fbpx
2020.04.24 09:00
Pradžia
2020.04.26 17:00
Pabaiga
3 dienos
Trukmė
Vilnius
Vieta
Šis seminaras jau įvyko

SEMINARAS NUKELIAMAS Į 2020 M. RUDENĮ

3 unikalios, transformuojančios dienos su ThetaHealing®.  Šį seminarą sukūrė ir veda Markas Anthony tam, kad žmonės galėtų prisijaukinti “turto sąmonės” pasaulėžiūrą. Tai buvo laukiamiausias 2018-ųjų metų ThetaHealing seminaras Lietuvoje!

 

Seminaro “Turto sąmonė” tikslas – padidinti žmonių sąmoningumą, kad jie galėtų turėti gausą visose savo gyvenimo srityse. Balansas yra vienas iš svarbiausių sėkmės aspektų, užtikrinanti kad mes tai suprantame ir pasiekiame yra šios klasės prioritetas.

Šio kurso unikalumas yra tas, kad jis padės perkeisti jūsų mąstyseną nuo baimės ar trūkstamo sąmoningumo bet kurioje srityje į turto ar gausos sąmonę visose jūsų gyvenimo srityse. Sužinosite, kaip leisti pinigams laisviau patekti į jūsų gyvenimą, atliekant darbą, kurį mylite ir kuris jums sukelia aistrą. Šis kursas atėjo į gyvenimą ir buvo sukurtas kaip Marko Anthonio 10 metų atradimų dirbant su klientais ir studentais rezultatas. Jis dirbo su daugiau nei dešimt tūkstančių klientų ir pravedė šimtus ThetaHealing seminarų beveik kas antrą savaitgalį, spręsdamas giluminius įsitikinimus, kurie blokuoja žmones nuo iš tikrųjų kupino pilnatvės, laimės ir gausos gyvenimo. Šis seminaras apima visus svarbiausius klausimus, kurie sulaiko žmones nuo paties nuostabiausio gyvenimo kūrimo ir papildo bei sustiprina visus kitus ThetaHealing seminarus.

Vertimas: Seminaras vyks anglų kalba su vertimu į lietuvių kalbą. Yra galimybė seminarą versti į rusų k. (teirautis info@tetaklubas.lt).

Reikalavimai: Seminaras skirtas turintiems ThetaHealing® Bazinio DNR ir Pažengusiųjų DNR seminarų sertifikatus.

Šiame seminare jūs:

Išauginsite savo tikėjimą, tikrumą ir žinojimą, kad esate “Viso, kas yra” dalis. Tikėjimo pagilinimas leidžia gauti stebuklus. Padidinsite savo tikėjimą, tikrumą ir žinojimą, kad galite turėti viską ko trokštate.
Ypatingai sustiprinsite savo ryšį su Kūrėju. Įgysite gilesnį supratimą apie dvasinę pinigų prigimtį ir sužinosite, kad pinigai yra tik iliuzija. Tad, pinigai yra energija ir atspindi vertę, kurią mes jai teikiame. Jūs pagerinsite ir sustiprinsite savo ryšį su pinigais.
Transformuosite įsitikinimus susijusius su pinigų istorija, susijusius su jūsų šalimi (t.y. istoriniai įvykiai, įvykę jūsų šalies istorijoje, gali turėti įtakos jūsų suvokimui apie pinigus). Išlaisvinsite su pinigais susijusį nerimą, baimę, neapykantą ir kaltę.
Suprasite, kaip veikia jūsų pasąmonė, ir kodėl jūs turite neigiamų savisabotažo įpročių. Identifikuosite ir pakeisite proto neigiamus įpročius į teigiamus, įkvepiančius ir sėkmingus įpročius. Įgysite gilesnį Kvantinės fizikos supratimą ir tikslų suvokimą, kad kuriate savo realybę.
Atsikratysite laiko iliuzijos (tai padės jums sukurti savo realybę be laiko apribojimų, egzistuojančių grupinėje sąmonėje). Atrasite ir nustatysite savo gyvenimo tikslą, gyvenimą su entuziazmu. Nustatysite savo tikras svarbiausias vertybes, kad galėtumėte gyventi produktyviau ir harmoningiau. Nustatysite aiškius ir glaustus ketinimus visose savo gyvenimo srityse, derančius su tuo, ką labiausiai vertinate.
Sužinosite pagrindines priežastis skatinančias jus imtis veiksmų. Atrasite, kaip “paleisti” ir atsiskirti nuo savo ketinimų, kad jie galėtų įvykti.
Išmoksite, kaip būti puikiu gavėju. Mokysitės kaip sulaukti dėkingumo dabar ir sužinosite, koks galingas yra dėkingumas kuriant labiausiai išpildantį, laimingą ir gausų gyvenimą.

Visa tai pasiekiama nustatant jūsų gyvenimo paskirtį ir turint aiškius prasmingus ketinimus suderintus su jūsų vertybėmis visose jūsų gyvenimo srityse. Mes nustatysime ketinimus visose 9 pagrindinėse jūsų gyvenimo srityse, kad kiekvieną dieną galėtumėte turėti kryptį, ir šis seminaras leis jums nustatyti veiksmus, kurių reikia imtis norint priimti savo ketinimus. Jūs būsite nustebinti, kaip greitai šis seminaras gali pakeisti jūsų gyvenimą. Mes nuolat kuriame savo realybę, ir šis seminaras parodys jums procesą kaip sąmoningai kurti viską, ką pasirinksite.

VEDĖJAS

Mark Anthony, ThetaHealing meistras – instruktorius, 2009 m. apdovanotas ThetaHealing mokslo sertifikatu.
 • Pastaruosius 10 metų sėkmingai plėtoja ThetaHealing verslą Australijoje ir moko paskutinius 9 metus.
 • 2009 m. gavo ThetaHealing® mokslo sertifikatą.
 • Nuo 2006 m. beveik kas antrą savaitgalį veda ThetaHealing seminarus. (Taip pat per pastaruosius 8 metus sėkmingai pravedė seminarus “Intuityvioji anatomija” šimtams žmonių ir nuo 2009 m reguliariai vedė visus kitus seminarus, tokius kaip DNR 3, Pasauliniai ryšiai, Ligos ir sutrikimai. Vaivorykštės vaikai)
 • Nuo 2005 m. užsiima privačia ThetaHealing praktika, o pastaruoju metu ji išsiplėtė ir įtraukė tris papildomus praktikus, su kuriais dirba padėdamas savo klientams privačiose sesijose.
 • Nuo 2006 m. sėkmingai vykdo “ThetaHealing Practice Night” programą, skirtą palaikyti vietinių ThetaHealing praktikų augimą, neseniai ji buvo išplėsta, įtraukiant kasmėnesinius webinar’us skirtus ThetaHealing praktikams, kurie gyvena atokiose vietovėse.
 • Didina ThetaHealing žinomumą Australijoje, prezentuodamas tai diskusijose su įvairiomis grupėmis, tokiomis kaip Australijos vėžio asociacija, Dowsers draugija, Šviesos akademija ir įvairiose kitose dvasinėse grupėse.
 • Jo verslas “Co-Creation ThetaHealing” buvo nominuotas tarp finalistų “Australian Trust Awards 2015” apdovanojimams. “Australian Trust Awards” yra labiausiai patikimų, gerbiamų ir mylimų verslų Australijoje apdovanojimas – balsuoja visuomenė.
 • Ankstyvoje kaip ThetaHealing praktiko ir instruktoriaus karjeroje, įgijo didelę patirtį dirbdamas su fiziškai sergančiais žmonėmis. Pastaraisiais metais jis naudoja ThetaHealing dirbdamas su žmonėmis verslo pasaulyje daugelyje pramonės šakų, taip pat dirbdamas su “Elite Australian” sporto ikonomis, instruktuodamas juos ir padėdamas jiems pasiekti sėkmę sporto karjeroje.
 • Nuo 2010 m. Australijos ThetaHealing atstovas ir Viannos Stibal vizitų Australijoje oficialus organizatorius. Jis taip pat buvo kitų ThetaHealing praktikų ir mokytojų mentorius, koučeris padėjęs jiems sukurti sėkmingą ThetaHealing verslą.

Kas įeina į kainą?

Seminaro medžiaga

Seminaro medžiaga parengta pagal ThetaHealing® metodologija ir vertimas į lietuvių kalbą.
sriuba

Maitinimas

Vegetariški pietūs ir arbatos pertraukėlės

Vertimas

Seminaras vyks anglų k. su vertimu į lietuvių k.

Sertifikatas

Baigus seminarą išduodamas ThetaHealing „Turto sąmonė“ tarptautinis sertifikatas. Sertifikaciją suteikia ThetaHealing Insitute of Knowldege – THInK (JAV).

Pilna kaina

600 Eur

Ankstyvos registracijos kaina

520 Eur

Kartojantiems kursą nuolaida

50% nuo pilnos kainos

Registracija

 • Registruokitės  užpildydami žemiau esančią registracijos formą. Vėliau el. paštu gausite informaciją, kur  pervesti 170 Eur registracijos mokestį. Pervedę registracijos mokestį, atsiųskite apmokėjimo kopiją el. paštu info@tetaklubas.lt
 • Registracijos mokestis yra įtrauktas į seminaro kainą, bet yra negrąžintinas (negrąžinamas, neperduodamas kitiems asmenims, ir nekeičiamas į kitus kursus/datas). Seminarui neįvykus dėl organizatorių kaltės, registracijos mokestis grąžinamas.
 • DĖMESIO: Po to, kai pervesite registracijos mokestį, el. paštu gausite unikalią interneto nuorodą, per kurią jūs sumokėsite likusią sumą tiesiogiai Mark Anthony.
Ankstyva registracija baigiasi
2020.03.25
Fill out my online form