fbpx

JEI NORITE GRAŽIOS ATEITIES

jei norite grazios ateities
Jei norite jaustis gerai, džiugiai, ramiai ateityje, pradėkite jaustis gerai dabar. Čia ir šiandien.
Apie 60% žmonių tiki, kad jausis gerai „po to, kai …“ (pasieks tam tikrą tikslą, kai kažkas pasibaigs ar prasidės) Nesakau, kad planuoti ir išsikelti tikslus yra blogai. Ne! BET, jei jaučiate tuštumą ir nenorite nieko veikti, tada laikas išbandyti ką nors naujo, tuo pačiu pajaučiant, ar užsibrėžėte savo tikrus tikslus.
Ko iš tiesų noriu aš? Ir aš manau, kad mes visi norime … gyventi džiaugsme ir meilėje. Tikrame visko, kas mus domina, įkūnijime. Kur svajonės pildosi ir tikslai pasiekiami.
Jaustis gerai, jau šiandien! Juk yra gėris, ir jei apsižvalgysime, galime pamatyti, kiek jo yra daug! Sėkmingų žmonių filosofija – būti laimingiems šiandien. Jie mėgsta tai, ką turi, džiaugiasi kiekviena gyvenimo diena, nepatirdami bereikalingo streso. Ir šis džiugesys dažniausiai nėra susijęs su didžiuliu pinigų krepšiu, auksiniais rūmais, nesibaigiančiomis kelionėmis ar susitikimais, žibančiais antpečiais. Tai vidinė būsena.
Ir paprasčiausias būdas, nuo kurio galime pradėti stiprinti šią būseną, yra pozityvus požiūris į dalykus. Smegenys priima ir stiprina tai, į ką nukreipiame savo dėmesį. Jei į sunkumus – jūs juos gauname, jei į gėrį – gėris tampa vis didesnis. Ir taip visame kame. Nukreipkime dėmesį į džiugius, taiką kuriančius, mums svarbius dalykus.
Mes patys esame savo tikrovės kūrėjai! Tad kurkime savo norimą ateitį jau šiandien savo vidumi.
💕 Inga Heron

Užsisakyti naujienlaiškį

Fill out my online form