ankstyvos registracijos kaina

450 Eur

Kartojantiems kursą nuolaida

35% nuo pilnos kainos

Seminaro kaina kartojantiems kursą:

  • 325 Eur (150 Eur registracijos mokestis + 175 Eur mokestis vedėjams)

Registracija

Šio seminaro išvakarėse Noamas ir Ronas praves Vilniuje visiems ypatingą koncertą – misteriją. Su meditacijomis ir transformacijomis. Užsiregistravusiems į seminarą ir sumokėjusiems organizacinį mokestį šis koncertas yra organizatorių dovana.

Registracijos eiga:

  1. Registruokitės į seminarą užpildydami žemiau esančią registracijos formą.
  2. Per 5 minutes el. paštu gausite informaciją, kur  pervesti registracijos mokestį.
  3. Perveskite registracijos mokestį.
  4. Atsiųskite apmokėjimo patvirtinimo kopiją el. paštu info@tetaklubas.lt
  5. Spauskite „Pay Now“ mygtuką, esantį po registracijos forma ir sumokėkite likusią sumą (300€) tiesiogiai seminaro vedėjams. Registracijos mokestis yra įtrauktas į seminaro kainą, bet yra negrąžintinas (negrąžinamas, neperduodamas kitiems asmenims, ir nekeičiamas į kitus kursus/datas). Seminarui neįvykus dėl organizatorių kaltės, registracijos mokestis grąžinamas.
Ankstyva registracija baigiasi
2019.08.23
Fill out my online form

Sumokėję registracijos mokestį, spauskite „Pay Now“ mygtuką, esantį po registracijos forma ir sumokėkite likusią sumą (300€) tiesiogiai seminaro vedėjams.


welcome to The Body Sings!