fbpx

Ir jūs turite galią ir teisę

ir jus turite galia
Manau tikrai pažįstate tą jausmą, kai užstringate kelyje, kuris tiesiog nesijaučia teisingas ir savas? Galbūt tuo metu jaučiate nuobodulį ar nuolatinį stresą ir nerimą. Kad ir kas tai būtų, jūs tiesiog tuo metu nejaučiate meilės.
Ir žinot? Jūs neprivalote likti tame kelyje! Jūs turite galią ir teisę pakeisti savo kryptį ir susikurti gyvenimą, kuriame iš tikrųjų džiaugsitės. Žinoma, gali būti baisu ir kaikuriems tai gali reikšti, kad teks pradėti iš naujo, bet argi jūs manote, kad esate neverti rasti ir patirti laimę bei pilnatvę?
Aš turiu omeny: būkime čia iš tikrųjų. Gyvenimas per trumpas, kad jį švaistytumėte darant tai, kas nedaro mus laimingais. Jei jaučiate, kad tik vegetuojate, pats laikas viską harmoningai supurtyti ir pasinaudoti galimybe.
Žinau, kad gali būti sunku išeiti iš to, kas jau seniai pažįstama ir įprasta, net jei tai įgriso iki begalybės, bet patikėkite manimi, tai verta. Neleiskite, kad baimė sulaikytų jus nuo geriausios jūsų gyvenimo versijos. Verčiau apkabinkite nežinomybę ir mažais žingsniukais žengdami tikėkite, kad galiausiai viskas susitvarkys.
Taigi, vis dar laukiate? Neatidėliokite pokyčių rytdienai. Imkitės veiksmų šiandien ir pradėkite kurti gyvenimą, kurio norite. Nes esu šimtu procentu tikra, jog didžiausias nuotykis, kurį galite patirti, yra gyventi savo svajonių gyvenimą. Tad, nebijokite keisti kurso žengdami pirmąjį žingsnį link gyvenimo, kurį tikrai norite gyventi.
💕Inga Heron

UŽSISAKYTI NAUJIENLAIŠKĮ